• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U15


44 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
UMLKS Radomsko
43.80
34
37
39
39
48
51
55
55
94
160.66
2.
2003
Promień Opalenica
43.90
35
37
38
37
47
50
52
52
89
151.82
3.
2005
Zamek Gołańcz
43.40
37
39
39
39
47
47
47
47
86
148.15
4.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
43.90
32
35
35
35
42
44
46
44
79
134.76
5.
2005
Start Maków Mazowiecki
41.80
30
33
33
33
38
38
42
42
75
133.51
6.
2005
Tarpan Mrocza
39.90
25
25
27
27
30
33
33
33
60
111.38
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
43.80
39
2.
43.40
39
3.
43.90
37


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
43.80
55
2.
43.90
52
3.
43.40
47




48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
47.40
50
54
56
56
63
68
70
70
126
201.73
2.
2003
Promień Opalenica
47.90
51
52
55
52
66
69
72
69
121
192.11
3.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
46.80
42
44
44
42
55
58
61
58
100
161.75
4.
2003
Polwica Wierzbno
47.80
42
45
45
42
55
57
60
57
99
157.44
5.
2003
Promień Opalenica
47.80
40
41
43
43
50
52
54
52
95
151.08
6.
2003
AKS Myślibórz
47.90
35
38
40
40
48
50
52
52
92
146.07
7.
2003
Promień Opalenica
47.40
31
33
35
33
44
46
48
48
81
129.68
8.
2003
Kajak Trzcianka
46.50
27
29
30
30
38
40
42
42
72
117.07
9.
2004
AKS Białogard
45.40
25
28
31
28
35
39
41
39
67
111.11
10.
2004
Budowlani Nowy Tomyśl
46.60
25
28
28
28
33
36
36
33
61
99.01
11.
2005
LKS Dobryszyce
44.50
20
23
25
23
25
30
33
30
53
89.37
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
47.40
56
2.
47.90
52
3.
47.80
43


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
47.40
70
2.
47.90
69
3.
46.80
58




53 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Promień Opalenica
52.40
57
58
60
60
73
75
78
78
138
204.60
2.
2003
Unia Hrubieszów
52.20
47
50
50
50
60
63
65
65
115
170.98
3.
2003
AKS Myślibórz
51.90
40
43
45
45
52
54
56
56
101
150.80
4.
2004
AKS Myślibórz
50.80
37
40
42
42
45
50
53
53
95
144.13
5.
2005
Chrobry Gniezno
52.80
25
30
32
32
30
35
35
35
67
98.79
6.
2005
Agros Zamość
49.30
18
20
22
22
25
27
29
27
49
76.06
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
52.40
60
2.
52.20
50
3.
51.90
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
52.40
78
2.
52.20
65
3.
51.90
56




58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Meyer Elbląg
57.10
60
64
64
64
75
80
83
83
147
205.18
2.
2003
Pasja Biłgoraj
54.50
50
53
53
50
60
65
65
60
110
158.55
3.
2003
LUKS Chełm
53.10
37
42
44
42
51
53
55
53
95
139.50
4.
2003
Tarpan Mrocza
53.20
40
43
43
40
50
50
56
50
90
131.97
5.
2003
Omega Kleszczów
55.90
30
33
35
33
40
44
47
47
80
113.29
6.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
54.30
30
33
35
33
40
43
43
43
76
109.83
7.
2004
AKS Białogard
53.80
25
30
33
33
40
40
46
40
73
106.19
8.
2005
Kajak Trzcianka
54.30
18
20
22
22
25
29
31
31
53
76.59
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
57.10
64
2.
54.50
50
3.
53.10
42


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
57.10
83
2.
54.50
60
3.
53.10
53




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Tarpan Mrocza
58.20
65
75
78
75
85
90
93
90
165
227.39
2.
2004
AKS Myślibórz
62.00
41
43
43
43
53
56
60
56
99
131.03
3.
2004
Znicz Biłgoraj
58.70
40
40
42
42
50
55
55
50
92
126.07
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.20
75
2.
62.00
43
3.
58.70
42


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
58.20
90
2.
62.00
56
3.
58.70
50




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Polwica Wierzbno
68.30
53
57
60
60
67
70
77
77
137
171.34
2.
2003
Polwica Wierzbno
63.60
55
59
62
59
65
69
72
69
128
166.80
3.
2004
AKS Myślibórz
63.80
45
45
48
48
57
60
63
60
108
140.47
4.
2005
Tarpan Mrocza
65.70
42
45
45
42
55
59
67
59
101
129.12
5.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
65.50
32
35
38
38
43
47
50
43
81
103.73
6.
2004
Znicz Biłgoraj
67.30
30
33
35
35
35
38
41
38
73
92.05
7.
2004
WLKS Siedlce
64.80
27
30
32
30
35
35
38
38
68
87.63
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.30
60
2.
63.60
59
3.
63.80
48


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.30
77
2.
63.60
69
3.
63.80
60




75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Włókniarz Konstantynów Łódzki
71.00
58
61
63
63
69
73
75
73
136
166.58
2.
2004
AKS Myślibórz
70.30
41
44
46
44
50
54
56
56
100
123.13
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
71.00
63
2.
70.30
44


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
71.00
73
2.
70.30
56




+75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Klimat Łapy
79.70
60
60
63
60
70
78
78
70
130
150.53
2.
2004
LKS Dobryszyce
88.40
50
53
54
54
62
64
67
67
121
134.26
3.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
82.80
53
57
34
53
62
66
69
66
119
135.53
4.
2003
Agros Zamość
76.50
50
52
52
52
60
64
68
64
116
136.88
5.
2005
HKS Szopienice
75.20
38
40
43
40
45
45
48
48
88
104.70
6.
2004
Budowlani Nowy Tomyśl
118.80
24
27
27
24
26
28
28
28
52
53.18
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
79.70
60
2.
88.40
54
3.
82.80
53


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
79.70
70
2.
88.40
67
3.
82.80
66




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Tarpan Mrocza
58.20
65
75
78
75
85
90
93
90
165
227.39
2.
2004
Meyer Elbląg
57.10
60
64
64
64
75
80
83
83
147
205.18
3.
2003
Promień Opalenica
52.40
57
58
60
60
73
75
78
78
138
204.60
4.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
47.40
50
54
56
56
63
68
70
70
126
201.73
5.
2003
Promień Opalenica
47.90
51
52
55
52
66
69
72
69
121
192.11
6.
2003
Polwica Wierzbno
68.30
53
57
60
60
67
70
77
77
137
171.34
7.
2003
Unia Hrubieszów
52.20
47
50
50
50
60
63
65
65
115
170.98
8.
2003
Polwica Wierzbno
63.60
55
59
62
59
65
69
72
69
128
166.80
9.
2003
Włókniarz Konstantynów Łódzki
71.00
58
61
63
63
69
73
75
73
136
166.58
10.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
46.80
42
44
44
42
55
58
61
58
100
161.75


Juniorzy U15


45 KG

NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Zamek Gołańcz
44.70
40
44
46
46
50
55
57
57
103
189.73
2.
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
44.50
38
41
44
44
48
52
55
55
99
183.10
3.
2005
MULKS Terespol
44.60
41
44
44
44
50
50
54
54
98
180.88
4.
2004
Nida Nidzica
43.60
38
41
41
41
50
54
58
54
95
178.97
5.
2005
Nida Nidzica
44.30
40
40
44
40
45
48
51
48
88
163.41
6.
2004
Zamek Gołańcz
38.90
33
35
37
37
40
43
45
43
80
167.90
7.
2005
Promień Police
42.30
22
25
28
25
28
32
34
32
57
110.41
RWANIE

NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
44.70
46
2.
44.50
44
3.
44.60
44


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
44.70
57
2.
44.50
55
3.
43.60
54




50 KG

NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Tarpan Mrocza
49.80
65
70
70
70
75
80
85
80
150
251.85
2.
2005
Nida Nidzica
48.30
55
59
62
59
75
80
80
80
139
239.40
3.
2003
Husaria Lubraniec
48.80
45
45
48
48
60
63
70
63
111
189.53
4.
2005
Wisła Puławy
48.20
43
43
45
45
55
58
60
60
105
181.16
5.
2004
MULKS Terespol
50.00
43
45
47
47
50
54
54
50
97
162.33
6.
2004
Zamek Gołańcz
49.30
38
40
40
38
50
52
54
52
90
152.37
7.
2003
Burza Burzenin
50.00
35
38
40
40
45
50
50
50
90
150.61
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
49.80
70
2.
48.30
59
3.
48.80
48


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
49.80
80
2.
48.30
80
3.
48.80
63




56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Łokietek Brześć Kujawski
54.70
60
65
70
70
75
90
91
90
160
249.39
2.
2004
Start Maków Mazowiecki
55.40
55
59
62
62
68
73
76
76
138
213.04
3.
2003
GCK Kobylany
52.60
57
57
60
57
65
68
70
70
127
204.05
4.
2003
AKS Myślibórz
51.50
50
53
53
53
62
66
73
66
119
194.43
5.
2005
Nida Nidzica
53.30
47
50
53
50
58
61
64
61
111
176.50
6.
2003
Promień Police
55.20
45
47
49
47
60
62
65
62
109
168.73
7.
2005
LKS Dobryszyce
54.70
38
42
44
42
50
55
58
58
100
155.87
8.
2004
Zamek Gołańcz
51.90
40
40
44
40
50
53
56
56
96
155.88
9.
2004
UMLKS Radomsko
53.30
38
42
42
38
47
50
54
54
92
146.29
10.
2005
LUKS Chełm
52.30
32
35
35
35
42
42
45
42
77
124.27
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
54.70
70
2.
55.40
62
3.
52.60
57


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.70
90
2.
55.40
76
3.
52.60
70




62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
59.00
78
81
83
83
90
93
97
97
180
265.35
2.
2003
Husaria Lubraniec
60.60
75
80
83
80
85
90
97
97
177
256.06
3.
2003
Wisła Puławy
61.70
67
70
70
70
90
97
97
90
160
228.62
4.
2004
Nida Nidzica
61.20
65
68
70
70
85
89
91
89
159
228.46
5.
2003
GCK Kobylany
61.80
70
73
73
70
80
86
91
86
156
222.66
6.
2003
Znicz Biłgoraj
61.90
65
70
72
70
83
83
86
86
156
222.41
7.
2004
Nowosądeczanin Muszyna
59.20
60
63
64
64
77
80
83
80
144
211.77
8.
2003
Nida Nidzica
60.20
55
58
61
61
73
77
80
80
141
204.93
9.
2003
Siła Bartoszyce
60.20
57
60
62
62
73
76
78
76
138
200.57
10.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
60.80
53
57
60
60
67
71
71
71
131
189.08
11.
2005
Nida Nidzica
59.80
53
58
60
58
70
72
76
72
130
189.82
12.
2003
AKS Białogard
61.70
55
59
63
59
70
75
80
70
129
184.33
13.
2003
Tarpan Mrocza
61.10
50
55
58
55
60
65
68
65
120
172.62
14.
2003
Burza Burzenin
61.40
43
47
50
47
60
63
63
60
107
153.40
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.00
83
2.
60.60
80
3.
61.20
70


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
59.00
97
2.
60.60
97
3.
61.70
90




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
67.50
72
75
75
75
93
97
99
99
174
234.45
2.
2003
Husaria Lubraniec
67.50
71
76
80
76
86
93
97
97
173
233.10
3.
2003
Wisła Puławy
67.20
70
75
77
77
90
94
97
94
171
231.05
4.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
63.70
63
67
70
67
80
85
87
85
152
212.58
5.
2004
LUKS Kurzętnik
66.20
62
65
68
65
78
83
87
87
152
207.33
6.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
65.10
53
57
60
60
72
77
80
80
140
193.03
7.
2005
Włókniarz Konstantynów
62.50
42
46
50
50
55
60
63
63
113
160.06
8.
2004
Siła Bartoszyce
66.20
58
58
58
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
67.20
77
2.
67.50
76
3.
67.50
75


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
67.50
99
2.
67.50
97
3.
67.20
94




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Znicz Biłgoraj
74.70
76
81
86
81
90
98
102
102
183
232.24
2.
2003
Omega Kleszczów
72.00
60
60
66
66
80
84
89
89
155
200.88
3.
2003
Burza Burzenin
74.30
55
60
63
63
75
80
86
80
143
182.02
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.70
81
2.
72.00
66
3.
74.30
63


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.70
102
2.
72.00
89
3.
74.30
80




85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
WLKS Siedlce
78.70
70
74
77
77
96
101
105
105
182
224.55
2.
2004
Start Maków Mazowiecki
84.70
74
78
80
80
92
92
97
97
177
210.50
3.
2003
Olimpijczyk Łuków
81.00
66
69
72
72
78
82
85
82
154
187.20
4.
2003
Chrobry Głogów
79.10
55
55
60
60
75
80
84
84
144
177.19
5.
2004
Meyer Elbląg
77.10
62
64
64
64
78
83
83
78
142
177.11
6.
2004
Gryf Kunów
84.10
45
50
53
53
65
70
73
73
126
150.36
7.
2004
Omega Kleszczów
78.30
50
50
53
50
58
62
66
62
112
138.55
8.
2005
Siła Bartoszyce
82.80
37
40
43
40
53
55
57
57
97
116.63
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
84.70
80
2.
78.70
77
3.
81.00
72


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
78.70
105
2.
84.70
97
3.
79.10
84




+85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Budowlani Nowy Tomyśl
101.40
95
103
103
95
120
128
132
128
223
246.03
2.
2003
Znicz Biłgoraj
114.20
78
85
90
90
110
126
126
110
200
212.43
3.
2004
Omega Kleszczów
99.80
75
81
83
75
95
100
110
100
175
194.19
4.
2004
Wisła Puławy
91.10
58
62
65
65
76
80
85
80
145
166.86
5.
2004
Promień Police
94.60
42
45
48
45
54
54
60
60
105
118.95
6.
2004
Opocznianka Opoczno
111.20
35
40
42
42
45
50
53
53
95
101.69
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
101.40
95
2.
114.20
90
3.
99.80
75


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
101.40
128
2.
114.20
110
3.
99.80
100




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
LKS Dobryszyce
59.00
78
81
83
83
90
93
97
97
180
265.35
2.
2003
Husaria Lubraniec
60.60
75
80
83
80
85
90
97
97
177
256.06
3.
2003
Tarpan Mrocza
49.80
65
70
70
70
75
80
85
80
150
251.85
4.
2003
Łokietek Brześć Kujawski
54.70
60
65
70
70
75
90
91
90
160
249.39
5.
2003
Budowlani Nowy Tomyśl
101.40
95
103
103
95
120
128
132
128
223
246.03
6.
2005
Nida Nidzica
48.30
55
59
62
59
75
80
80
80
139
239.40
7.
2003
UOLKA Ostrów Mazowiecka
67.50
72
75
75
75
93
97
99
99
174
234.45
8.
2003
Husaria Lubraniec
67.50
71
76
80
76
86
93
97
97
173
233.10
9.
2003
Znicz Biłgoraj
74.70
76
81
86
81
90
98
102
102
183
232.24
10.
2003
Wisła Puławy
67.20
70
75
77
77
90
94
97
94
171
231.05


Juniorki U17


48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
WLKS Siedlce
46.90
44
46
48
48
60
64
64
60
108
174.39
2.
2001
LKS Dobryszyce
48.00
40
43
45
43
51
53
55
55
98
155.34
3.
2002
Start Maków Mazowiecki
44.90
40
43
45
43
50
52
54
54
97
162.35
4.
2001
Promień Opalenica
47.50
36
38
40
40
45
46
50
50
90
143.85
5.
2001
GCK Kobylany
48.00
22
25
25
25
35
37
37
37
62
98.28
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
46.90
48
2.
48.00
43
3.
44.90
43


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
46.90
60
2.
48.00
55
3.
44.90
54




53 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
52.90
58
61
64
64
75
80
82
82
146
214.97
2.
2001
Talent Wrocław
52.00
52
55
57
57
66
69
72
72
129
192.34
3.
2001
Unia Hrubieszów
52.80
47
50
50
50
57
60
64
60
110
162.19
4.
2002
Znicz Biłgoraj
51.50
43
45
47
45
53
56
57
53
98
147.17
5.
2002
GCK Kobylany
52.40
40
43
45
43
50
56
56
50
93
137.88
6.
2001
LKS Dobryszyce
51.90
30
33
33
33
37
40
42
42
75
111.98
7.
2001
UMLKS Radomsko
52.60
25
27
27
27
28
32
33
32
59
87.23
8.
2002
Nowosądeczanin Muszyna
52.70
35
35
35
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
52.90
64
2.
52.00
57
3.
52.80
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
52.90
82
2.
52.00
72
3.
52.80
60




58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Tarpan Mrocza
57.40
73
78
78
78
93
93
97
97
175
243.40
2.
2001
GULKS Niemce
57.00
58
60
---
60
70
---
---
70
130
181.66
3.
2001
Mazovia Ciechanów
57.20
45
45
50
50
60
65
68
65
115
160.32
4.
2001
GULKS Niemce
57.10
30
33
36
36
40
43
47
47
83
115.85
5.
2001
Omega Kleszczów
54.30
25
28
30
30
39
41
43
41
71
102.60
6.
2002
Husaria Lubraniec
55.90
28
30
35
30
38
40
40
40
70
99.13
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
57.40
78
2.
57.00
60
3.
57.20
50


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
57.40
97
2.
57.00
70
3.
57.20
65




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Mazovia Ciechanów
61.10
74
78
78
78
93
97
100
97
175
233.73
2.
2001
WLKS Siedlce
62.80
58
60
62
62
78
80
83
83
145
190.40
3.
2001
Talent Wrocław
59.60
58
61
63
61
70
73
73
73
134
181.82
4.
2001
Talent Wrocław
59.40
35
39
41
41
50
50
51
50
91
123.74
5.
2001
GULKS Niemce
59.30
28
31
33
33
35
38
41
41
74
100.74
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
61.10
78
2.
62.80
62
3.
59.60
61


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.10
97
2.
62.80
83
3.
59.60
73




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
68.60
59
62
64
64
78
82
85
85
149
185.90
2.
2001
Polwica Wierzbno
63.80
55
58
60
60
66
70
74
74
134
174.29
3.
2001
Meyer Elbląg
64.30
57
59
61
61
68
70
72
72
133
172.19
4.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.20
50
50
53
53
70
73
73
73
126
157.71
5.
2001
LKS Dobryszyce
63.30
53
57
59
57
65
70
74
65
122
159.43
6.
2002
Omega Kleszczów
64.20
48
50
52
48
62
64
66
66
114
147.73
7.
2002
Włókniarz Konstantynów Łódzki
64.60
45
48
51
48
55
58
58
58
106
136.85
8.
2001
UOLKA Ostrów Mazowiecka
67.00
37
39
41
41
50
53
55
55
96
121.36
9.
2001
LKS Dobryszyce
68.10
34
37
39
37
45
48
50
45
82
102.72
10.
2001
Agros Zamość
68.70
30
32
33
30
45
48
50
50
80
99.73
11.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
65.20
30
33
35
33
40
45
45
40
73
93.74
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.60
64
2.
64.30
61
3.
63.80
60


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.60
85
2.
63.80
74
3.
68.20
73




75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Mazovia Ciechanów
70.70
75
80
81
81
95
100
100
100
181
222.19
2.
2002
Talent Wrocław
73.30
63
67
70
70
73
77
81
77
147
177.12
3.
2002
Polwica Wierzbno
70.30
43
46
49
49
56
60
62
62
111
136.67
4.
2001
Zamek Gołańcz
73.00
45
45
48
48
55
62
64
62
110
132.82
5.
2001
Agros Zamość
72.40
45
48
49
45
55
58
58
55
100
121.25
6.
2002
Tabor Rymanów
73.50
25
30
33
30
30
35
38
35
65
78.21
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
70.70
81
2.
73.30
70
3.
70.30
49


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
70.70
100
2.
73.30
77
3.
73.00
62




90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Znicz Biłgoraj
75.80
75
79
80
80
90
94
97
97
177
209.78
2.
2001
LKS Dobryszyce
78.90
72
75
78
78
88
93
97
93
171
198.91
3.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
89.20
60
60
63
60
68
71
71
71
131
144.87
4.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
77.30
53
56
58
58
63
66
68
66
124
145.60
5.
2002
Znicz Biłgoraj
78.00
45
45
47
47
50
55
55
55
102
119.27
6.
2002
Krajna Sępólno Krajeńskie
80.90
35
35
38
35
45
48
50
50
85
97.78
7.
2002
Promień Police
87.00
48
48
48
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
75.80
80
2.
78.90
78
3.
89.20
60


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
75.80
97
2.
78.90
93
3.
89.20
71




+90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Wisła Puławy
90.40
66
67
69
69
87
87
90
90
159
174.98
2.
2001
Promień Opalenica
99.10
65
68
71
68
86
89
92
89
157
167.62
3.
2002
Unia Hrubieszów
90.10
70
74
74
70
86
89
89
86
156
171.88
4.
2001
Polwica Wierzbno
92.30
69
69
72
72
83
83
83
83
155
169.32
5.
2001
AKS Białogard
104.60
60
65
70
65
85
86
93
86
151
158.79
6.
2002
Promień Police
109.30
37
40
42
40
50
52
52
50
90
93.62
7.
2002
AKS Myślibórz
98.00
33
36
40
40
40
46
46
40
80
85.70
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
92.30
72
2.
90.10
70
3.
90.40
69


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.40
90
2.
99.10
89
3.
90.10
86




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Tarpan Mrocza
57.40
73
78
78
78
93
93
97
97
175
243.40
2.
2001
Mazovia Ciechanów
61.10
74
78
78
78
93
97
100
97
175
233.73
3.
2001
Mazovia Ciechanów
70.70
75
80
81
81
95
100
100
100
181
222.19
4.
2002
LKS Dobryszyce
52.90
58
61
64
64
75
80
82
82
146
214.97
5.
2001
Znicz Biłgoraj
75.80
75
79
80
80
90
94
97
97
177
209.78
6.
2001
LKS Dobryszyce
78.90
72
75
78
78
88
93
97
93
171
198.91
7.
2001
Talent Wrocław
52.00
52
55
57
57
66
69
72
72
129
192.34
8.
2001
WLKS Siedlce
62.80
58
60
62
62
78
80
83
83
145
190.40
9.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
68.60
59
62
64
64
78
82
85
85
149
185.90
10.
2001
Talent Wrocław
59.60
58
61
63
61
70
73
73
73
134
181.82


Juniorzy U17


56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
GCK Kobylany
55.70
75
80
82
82
95
100
---
95
177
272.14
2.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
55.20
68
68
73
73
85
91
95
91
164
253.87
3.
2002
Promień Police
55.70
70
73
75
75
85
85
88
88
163
250.61
4.
2002
Omega Kleszczów
53.90
55
60
67
67
86
89
92
92
159
250.65
5.
2001
Gryf Kunów
56.00
65
70
70
65
85
88
90
90
155
237.36
6.
2002
Wisła Puławy
55.30
60
60
63
60
80
84
86
84
144
222.60
7.
2002
Krajna Sępólno Krajeńskie
55.30
55
60
65
60
72
76
76
76
136
210.24
8.
2002
Orlęta Łuków
55.70
57
60
60
60
67
73
77
73
133
204.49
9.
2001
Gryf Kunów
55.70
40
45
48
45
62
65
68
65
110
169.13
10.
2002
Klimat Łapy
49.10
40
40
43
43
52
56
60
56
99
168.18
11.
2001
Iskra Piotrowice
56.00
37
40
43
43
52
52
52
52
95
145.48
12.
2002
Orlęta Łuków
54.10
45
45
45
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.70
82
2.
55.70
75
3.
55.20
73


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
55.70
95
2.
53.90
92
3.
55.20
91




62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
61.10
100
105
107
107
125
133
133
133
240
345.24
2.
2002
Opocznianka Opoczno
61.50
80
85
85
85
90
95
---
95
180
257.77
3.
2002
Agros Zamość
59.70
65
65
68
65
85
89
91
89
154
225.13
4.
2002
WLKS Siedlce
59.30
65
68
70
68
81
85
88
85
153
224.74
5.
2001
MULKS Terespol
59.10
67
70
70
67
85
87
87
85
152
223.80
6.
2002
Opocznianka Opoczno
61.50
60
65
65
65
75
80
84
84
149
213.38
7.
2001
Tarpan Mrocza
61.60
60
65
68
68
80
85
85
80
148
211.71
8.
2002
Gryf Kunów
61.40
50
55
55
55
65
70
73
73
128
183.51
9.
2002
LKS Dobryszyce
58.70
51
55
58
58
62
63
66
66
124
183.46
10.
2002
Omega Kleszczów
61.00
51
55
55
51
63
67
72
72
123
177.13
11.
2002
LKS Dobryszyce
58.10
51
55
58
55
63
67
67
67
122
181.84
12.
2002
Gryf Kunów
58.70
45
50
52
52
55
60
63
55
107
158.31
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
61.10
107
2.
61.50
85
3.
59.30
68


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.10
133
2.
61.50
95
3.
59.70
89




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
68.70
95
100
105
105
120
125
130
130
235
313.21
2.
2001
Polwica Wierzbno
68.60
85
89
93
93
112
116
122
116
209
278.81
3.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
68.40
90
93
93
90
110
114
117
114
204
272.62
4.
2002
Polwica Wierzbno
67.50
80
85
89
85
102
102
109
109
194
261.40
5.
2002
Klimat Łapy
68.10
85
90
90
85
105
105
108
108
193
258.62
6.
2002
Feniks Siedlce
68.70
81
85
86
81
107
114
114
107
188
250.57
7.
2001
Promień Opalenica
68.50
83
86
86
86
93
96
96
93
179
239.00
8.
2001
Znicz Biłgoraj
68.40
70
75
75
70
85
90
95
95
165
220.50
9.
2001
AKS Białogard
63.20
65
70
73
70
80
83
85
85
155
217.91
10.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
67.10
65
70
75
70
85
90
91
85
155
209.63
11.
2001
Iskra Piotrowice
65.30
65
70
70
65
80
80
80
80
145
199.53
12.
2002
Promień Police
68.20
50
53
56
56
67
70
72
72
128
171.37
13.
2001
LUKS Gryf Bujny
63.40
40
45
49
45
60
65
70
70
115
161.34
14.
2001
Iskra Piotrowice
69.00
45
50
53
53
60
66
66
60
113
150.21
15.
2002
MULKS Terespol
68.40
53
53
55
55
65
65
65
0
55
73.50
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.70
105
2.
68.60
93
3.
68.40
90


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.70
130
2.
68.60
116
3.
68.40
114




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Unia Hrubieszów
72.80
103
108
111
108
135
138
142
142
250
321.93
2.
2001
LKS Dobryszyce
76.70
100
104
107
107
128
137
140
137
244
305.19
3.
2002
GCK Kobylany
75.10
100
105
107
105
115
125
127
127
232
293.55
4.
2001
Nida Nidzica
75.50
100
105
107
105
120
126
128
126
231
291.43
5.
2002
Ciechan Ciechanów
72.00
85
90
94
90
110
115
120
115
205
265.68
6.
2002
Burza Burzenin
76.80
83
86
89
86
113
116
120
116
202
252.48
7.
2001
Unia Hrubieszów
76.00
78
80
83
83
102
110
113
110
193
242.61
8.
2002
Agros Zamość
76.60
75
78
80
78
95
100
104
104
182
227.80
9.
2001
Tarpan Mrocza
71.80
75
75
80
80
90
90
95
90
170
220.67
10.
2002
Zamek Gołańcz
70.80
70
75
78
75
85
90
95
90
165
215.96
11.
2001
Iskra Piotrowice
75.20
50
55
55
55
65
70
73
70
125
158.05
12.
2002
Gryf Kunów
73.90
50
55
55
55
65
65
70
65
120
153.21
13.
2001
Ciechan Ciechanów
73.90
86
90
92
90
100
102
102
0
90
114.91
14.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
75.50
75
80
83
80
100
100
100
0
80
100.93
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
72.80
108
2.
76.70
107
3.
75.50
105


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
72.80
142
2.
76.70
137
3.
75.10
127




85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Ciechan Ciechanów
85.00
115
120
123
123
148
148
150
150
273
324.13
2.
2001
LKS Dobryszyce
83.00
118
122
122
118
137
155
156
137
255
306.25
3.
2002
Feniks Siedlce
84.90
100
104
104
104
130
136
140
136
240
285.11
4.
2001
Siła Bartoszyce
80.50
90
95
100
100
110
115
115
110
210
256.08
5.
2001
GCK Kobylany
84.50
88
91
95
91
105
110
113
113
204
242.89
6.
2001
Unia Hrubieszów
84.40
83
87
89
87
110
118
---
110
197
234.68
7.
2001
Znicz Biłgoraj
80.10
85
88
90
88
92
105
---
92
180
220.06
8.
2001
WLKS Siedlce
77.80
65
68
71
68
81
86
90
86
154
191.16
9.
2001
Iskra Piotrowice
83.90
62
66
66
62
80
80
80
80
142
169.65
10.
2001
Gryf Bujny
83.10
48
53
57
53
65
71
75
75
128
153.63
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
85.00
123
2.
83.00
118
3.
84.90
104


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
85.00
150
2.
83.00
137
3.
84.90
136




94 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Agros Zamość
93.10
105
105
108
108
126
129
133
133
241
274.81
2.
2001
Wisła Puławy
92.30
105
108
109
109
124
124
127
127
236
270.07
3.
2001
Husaria Lubraniec
87.80
93
96
100
100
126
130
133
126
226
264.33
4.
2002
WLKS Siedlce
92.60
95
99
102
99
116
116
116
116
215
245.71
5.
2002
Znicz Biłgoraj
87.80
90
90
92
92
106
116
120
116
208
243.28
6.
2001
LKS Dobryszyce
88.80
75
80
85
85
105
116
120
116
201
233.90
7.
2002
Włókniarz Konstantynów
86.60
85
90
92
85
115
115
115
115
200
235.40
8.
2002
GULKS Niemce
90.50
70
70
70
70
85
90
95
95
165
190.42
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
92.30
109
2.
93.10
108
3.
87.80
100


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
93.10
133
2.
92.30
127
3.
87.80
126




105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Znicz Biłgoraj
99.70
108
112
116
116
140
149
---
149
265
294.17
2.
2002
Unia Hrubieszów
99.90
103
108
108
103
130
135
140
140
243
269.55
3.
2001
Opocznianka Opoczno
98.50
103
107
107
103
128
133
137
133
236
263.17
4.
2001
GCK Kobylany
100.50
95
100
100
95
105
110
110
110
205
226.90
5.
2001
LKS Dobryszyce
98.80
82
85
88
88
100
105
110
110
198
220.54
6.
2002
Nida Nidzica
98.60
80
80
85
80
105
110
115
115
195
217.36
7.
2002
Tabor Rymanów
97.20
55
62
65
62
70
70
70
0
62
69.49
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
99.70
116
2.
99.90
103
3.
98.50
103


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
99.70
149
2.
99.90
140
3.
98.50
133




+105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
LKS Dobryszyce
129.90
130
136
140
140
150
160
172
172
312
321.36
2.
2001
Agros Zamość
133.90
110
120
120
110
140
145
---
140
250
256.05
3.
2001
Iskra Piotrowice
135.40
100
100
102
102
127
137
---
137
239
244.31
4.
2001
Wisła Puławy
106.90
100
105
107
105
125
130
133
133
238
257.89
5.
2002
Tabor Rymanów
108.80
95
100
103
100
120
127
132
127
227
244.60
6.
2001
LUKS Kurzętnik
124.80
83
83
87
87
110
115
120
115
202
209.82
7.
2001
WLKS Siedlce
106.50
84
84
85
85
104
108
110
110
195
211.56
8.
2001
WLKS Siedlce
106.20
42
47
50
50
65
70
75
70
120
130.31
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
129.90
140
2.
133.90
110
3.
106.90
105


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
129.90
172
2.
133.90
140
3.
135.40
137




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
61.10
100
105
107
107
125
133
133
133
240
345.24
2.
2001
Ciechan Ciechanów
85.00
115
120
123
123
148
148
150
150
273
324.13
3.
2001
Unia Hrubieszów
72.80
103
108
111
108
135
138
142
142
250
321.93
4.
2001
LKS Dobryszyce
129.90
130
136
140
140
150
160
172
172
312
321.36
5.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
68.70
95
100
105
105
120
125
130
130
235
313.21
6.
2001
LKS Dobryszyce
83.00
118
122
122
118
137
155
156
137
255
306.25
7.
2001
LKS Dobryszyce
76.70
100
104
107
107
128
137
140
137
244
305.19
8.
2001
Znicz Biłgoraj
99.70
108
112
116
116
140
149
---
149
265
294.17
9.
2002
GCK Kobylany
75.10
100
105
107
105
115
125
127
127
232
293.55
10.
2001
Nida Nidzica
75.50
100
105
107
105
120
126
128
126
231
291.43


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
28 Cze 2018 Days to go 3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 11
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)
21 Lip 2018 Days to go 26
IV Turniej o Puchar Burmistrza Więcborka
Więcbork