• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 12 "na technikę"


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Atleta Gdańsk
58.80
38
45
83
113.61
2.
2005
Atleta Gdańsk
43.80
28
37
65
111.09


Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
AKS Myślibórz
49.10
40
48
88
137.03
2.
2003
AKS Myślibórz
45.90
36
47
83
136.40
3.
2003
Tarpan Mrocza
49.50
35
45
80
123.79
4.
2004
AKS Myślibórz
59.50
38
52
90
122.25
5.
2004
AKS Myślibórz
55.90
37
49
86
121.78
6.
2000
AKS Myślibórz
85.00
47
56
103
116.05
7.
2003
Tarpan Mrocza
61.70
35
48
83
110.18
8.
2004
AKS Myślibórz
61.00
35
47
82
109.63


Juniorzy do lat 12 "na technikę"


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Atleta Gdańsk
52.20
27
40
67
108.30
2.
2007
Atleta Gdańsk
63.10
29
36
65
91.48


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Tarpan Mrocza
47.90
60
75
135
234.15
2.
2002
Rzemieślnik Malbork
82.50
82
100
182
219.23
3.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
87.00
81
101
182
213.76
4.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
55.30
51
63
114
176.23
5.
2004
Atleta Gdańsk
43.60
36
48
84
158.25
6.
2002
Atleta Gdańsk
88.70
60
70
130
151.35
7.
2002
Atleta Gdańsk
88.30
55
70
125
145.83
8.
2003
Atleta Gdańsk
66.50
36
50
86
116.97
9.
2004
Rzemieślnik Malbork
110.70
45
55
100
107.18
10.
2004
Atleta Gdańsk
45.80
22
25
47
84.73


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Tarpan Mrocza
68.80
95
120
215
286.30
2.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
66.80
75
105
180
244.13
3.
2000
Nadwiślanin Kwidzyn
76.20
84
107
191
239.75
4.
2001
Tarpan Mrocza
70.90
75
90
165
215.78
5.
2001
Tarpan Mrocza
56.40
53
70
123
187.36
6.
1999
Flota Gdynia
76.70
60
85
145
181.36
7.
2001
Atleta Gdańsk
77.30
60
85
145
180.60


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [470]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [384]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [348]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [483]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [202]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [470]
3. Mazovia Ciechanów | [440]
4. Zawisza Bydgoszcz | [434]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1487]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [266]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Brak wydarzeń