• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
Budowlani Opole
59.90
75
78
---
75
100
104
---
104
179
242.10
2.
2000
Polwica Wierzbno
70.20
70
75
78
75
80
85
90
85
160
197.15
3.
1997
Polwica Wierzbno
54.10
50
50
53
53
70
75
79
75
128
185.46
4.
2003
Polwica Wierzbno
62.90
55
55
60
60
65
70
70
65
125
163.98


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1996
Budowlani Opole
92.40
145
150
155
155
185
190
---
190
345
394.63
2.
1996
Budowlani Opole
94.60
145
150
155
150
180
185
190
185
335
379.50
3.
1996
Budowlani Opole
84.50
120
125
130
130
150
160
165
165
295
351.23
4.
1995
SVK
93.90
128
132
136
136
161
171
177
171
307
348.83
5.
2001
Budowlani Opole
71.00
105
110
115
115
140
145
150
150
265
346.26
6.
2000
SVK
94.40
115
125
135
135
150
160
170
150
285
323.14
7.
2001
Budowlani Opole
58.20
90
95
95
90
110
115
115
110
200
297.73
8.
2000
SVK
79.40
90
95
100
100
120
130
140
140
240
294.74
9.
2003
Budowlani Opole
55.00
75
80
80
75
95
95
98
95
170
263.88
10.
1964
Budowlani Opole
93.10
95
100
100
95
120
130
135
130
225
256.56
11.
2001
Śląsk Wrocław
70.30
77
81
81
81
99
104
109
109
190
249.73
12.
2001
Śląsk Wrocław
86.60
87
91
95
95
108
114
117
117
212
249.52
13.
2002
LZS Skorogoszcz
67.40
70
70
73
73
90
93
93
90
163
219.83
14.
1955
Zagłębie Wałbrzych
78.10
60
65
70
70
80
85
90
90
160
198.20
15.
2003
Spot-Light Cisek
94.40
67
67
72
72
85
90
93
93
165
187.08
16.
2005
LZS Skorogoszcz
31.50
25
25
30
30
35
40
42
40
70
183.46
17.
2003
LZS Skorogoszcz
62.40
35
37
40
40
45
47
50
50
90
127.62


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [176]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [225]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [200]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [138]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [137]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Omega Kleszczów | [300]
3. Mazovia Ciechanów | [295]
4. Tarpan Mrocza | [286]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [928]
2. Tarpan Mrocza | [637]
3. Mazovia Ciechanów | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [142]

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
20 Wrz 2018 Days to go 0
Akademickie Mistrzostwa Świata
Biała Podlaska
22 Wrz 2018 Days to go 1
III Turniej o Puchar Burmistrza Brześcia Kujawskiego
Brześć Kujawski
22 Wrz 2018 Days to go 1
Wielobój Atletyczny nr 3
Police