• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

WYNIKI:

(pdf)

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Włókniarz Konstantynów
122.00
90
93
96
96
120
124
128
128
224
228.09
2.
1999
Omega Kleszczów
46.90
58
60
63
60
75
79
81
79
139
224.45
3.
1999
LKS Dobryszyce
71.50
70
75
78
78
90
95
99
99
177
216.00
4.
2002
Omega Kleszczów
55.00
60
64
64
64
78
78
85
78
142
203.36
5.
1998
LKS Dobryszyce
62.00
60
64
68
68
73
78
81
81
149
197.20
6.
2000
Burza Burzenin
73.70
65
70
70
70
75
80
85
85
155
186.25
7.
1998
Omega Kleszczów
47.40
45
49
52
52
55
59
62
62
114
182.52
8.
1996
LKS Dobryszyce
68.20
60
60
63
63
78
81
82
82
145
181.50
9.
1996
Włókniarz Konstantynów
74.20
57
60
63
60
75
78
80
80
140
167.66
10.
2000
Omega Kleszczów
66.20
55
59
59
55
70
75
78
75
130
165.47
11.
1999
UMLKS Radomsko
55.30
45
48
51
51
60
63
66
63
114
162.64
12.
2002
Włókniarz Konstantynów
64.00
45
45
47
47
55
55
58
55
102
132.42
13.
2001
UMLKS Radomsko
55.40
25
27
28
28
30
32
34
32
60
85.49


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Opocznianka Opoczno
84.60
143
147
150
147
170
177
177
177
324
385.54
2.
2001
LKS Dobryszyce
80.70
115
120
123
123
140
148
152
152
275
334.92
3.
1999
Omega Kleszczów
84.40
110
115
115
115
135
145
150
150
265
315.69
4.
1998
Włókniarz Konstantynów
75.20
105
109
112
112
125
130
134
134
246
311.04
5.
1997
UMLKS Radomsko
67.90
95
100
105
105
115
120
125
125
230
308.77
6.
2001
Gryf Bujny
126.70
123
127
130
130
150
155
160
155
285
295.06
7.
2001
LKS Dobryszyce
79.20
100
104
106
100
130
135
140
135
235
288.98
8.
1999
Burza Burzenin
69.90
95
100
100
100
115
120
125
115
215
283.56
9.
2001
Opocznianka Opoczno
97.80
105
110
115
110
130
135
135
135
245
273.94
10.
2000
LKS Dobryszyce
66.00
83
88
92
88
110
110
121
110
198
270.60
11.
2000
UMLKS Radomsko
71.00
80
84
86
86
110
114
116
114
200
261.33
12.
2002
Opocznianka Opoczno
64.40
80
83
85
85
90
95
100
100
185
256.88
13.
2002
Omega Kleszczów
53.60
60
64
66
66
83
87
91
91
157
248.56
14.
2002
Włókniarz Konstantynów
88.00
88
88
91
88
113
116
120
120
208
243.03
15.
2002
Burza Burzenin
75.20
75
80
80
75
105
110
---
105
180
227.59
16.
2002
Opocznianka Opoczno
63.50
55
61
64
64
70
77
80
80
144
201.81
17.
2000
Gryf Bujny
104.80
60
60
65
65
82
87
87
82
147
160.33
18.
2001
Gryf Bujny
81.50
50
52
58
58
65
70
75
70
128
155.12
19.
2004
UMLKS Radomsko
55.30
39
42
44
42
50
53
54
54
96
148.40
20.
2001
Gryf Bujny
64.70
45
45
45
0
60
65
69
69
69
95.52


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [176]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [225]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [200]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [138]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [137]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Omega Kleszczów | [300]
3. Mazovia Ciechanów | [295]
4. Tarpan Mrocza | [286]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [928]
2. Tarpan Mrocza | [637]
3. Mazovia Ciechanów | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [142]

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30