• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1992
Górnik Polkowice
52.50
0
88
88
130.29
2.
1994
Talent Wrocław
57.00
0
88
88
122.97
3.
1997
Polwica Wierzbno
53.60
0
77
77
112.30
4.
2001
Talent Wrocław
58.20
0
75
75
103.36
5.
2001
Polwica Wierzbno
87.50
0
87
87
96.91
6.
2001
Talent Wrocław
53.40
0
65
65
95.06
7.
1995
Talent Wrocław
49.20
0
60
60
93.28
8.
2001
Polwica Wierzbno
62.00
0
70
70
92.64
9.
2003
Polwica Wierzbno
51.10
0
60
60
90.63
10.
2003
Polwica Wierzbno
68.00
0
72
72
90.27
11.
2003
Polwica Wierzbno
62.50
0
68
68
89.55
12.
2003
Górnik Polkowice
55.70
0
62
62
88.01
13.
2000
Talent Wrocław
58.00
0
63
63
87.02
14.
1997
Talent Wrocław
55.70
0
60
60
85.18
15.
2003
Górnik Polkowice
47.30
0
53
53
85.00
16.
2002
Polwica Wierzbno
70.50
0
64
64
78.68


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Polwica Wierzbno
72.00
0
150
150
194.40
2.
1999
Górnik Polkowice
92.10
0
151
151
172.96
3.
1989
Górnik Polkowice
81.90
0
143
143
172.87
4.
1989
Górnik Polkowice
65.30
0
125
125
172.01
5.
2001
Polwica Wierzbno
69.80
0
120
120
158.40
6.
1995
Talent Wrocław
92.90
0
135
135
154.07
7.
2002
Polwica Wierzbno
63.20
0
101
101
142.00
8.
2001
Śląsk Wrocław
68.50
0
105
105
140.20
9.
1996
Talent Wrocław
88.20
0
120
120
140.06
10.
1998
Śląsk Wrocław
72.30
0
107
107
138.34
11.
2001
Górnik Polkowice
73.50
0
105
105
134.47
12.
1996
Śląsk Wrocław
76.70
0
105
105
131.33
13.
2001
Śląsk Wrocław
86.60
0
105
105
123.58
14.
2002
Talent Wrocław
72.70
0
95
95
122.43
15.
2003
Górnik Polkowice
62.20
0
83
83
117.95
16.
2001
Śląsk Wrocław
137.40
0
111
111
113.19
17.
2002
Górnik Polkowice
74.50
0
88
88
111.85
18.
2003
Śląsk Wrocław
64.10
0
80
80
111.42
19.
2003
Górnik Polkowice
83.20
0
85
85
101.96
20.
2002
Zagłębie Wałbrzych
47.70
0
54
54
93.99


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [276]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [205]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [170]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [145]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]
4. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [95]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [276]
2. Legia Warszawa | [255]
3. UKS Zielona Góra | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [145]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [332]
2. Tarpan Mrocza | [323]
3. MOS Opole | [50]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [48]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
02 Cze 2018 Days to go 11
Eliminacje Strefowe do OOM
02 Cze 2018 Days to go 11
Indywidualny Puchar Polski Mężczyzn
02 Cze 2018 Days to go 11
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U17
Biłgoraj