• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
AKS Myślibórz
49.90
43
54
97
149.18
2.
2004
AKS Myślibórz
59.80
46
56
102
138.10
3.
2003
AKS Myślibórz
46.60
35
48
83
134.72
4.
2002
Kajak Trzcianka
57.80
39
54
93
128.75
5.
2004
AKS Myślibórz
56.00
40
50
90
127.29
6.
2004
AKS Myślibórz
52.30
29
35
64
95.02
7.
2003
AKS Białogard
45.90
24
32
56
92.03
8.
2002
Promień Police
106.00
40
47
87
91.18
9.
2003
Kajak Trzcianka
47.20
17
31
48
77.11
10.
2003
Kajak Trzcianka
58.50
20
31
51
70.05
11.
2005
Kajak Trzcianka
52.90
13
26
39
57.42


Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
AKS Myślibórz
61.20
65
85
150
200.13
2.
2001
AKS Białogard
105.60
65
80
145
152.11
3.
2001
Promień Police
63.60
50
63
113
147.25
4.
2000
AKS Myślibórz
84.30
50
60
110
124.35


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
UKS Zielona Góra
61.90
82
100
182
259.48
2.
2002
Promień Police
60.70
70
90
160
231.21
3.
2002
Promień Police
83.60
75
105
180
215.42
4.
2003
AKS Myślibórz
47.00
47
63
110
193.90
5.
2003
AKS Białogard
61.20
55
73
128
183.92
6.
2002
Promień Police
147.90
75
101
176
177.69
7.
2003
Promień Police
54.80
45
60
105
163.44
8.
2003
AKS Białogard
74.40
45
55
100
127.19


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
UKS Zielona Góra
65.90
80
97
177
242.13
2.
2001
AKS Białogard
61.70
60
80
140
200.04
3.
2000
AKS Białogard
77.10
70
90
160
199.57
4.
2001
UKS Zielona Góra
75.30
58
75
133
168.04
5.
2001
UKS Zielona Góra
94.70
65
78
143
161.93


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [150]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [170]
3. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [160]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [112]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Legia Warszawa | [280]
3. Omega Kleszczów | [250]
4. UKS Zielona Góra | [230]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [605]
2. Tarpan Mrocza | [496]
3. Mazovia Ciechanów | [167]
4. Opocznianka Opoczno | [112]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
21 Lip 2018 Days to go 3
IV Turniej o Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
22 Lip 2018 Days to go 4
Mistrzostwa Europu U15 & U17
Ligniano Sabbiadoro (ITA)
24 Sie 2018 Days to go 37
Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Ostróda