• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Agros Zamość
73.90
42
45
47
45
57
60
62
60
105
126.00


Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
56.60
65
69
69
69
83
86
89
86
155
217.63
2.
1996
Feniks Siedlce
61.20
60
65
---
65
80
85
---
85
150
200.13
3.
1995
Agros Zamość
100.60
73
76
79
79
95
100
104
100
179
190.27
4.
1998
Agros Zamość
72.80
65
70
70
70
85
89
90
85
155
187.41
5.
1999
Agros Zamość
55.20
60
63
---
60
70
---
---
70
130
185.70
6.
1997
AZS-AWF Biała Podlaska
80.60
60
65
70
65
80
85
90
90
155
178.59
7.
1999
GULKS Niemce
60.70
53
57
60
57
68
72
74
72
129
173.01
8.
1999
CZE
57.30
50
54
56
54
63
63
66
66
120
167.10
9.
1996
Agros Zamość
51.40
35
38
38
35
52
54
56
56
91
136.85
10.
1996
Agros Zamość
79.40
35
38
41
41
50
53
55
55
96
111.35


Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
MULKS Terespol
43.90
47
50
50
50
60
63
---
63
113
211.56
2.
2003
Olimpijczyk Łuków
81.50
58
62
65
62
76
80
80
80
142
172.08
3.
2005
MULKS Terespol
45.70
30
35
35
35
40
43
45
45
80
144.50
4.
2004
MULKS Terespol
84.90
45
48
48
48
55
60
60
60
108
128.30


Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Orlęta Łuków
75.30
105
110
116
110
140
147
147
140
250
315.86
2.
2002
Feniks Siedlce
83.20
98
101
103
103
125
125
130
130
233
279.50
3.
2002
Start Otwock
83.50
95
99
102
102
117
125
130
125
227
271.82
4.
2001
Orlęta Łuków
79.80
85
90
93
93
111
115
120
115
208
254.78
5.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
81.00
85
90
93
90
115
117
119
117
207
251.63
6.
2002
Feniks Siedlce
67.50
73
76
78
78
100
104
104
104
182
245.23
7.
2001
MULKS Terespol
59.80
65
70
75
70
80
83
85
85
155
226.33
8.
2002
Orlęta Łuków
53.30
45
47
47
47
60
64
66
64
111
176.50
9.
2002
Orlęta Łuków
54.80
45
48
48
48
57
60
64
64
112
174.33
10.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
104.40
55
60
65
65
80
85
85
85
150
163.82
11.
2002
MULKS Terespol
67.10
45
50
50
50
60
63
66
63
113
152.82


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1994
Orlęta Łuków
80.40
120
125
128
128
150
160
165
165
293
357.52
2.
1999
Orlęta Łuków
106.50
145
150
---
145
180
---
---
180
325
352.59
3.
1999
Orlęta Łuków
82.80
125
130
133
133
155
160
165
160
293
352.30
4.
1997
Start Otwock
101.60
133
140
141
133
170
180
---
180
313
345.08
5.
1996
Feniks Siedlce
99.00
133
136
138
138
165
170
172
172
310
345.03
6.
1999
MULKS Terespol
82.60
105
110
116
110
140
145
---
145
255
306.97
7.
1998
Feniks Siedlce
81.40
105
110
112
112
130
135
135
130
242
293.45
8.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
71.00
90
98
103
98
110
118
122
122
220
287.46
9.
2000
CZE
88.20
106
111
111
111
129
134
138
134
245
285.97
10.
1998
AZS-AWF Biała Podlaska
115.30
120
125
130
125
135
140
145
140
265
280.73
11.
1999
CZE
91.10
100
102
105
105
120
125
129
125
230
264.67
12.
1999
Iskra Piotrowice
79.50
90
95
95
90
115
118
120
120
210
257.73
13.
2000
Agros Zamość
78.90
88
91
93
93
108
113
116
113
206
253.82
14.
1999
Iskra Piotrowice
91.20
85
90
90
90
115
120
123
120
210
241.54
15.
1998
Start Otwock
124.40
100
105
108
100
120
125
125
125
225
233.87
16.
2000
MULKS Terespol
65.60
75
75
80
75
90
95
100
95
170
233.24
17.
2000
MULKS Terespol
64.00
70
75
78
75
85
90
---
90
165
230.05
18.
1998
Iskra Piotrowice
72.10
75
80
83
80
92
97
100
97
177
229.20
19.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
91.70
80
85
85
85
105
110
110
110
195
223.77
20.
1998
Olimpijczyk Łuków
96.70
80
80
80
80
110
115
118
115
195
218.99
21.
1996
Iskra Piotrowice
137.20
95
95
95
95
116
---
---
116
211
215.22


WYNIKI:

(pdf)

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [460]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [383]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [323]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [458]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [192]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [460]
3. Mazovia Ciechanów | [437]
4. Zawisza Bydgoszcz | [414]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1452]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [263]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
23 Lis 2018 Days to go 2
Międzynarodowy Memoriał im. A. Matusiaka i J. Ostrowskiego
Ciechanów
24 Lis 2018 Days to go 3
Turniej o Puchar Burmistrza Białogardu
Białogard
24 Lis 2018 Days to go 3
XIV Memoriał im. Ryszarda Rysztowskiego
Bartoszyce