• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
Budowlani Opole
58.00
0
108
108
149.17
2.
1997
Tytan Oława
83.80
0
113
113
128.06
3.
1994
Talent Wrocław
58.50
0
93
93
127.73
4.
1994
Górnik Polkowice
64.10
0
95
95
123.22
5.
1999
Polwica Wierzbno
60.00
0
86
86
116.19
6.
1995
Talent Wrocław
54.00
0
80
80
116.06
7.
2000
Polwica Wierzbno
69.50
0
85
85
105.30
8.
1997
Polwica Wierzbno
53.00
0
71
71
104.40
9.
2003
Górnik Polkowice
54.00
0
64
64
92.85
10.
2003
Polwica Wierzbno
50.50
0
60
60
91.44
11.
2001
Polwica Wierzbno
62.50
0
65
65
85.60
12.
2003
Górnik Polkowice
47.00
0
53
53
85.43
13.
2000
Talent Wrocław
57.50
0
61
61
84.74
14.
2002
Polwica Wierzbno
69.80
0
63
63
77.87
15.
2001
Śląsk Wrocław
64.00
0
42
42
54.53


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
Górnik Polkowice
96.90
0
172
172
193.01
2.
1999
Górnik Polkowice
94.90
0
166
166
187.81
3.
1998
Polwica Wierzbno
71.70
0
144
144
187.08
4.
1989
Górnik Polkowice
82.10
0
140
140
169.04
5.
2001
Tytan Oława
113.80
0
150
150
159.48
6.
2001
Polwica Wierzbno
69.00
0
117
117
155.52
7.
1997
Polwica Wierzbno
61.60
0
101
101
144.48
8.
1995
Talent Wrocław
93.10
0
120
120
136.83
9.
2001
Śląsk Wrocław
67.10
0
100
100
135.24
10.
2001
Górnik Polkowice
72.80
0
100
100
128.77
11.
2001
Śląsk Wrocław
88.00
0
110
110
128.52
12.
1996
Śląsk Wrocław
78.90
0
100
100
123.21
13.
2003
Górnik Polkowice
62.50
0
84
84
118.98
14.
2002
Górnik Polkowice
74.10
0
87
87
110.91
15.
2003
Śląsk Wrocław
63.80
0
78
78
108.97
16.
2001
Śląsk Wrocław
138.00
0
105
105
107.00
17.
2003
Spot-Light Cisek
93.10
0
90
90
102.62
18.
2003
Górnik Polkowice
82.80
0
84
84
101.00


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 4
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 12
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)