• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Start Maków Mazowiecki
41.40
40
43
45
43
48
51
---
51
94
168.76
2.
2003
Start Maków Mazowiecki
50.10
45
49
51
49
55
59
61
59
108
165.59
3.
2005
Start Maków Mazowiecki
31.70
25
27
30
30
32
35
38
35
65
151.73
4.
2004
Narew Pułtusk
78.10
45
50
55
55
60
65
68
65
120
140.23
5.
2006
Start Maków Mazowiecki
41.70
27
30
32
32
40
43
43
40
72
128.44
6.
2005
Start Maków Mazowiecki
42.10
27
30
32
30
38
40
42
42
72
127.36
7.
2002
Narew Pułtusk
56.80
35
38
40
38
40
45
48
45
83
116.26
8.
2003
Narew Pułtusk
52.40
26
30
33
33
32
35
38
38
71
105.27
9.
2004
Narew Pułtusk
44.80
23
26
29
26
30
35
38
35
61
102.28
10.
2002
Narew Pułtusk
63.00
28
32
35
32
40
45
---
40
72
94.36


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [176]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [225]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [200]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [138]
4. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [137]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Omega Kleszczów | [300]
3. Mazovia Ciechanów | [295]
4. Tarpan Mrocza | [286]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [928]
2. Tarpan Mrocza | [637]
3. Mazovia Ciechanów | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [142]

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
20 Wrz 2018 Days to go 0
Akademickie Mistrzostwa Świata
Biała Podlaska
22 Wrz 2018 Days to go 1
III Turniej o Puchar Burmistrza Brześcia Kujawskiego
Brześć Kujawski
22 Wrz 2018 Days to go 1
Wielobój Atletyczny nr 3
Police