• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Włochy
61.50
77
90
167
222.14
2.
2004
Tarpan Mrocza
55.45
72
81
153
217.87
3.
2003
Austria
70.61
71
88
159
195.32
4.
2004
Hiszpania
53.79
58
70
128
186.22
5.
2003
Malta
67.03
58
70
128
161.77
6.
2003
Chorwacja
57.72
50
63
113
156.58


Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Austria
85.43
96
116
212
238.37
2.
2001
Mazovia Ciechanów
59.69
74
94
168
227.74
3.
2000
Hiszpania
55.46
63
83
146
207.88
4.
0000
Włochy
48.96
60
70
130
202.88
5.
2000
Chorwacja
49.47
44
55
99
153.27


Juniorki do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
Włochy
46.57
68
86
154
250.10
2.
1998
Hiszpania
62.75
79
95
174
228.60
3.
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
48.21
62
75
137
216.41
4.
1999
Chorwacja
68.10
71
90
161
201.69
5.
1998
Austria
67.18
58
68
126
159.05


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Włochy
55.50
88
113
201
309.87
2.
2003
Horyzont Mełno
96.80
116
140
256
287.38
3.
2002
Chorwacja
62.38
92
110
202
286.49
4.
2002
Austria
64.18
93
105
198
275.55
5.
2002
Hiszpania
47.52
66
70
136
237.49
6.
2002
Grecja
92.29
93
112
205
234.61


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Opocznianka Opoczno
84.26
145
176
321
382.71
2.
2001
Włochy
82.73
145
171
316
380.11
3.
2000
Austria
73.29
110
140
250
320.70
4.
2001
Hiszpania
55.70
85
110
195
299.81
5.
2000
Chorwacja
84.98
105
110
215
255.29


Juniorzy do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Wisła Puławy
139.65
162
184
346
351.95
2.
1998
Hiszpania
68.82
120
143
263
350.15
3.
1997
Włochy
55.46
99
120
219
337.81
4.
1998
Austria
77.27
115
146
261
325.16
5.
1998
Chorwacja
98.49
110
135
245
273.21


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [151]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [180]
3. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [137]
4. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [111]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Legia Warszawa | [280]
3. Mazovia Ciechanów | [265]
4. Omega Kleszczów | [256]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [688]
2. Tarpan Mrocza | [457]
3. Opocznianka Opoczno | [137]
4. Mazovia Ciechanów | [132]

Kalendarz

Sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
24 Sie 2018 Days to go 6
Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Ostróda
25 Sie 2018 Days to go 7
Międzynarodowy Turniej Euro-Bug im. A. Greszety
Hrubieszów
25 Sie 2018 Days to go 7
Turniej Powiatu Nakielskiego do lat 17
Mrocza