• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2008
Tarpan Mrocza
35.50
35
45
80
166.08
2.
2005
Tarpan Mrocza
85.00
48
60
108
121.68
3.
2007
Tarpan Mrocza
37.00
23
30
53
105.64
4.
2008
Tarpan Mrocza
39.00
25
30
55
104.28
5.
2005
Tarpan Mrocza
41.00
25
30
55
99.61
6.
2011
Tarpan Mrocza
20.50
8
10
18
71.59
7.
2004
Tarpan Mrocza
65.50
25
30
55
70.44
8.
2008
Tarpan Mrocza
44.80
15
25
40
67.07
9.
2003
Tarpan Mrocza
45.00
15
25
40
66.82
10.
2009
Tarpan Mrocza
44.00
15
20
35
59.59
11.
2007
Tarpan Mrocza
29.00
10
12
22
56.66


Juniorzy


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2011
Tarpan Mrocza
20.50
13
15
28
126.21
2.
2007
Tarpan Mrocza
65.00
35
40
75
103.51
3.
2009
Tarpan Mrocza
22.50
8
12
20
79.34
4.
2009
Tarpan Mrocza
25.00
10
12
22
76.04
5.
2006
Tarpan Mrocza
38.60
15
20
35
74.02
6.
2009
Tarpan Mrocza
45.70
15
25
40
72.25
7.
2005
Tarpan Mrocza
35.50
10
18
28
64.48
8.
2008
Tarpan Mrocza
38.50
10
12
22
46.65


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Marzec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 5
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 13
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)