• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U18


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LAT
54.50
73
73
76
76
90
93
95
95
171
246.47
2.
2001
Mazovia Ciechanów
60.20
74
78
80
78
91
94
96
94
172
231.89
3.
2002
BLR
54.50
60
63
66
66
70
74
76
76
142
204.67
4.
2000
BLR
81.40
75
80
83
83
95
100
100
95
178
204.21
5.
2002
BLR
59.70
60
63
63
63
75
80
---
80
143
193.83
6.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
53.70
55
58
60
60
65
70
76
70
130
189.35
7.
2001
BLR
59.00
60
63
66
63
75
80
80
75
138
188.48
8.
2000
BLR
50.80
50
50
54
54
63
68
70
70
124
188.13
9.
2002
BLR
59.80
50
53
53
53
63
68
71
71
124
167.89
10.
2005
LTU
50.40
45
48
50
48
55
58
58
58
106
161.78
11.
2003
BLR
66.90
50
53
56
53
63
66
66
66
119
150.56
12.
2000
WLKS Siedlce
52.10
40
40
40
40
50
50
53
50
90
134.00
13.
2005
LTU
54.60
35
38
40
40
43
46
48
46
86
123.79
14.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
52.20
22
24
25
25
30
33
35
35
60
89.21
15.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
78.10
---
---
---
0
---
---
---
0
0
0.00


Juniorzy U18


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Mazovia Ciechanów
77.30
127
132
135
132
155
160
160
155
287
357.47
2.
2000
LAT
81.00
125
130
132
132
155
165
165
155
287
348.88
3.
2001
LAT
78.30
110
115
120
115
140
145
145
145
260
321.64
4.
2001
LTU
59.80
92
96
98
98
112
116
120
120
218
318.32
5.
2001
LTU
71.00
103
106
106
106
123
126
130
130
236
308.37
6.
2001
BLR
107.00
127
132
132
127
155
163
165
155
282
305.48
7.
2000
Mazovia Ciechanów
87.00
110
115
120
115
140
145
145
145
260
305.37
8.
2002
Start Otwock
84.40
98
105
105
105
125
130
135
135
240
285.91
9.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
75.90
90
95
100
100
120
126
131
126
226
284.29
10.
2001
LTU
114.40
110
115
120
115
135
145
150
150
265
281.34
11.
2003
Impuls Warszawa
68.60
90
90
95
95
110
115
120
115
210
280.14
12.
2000
BLR
81.90
90
100
100
90
130
135
135
135
225
272.00
13.
2003
LAT
87.00
95
100
104
104
115
120
123
120
224
263.08
14.
2002
WLKS Siedlce
97.20
95
100
100
100
120
126
131
131
231
258.90
15.
2003
LAT
71.20
80
85
88
85
103
108
112
112
197
256.98
16.
2000
BLR
69.40
85
90
90
85
105
110
110
105
190
251.67
17.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
77.20
80
85
85
80
100
100
103
100
180
224.35
18.
2002
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
56.20
60
65
69
65
80
85
87
80
145
221.46
19.
2004
LTU
64.60
67
70
72
70
82
85
88
88
158
218.94
20.
2004
BLR
38.30
37
40
42
40
47
50
53
53
93
198.21
21.
2002
LTU
63.90
60
62
65
62
75
75
77
77
139
194.00
22.
2004
WLKS Siedlce
57.40
40
45
47
47
52
56
60
56
103
154.88
23.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
143.70
90
95
95
95
110
110
---
0
95
96.25


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [460]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [383]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [323]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [458]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [192]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [460]
3. Mazovia Ciechanów | [437]
4. Zawisza Bydgoszcz | [414]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1452]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [263]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
17 Lis 2018 Days to go 0
Puchar Polski im. S. Polaczuka & Wojewódzka Liga Juniorów - III Runda
Terespol
17 Lis 2018 Days to go 0
Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Police do 20 lat
Police
17 Lis 2018 Days to go 0
Wielobój Atletyczny IV Finał
Wierzbno