• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Polwica Wierzbno
69.40
0
80
80
99.19
2.
2001
Polwica Wierzbno
89.40
0
89
89
98.34
3.
2003
Polwica Wierzbno
50.10
0
60
60
91.99
4.
2002
Talent Wrocław
72.50
0
75
75
90.87
5.
2003
Górnik Polkowice
54.10
0
61
61
88.38
6.
2003
Polwica Wierzbno
61.80
0
65
65
86.20
7.
2001
Polwica Wierzbno
62.50
0
63
63
82.97
8.
2003
Polwica Wierzbno
66.80
0
65
65
82.31
9.
2003
Górnik Polkowice
47.10
0
49
49
78.85
10.
2001
Czechy
69.60
0
63
63
77.99
11.
2002
Polwica Wierzbno
71.60
0
60
60
73.17


Juniorki do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Polwica Wierzbno
60.50
0
87
87
116.92
2.
1997
Polwica Wierzbno
53.00
0
78
78
114.69


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Czechy
76.40
0
143
143
179.24
2.
2001
Tytan Oława
111.00
0
155
155
166.00
3.
2001
Polwica Wierzbno
69.90
0
115
115
151.67
4.
2002
Polwica Wierzbno
61.90
0
96
96
136.87
5.
2001
Polwica Wierzbno
66.60
0
100
100
135.88
6.
2001
Tytan Oława
68.00
0
100
100
134.12
7.
2001
Śląsk Wrocław
67.00
0
95
95
128.60
8.
2002
Talent Wrocław
73.70
0
95
95
121.48
9.
2000
Polwica Wierzbno
75.00
0
95
95
120.29
10.
2003
Górnik Polkowice
62.70
0
81
81
114.49
11.
2000
Polwica Wierzbno
77.50
0
90
90
111.94
12.
2001
Śląsk Wrocław
139.80
0
110
110
111.87
13.
2003
Śląsk Wrocław
63.10
0
76
76
106.96
14.
2002
Górnik Polkowice
71.50
0
80
80
104.10
15.
2003
Górnik Polkowice
82.10
0
84
84
101.42
16.
2003
Polwica Wierzbno
103.20
0
91
91
99.78
17.
2003
Talent Wrocław
85.00
0
80
80
94.98
18.
2003
Czechy
69.60
0
70
70
92.56


Juniorzy do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Górnik Polkowice
94.10
0
170
170
193.00
2.
1998
Polwica Wierzbno
69.80
0
146
146
192.72


Previous Next

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 5
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 13
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)