• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
AKS Myślibórz
61.20
43
43
45
45
53
57
60
57
102
136.09
2.
2004
AKS Białogard
43.80
24
26
26
26
35
37
37
37
63
107.68


Juniorki do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
AKS Białogard
104.20
65
70
70
65
85
90
90
85
150
157.90
2.
2000
AKS Myślibórz
88.20
50
50
50
50
60
63
66
66
116
128.82
3.
2002
AKS Myślibórz
52.70
32
34
36
36
42
42
45
45
81
119.59
4.
2002
AKS Myślibórz
97.80
30
33
35
33
40
43
45
45
78
83.61


Kobiety do lat 23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1995
Promień Police
80.00
40
45
50
50
60
65
70
65
115
132.94
2.
1996
UKS PC Zielona Góra
52.90
30
35
37
35
35
40
42
42
77
113.37


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
AKS Białogard
64.80
55
60
60
60
70
75
75
75
135
186.70
2.
2004
Promień Police
93.10
35
40
42
42
47
52
57
52
94
107.19
3.
2003
UKS Zielona Góra
56.20
23
26
28
28
28
31
33
31
59
90.11


Juniorzy do lat 20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Promień Police
63.80
72
75
78
78
92
95
98
98
176
245.89
2.
1998
Promień Police
72.90
78
83
85
83
100
105
108
108
191
245.76
3.
2002
Promień Police
59.80
70
72
74
72
90
92
95
92
164
239.47
4.
2000
Promień Police
66.40
72
75
78
78
90
93
96
93
171
232.80
5.
2001
AKS Białogard
63.90
60
66
68
66
75
80
82
82
148
206.56
6.
2001
UKS Zielona Góra
100.30
70
75
80
75
85
85
85
85
160
177.22
7.
2001
UKS Zielona Góra
76.80
60
60
63
63
78
80
80
78
141
176.24
8.
2002
AKS Białogard
55.10
45
50
55
50
55
60
60
55
105
162.76


Mężczyźni do lat 23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1997
Promień Police
72.00
80
84
87
87
108
112
---
112
199
257.90
2.
1997
AKS Białogard
54.50
60
65
70
70
80
85
88
85
155
242.27


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [150]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [170]
3. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [160]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [112]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Legia Warszawa | [280]
3. Omega Kleszczów | [250]
4. UKS Zielona Góra | [230]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [605]
2. Tarpan Mrocza | [496]
3. Mazovia Ciechanów | [167]
4. Opocznianka Opoczno | [112]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
21 Lip 2018 Days to go 2
IV Turniej o Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork
22 Lip 2018 Days to go 3
Mistrzostwa Europu U15 & U17
Ligniano Sabbiadoro (ITA)
24 Sie 2018 Days to go 36
Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Ostróda