• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Meyer Elbląg
57.30
60
60
64
64
75
79
---
75
139
193.55
2.
2001
Meyer Elbląg
61.70
57
61
61
57
67
71
71
67
124
164.61
3.
2002
Atleta Gdańsk
65.30
40
45
48
48
60
64
64
60
108
138.56


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1995
Meyer Elbląg
129.40
150
155
161
161
190
201
---
201
362
373.15
2.
2000
Atleta Gdańsk
76.80
115
120
125
120
140
147
152
147
267
333.72
3.
1999
Meyer Elbląg
89.70
120
125
130
125
155
160
165
160
285
330.17
4.
1999
Nida Nidzica
77.90
100
105
110
110
130
135
140
140
250
310.11
5.
1997
Nida Nidzica
80.30
95
100
105
105
130
135
140
140
245
299.14
6.
1998
Meyer Elbląg
56.90
77
82
85
85
100
105
---
105
190
287.54
7.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
139.50
110
110
115
110
140
148
153
153
263
267.57
8.
2001
Siła Bartoszyce
78.40
90
95
100
100
110
115
120
115
215
265.79
9.
2001
Atleta Gdańsk
78.00
70
75
80
80
90
96
101
96
176
218.17
10.
2000
Nida Nidzica
103.10
85
85
90
85
105
110
110
110
195
213.88
11.
2003
Żuławy Nowy Dwór Gdański
58.00
57
60
60
57
73
76
80
80
137
204.45
12.
2003
Siła Bartoszyce
58.80
57
60
60
57
72
74
76
74
131
193.58
13.
2004
Meyer Elbląg
74.90
60
65
67
65
75
79
80
80
145
183.74
14.
2004
Siła Bartoszyce
67.90
58
60
63
60
68
70
74
70
130
174.52
15.
2004
Atleta Gdańsk
46.70
38
41
43
41
40
54
56
56
97
171.94
16.
2005
Siła Bartoszyce
86.30
38
40
42
42
52
54
56
54
96
113.17
17.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
91.90
90
95
98
98
120
120
120
0
98
112.36


WYNIKI:

(pdf)

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [319]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [151]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [180]
3. ADAMUS Bartłomiej (2000) - Opocznianka Opoczno | [137]
4. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [111]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [319]
2. Legia Warszawa | [280]
3. Mazovia Ciechanów | [265]
4. Omega Kleszczów | [256]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [688]
2. Tarpan Mrocza | [457]
3. Opocznianka Opoczno | [137]
4. Mazovia Ciechanów | [132]

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
24 Sie 2018 Days to go 4
Ogólnopolskie Igrzyska LZS
Ostróda
25 Sie 2018 Days to go 5
Międzynarodowy Turniej Euro-Bug im. A. Greszety
Hrubieszów
25 Sie 2018 Days to go 5
Turniej Powiatu Nakielskiego do lat 17
Mrocza