• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorzy U15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Husaria Lubraniec
63.80
77
81
85
85
90
98
102
98
183
255.67
2.
2003
Tarpan Mrocza
51.80
65
70
74
70
80
85
85
80
150
243.94
3.
2003
Łokietek Brześć
59.40
68
70
75
70
85
91
95
91
161
236.21
4.
2003
Husaria Lubraniec
71.20
75
80
85
75
90
98
105
98
173
225.68
5.
2003
Zawisza Bydgoszcz
57.80
45
50
53
53
66
69
71
71
124
185.52
6.
2003
Tarpan Mrocza
65.10
50
55
60
55
60
65
70
65
120
165.45
7.
2005
Husaria Lubraniec
78.10
50
55
60
60
67
72
78
72
132
163.51
8.
2003
Husaria Lubraniec
72.10
30
40
45
45
50
55
60
60
105
135.97
9.
2005
Zawisza Bydgoszcz
53.60
30
35
35
30
40
43
45
43
73
115.57
10.
2005
Husaria Lubraniec
60.80
25
30
35
35
30
35
40
35
70
101.04


Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Husaria Lubraniec
91.30
95
95
102
95
125
130
134
125
220
252.93
2.
2001
Zawisza Bydgoszcz
83.30
80
84
85
80
97
102
106
106
186
222.99
3.
2001
Tarpan Mrocza
73.60
80
80
80
0
85
90
95
90
90
115.17


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 2
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 7
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 15
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)