• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
MOSiR Łaziska Górne
108.60
62
62
62
62
77
80
85
80
142
147.94
2.
2005
HKS Szopienice
72.70
35
38
40
40
40
43
46
43
83
100.42


Juniorzy


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Slavia Ruda Śląska
67.70
65
70
75
70
90
95
95
90
160
215.19
2.
2001
HKS Szopienice
71.50
60
65
70
70
80
85
90
90
160
208.20
3.
1999
HKS Szopienice
79.90
60
65
68
68
80
85
90
90
158
193.41
4.
2001
Slavia Ruda Śląska
96.20
68
73
76
73
83
88
91
88
161
181.17
5.
1999
Slavia Ruda Śląska
109.90
55
60
60
60
75
80
83
83
143
153.61
6.
2004
Slavia Ruda Śląska
45.20
30
32
34
34
40
46
48
48
82
149.56
7.
2002
HKS Szopienice
72.40
35
40
45
45
50
55
60
60
105
135.64
8.
2001
HKS Szopienice
57.30
35
38
40
40
45
45
45
45
85
127.98
9.
2005
MOSiR Łaziska Górne
71.50
30
35
37
37
35
40
---
35
72
93.69
10.
2001
MOSiR Łaziska Górne
123.80
40
40
---
40
50
---
---
50
90
93.65


WYNIKI:

(pdf)

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 2
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 15
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)