• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
53.40
58
60
62
62
75
80
83
83
145
212.05
2.
2001
LKS Dobryszyce
80.20
70
75
80
75
90
95
96
90
165
190.53
3.
2001
LKS Dobryszyce
61.40
50
54
59
54
65
70
72
72
126
167.77
4.
2003
Włókniarz Konstantynów
71.10
55
60
60
55
65
70
73
73
128
156.66
5.
2002
Omega Kleszczów
63.60
45
50
54
50
60
65
70
70
120
156.37
6.
2005
UMLKS Radomsko
44.70
35
38
40
38
50
53
56
53
91
152.88
7.
2001
LKS Dobryszyce
48.10
38
42
42
38
50
54
57
54
92
145.59
8.
2002
Włókniarz Konstantynów
62.50
40
44
48
48
50
55
60
55
103
135.65
9.
2001
UMLKS Radomsko
53.50
25
25
28
28
28
31
33
31
59
86.17


Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Omega Kleszczów
47.80
58
60
62
62
75
80
82
82
144
229.01
2.
1999
Omega Kleszczów
122.70
85
92
99
92
115
122
127
127
219
222.80
3.
1999
LKS Dobryszyce
68.00
70
75
80
75
92
96
96
92
167
209.37
4.
2000
Burza Burzenin
73.80
67
70
73
70
78
82
---
78
148
177.72
5.
1998
Omega Kleszczów
48.10
40
44
48
48
55
58
62
62
110
174.07
6.
2000
Omega Kleszczów
68.90
50
52
55
52
68
71
74
71
123
153.10
7.
1999
UMLKS Radomsko
55.50
45
50
51
50
54
57
57
54
104
148.01
8.
1995
Włókniarz Konstantynów
73.10
53
55
56
53
65
67
67
65
118
142.38
9.
1996
Włókniarz Konstantynów
74.90
36
---
---
36
45
---
---
45
81
96.56


Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
LKS Dobryszyce
84.10
115
120
125
125
145
151
155
155
280
334.13
2.
2001
LKS Dobryszyce
129.40
130
138
142
142
155
165
173
165
307
316.46
3.
2004
LKS Dobryszyce
58.10
78
81
83
83
92
95
98
98
181
269.78
4.
2001
Opocznianka Opoczno
98.60
103
107
110
107
130
135
137
135
242
269.76
5.
2002
Włókniarz Konstantynów
85.90
75
80
85
85
110
115
120
120
205
242.19
6.
2002
Opocznianka Opoczno
64.80
78
83
83
78
90
95
95
90
168
232.33
7.
2002
Omega Kleszczów
54.50
55
58
63
58
85
90
93
90
148
231.33
8.
2001
LKS Dobryszyce
89.20
70
80
85
80
105
110
113
113
193
224.14
9.
2001
LKS Dobryszyce
98.40
85
90
92
92
100
107
108
108
200
223.11
10.
2002
Opocznianka Opoczno
63.90
65
70
73
70
80
85
85
85
155
216.33
11.
2004
Omega Kleszczów
100.50
75
80
83
83
98
105
112
112
195
215.83
12.
2005
Włókniarz Konstantynów
63.20
45
48
51
48
55
60
64
64
112
157.46
13.
2001
Gryf Bujny
63.30
42
46
49
46
65
70
70
65
111
155.89
14.
2003
Burza Burzenin
63.30
45
50
53
50
60
65
65
60
110
154.49
15.
2004
Włókniarz Konstantynów
66.20
40
44
48
48
50
57
62
62
110
150.04
16.
2003
Omega Kleszczów
70.40
65
70
72
72
83
88
88
0
72
94.55


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Opocznianka Opoczno
84.70
145
153
155
153
177
187
187
177
330
392.46
2.
1998
Włókniarz Konstantynów
75.80
110
115
120
120
140
145
---
140
260
327.30
3.
1989
UMLKS Radomsko
98.40
125
130
130
130
147
153
157
157
287
320.16
4.
1991
Włókniarz Konstantynów
79.00
105
110
115
110
130
140
140
130
240
295.52
5.
1991
UMLKS Radomsko
78.80
102
107
110
107
130
140
140
130
237
292.21
6.
1999
Burza Burzenin
67.50
95
100
100
95
115
120
120
115
210
282.96
7.
1996
Włókniarz Konstantynów
77.00
105
110
110
105
120
130
135
120
225
280.83
8.
2000
LKS Dobryszyce
63.70
78
83
86
86
103
108
112
112
198
276.91
9.
2000
UMLKS Radomsko
69.50
80
85
87
85
106
111
116
111
196
259.40
10.
1985
Włókniarz Konstantynów
93.80
95
100
105
100
120
125
130
125
225
255.77
11.
1994
Vera Sport Łódź
95.60
95
100
101
101
120
125
130
125
226
254.95
12.
1996
Włókniarz Konstantynów
72.80
70
75
80
80
90
100
105
105
185
238.23
13.
1996
UMLKS Radomsko
66.80
75
79
80
80
81
86
91
91
171
231.92
14.
1952
Włókniarz Konstantynów
86.40
71
76
80
76
90
95
100
95
171
201.48
15.
2000
Gryf Bujny
95.10
70
70
70
70
90
95
100
95
165
186.52
16.
2000
Gryf Bujny
105.90
65
70
70
65
80
86
91
86
151
164.12
17.
1997
UMLKS Radomsko
93.20
120
125
130
125
170
170
170
0
125
142.47


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [460]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [383]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [323]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [458]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [192]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [460]
3. Mazovia Ciechanów | [437]
4. Zawisza Bydgoszcz | [414]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1452]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [263]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
17 Lis 2018 Days to go 2
Puchar Polski im. S. Polaczuka & Wojewódzka Liga Juniorów - III Runda
Terespol
17 Lis 2018 Days to go 2
Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Police do 20 lat
Police
17 Lis 2018 Days to go 2
Wielobój Atletyczny IV Finał
Wierzbno