• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
HKS Szopienice
60.10
53
77
130
175.45
2.
2001
Slavia Ruda Śląska
69.00
47
61
108
134.32
3.
2001
Slavia Ruda Śląska
54.00
27
31
58
84.14


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
HKS Szopienice
72.60
110
130
240
309.54
2.
1997
HKS Szopienice
76.00
90
110
200
251.41
3.
1996
Slavia Ruda Śląska
117.00
100
125
225
237.41
4.
2002
Czarni-Góral Żywiec
56.00
55
74
129
197.54
5.
2002
Czarni-Góral Żywiec
63.60
65
75
140
196.00
6.
2001
Slavia Ruda Śląska
69.00
55
86
141
187.43
7.
2002
Czarni-Góral Żywiec
59.90
58
70
128
186.69
8.
2001
Slavia Ruda Śląska
86.50
65
83
148
174.29
9.
2002
Slavia Ruda Śląska
84.10
62
83
145
173.03
10.
1993
Slavia Ruda Śląska
91.60
63
80
143
164.17
11.
2004
Czarni-Góral Żywiec
33.90
25
30
55
132.99
12.
2004
HKS Szopienice
82.90
48
62
110
132.18
13.
2004
Slavia Ruda Śląska
40.30
25
40
65
131.81
14.
2003
Slavia Ruda Śląska
53.80
24
36
60
94.72


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 4
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 12
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)