• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U17


48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Talent Wrocław
47.50
52
54
55
55
63
66
68
68
123
196.60
2.
2002
WLKS Siedlce
47.50
50
53
53
50
63
69
69
69
119
190.20
3.
2001
Zawisza Bydgoszcz
45.50
45
48
48
45
56
59
61
61
106
175.46
4.
2002
Start Maków Mazowiecki
43.00
40
43
45
45
50
53
57
57
102
177.12
5.
2001
LKS Dobryszyce
47.90
40
43
45
43
48
53
60
53
96
152.42
6.
2001
Promień Opalenica
47.50
36
38
40
38
45
48
50
50
88
140.65
7.
2002
Promień Opalenica
46.30
34
37
39
37
42
45
48
48
85
138.70
8.
2001
GCK Kobylany
47.00
25
27
27
25
38
38
41
38
63
101.55
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
47.50
55
2.
47.50
50
3.
43.00
45


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
47.50
69
2.
47.50
68
3.
45.50
61




53 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
LKS Dobryszyce
52.60
58
63
66
63
75
80
86
86
149
220.30
2.
2001
Unia Hrubieszów
52.80
49
52
54
54
63
67
70
70
124
182.83
3.
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
52.70
45
48
51
48
58
65
70
58
106
156.50
4.
2002
Znicz Biłgoraj
50.50
45
45
48
45
55
58
60
60
105
160.02
5.
2002
GCK Kobylany
52.60
42
42
45
42
53
55
58
55
97
143.41
6.
2001
Promień Opalenica
52.70
38
41
43
43
48
51
53
53
96
141.74
7.
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
52.80
37
40
42
40
45
49
51
51
91
134.17
8.
2002
Narew Pułtusk
52.70
40
44
44
40
45
48
48
45
85
125.50
9.
2002
AKS Myślibórz
52.80
33
36
38
36
45
45
50
45
81
119.43
10.
2001
LKS Dobryszyce
52.60
31
34
36
34
40
43
45
45
79
116.80
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
52.60
63
2.
52.80
54
3.
52.70
48


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
52.60
86
2.
52.80
70
3.
50.50
60




58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Tarpan Mrocza
57.10
73
78
81
81
93
97
99
99
180
251.24
2.
2001
GULKS Niemce
58.00
59
61
63
63
70
74
76
76
139
191.99
3.
2001
Talent Wrocław
57.40
58
60
62
62
70
74
76
74
136
189.16
4.
2001
Mazovia Ciechanów
56.90
50
50
50
50
63
67
70
70
120
167.89
5.
2002
Start Maków Mazowiecki
54.10
37
39
41
39
47
49
51
51
90
130.40
6.
2001
GULKS Niemce
57.20
31
35
37
37
43
48
51
51
88
122.68
7.
2001
Omega Kleszczów
55.60
28
31
33
33
40
45
48
45
78
110.87
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
57.10
81
2.
58.00
63
3.
57.40
62


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
57.10
99
2.
58.00
76
3.
57.40
74




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Mazovia Ciechanów
60.60
77
80
82
82
98
102
106
102
184
247.03
2.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
62.90
60
60
63
63
78
82
85
82
145
190.22
3.
2001
Meyer Elbląg
62.20
58
60
62
62
68
73
73
73
135
178.32
4.
2002
Włókniarz Konstantynów
62.80
48
51
53
53
60
63
65
63
116
152.32
5.
2001
Talent Wrocław
58.10
38
41
43
41
50
53
55
53
94
129.69
6.
2001
LKS Dobryszyce
62.50
57
58
60
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
60.60
82
2.
62.90
63
3.
62.20
62


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
60.60
102
2.
62.90
82
3.
62.20
73




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Impuls Warszawa
68.80
65
68
71
71
81
85
89
89
160
199.31
2.
2001
WLKS Siedlce
65.80
60
64
66
66
80
84
87
87
153
195.43
3.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.30
55
60
62
62
74
77
80
80
142
177.60
4.
2001
Zawisza Bydgoszcz
67.10
58
61
63
63
68
73
75
75
138
174.31
5.
2001
Polwica Wierzbno
63.90
57
60
60
57
70
75
75
75
132
171.53
6.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
65.10
55
60
62
55
65
70
73
70
125
160.66
7.
2002
Omega Kleszczów
63.30
48
51
53
51
61
65
68
65
116
151.59
8.
2001
UOLKA Ostrów Mazowiecka
66.00
40
42
42
40
50
53
56
56
96
122.41
9.
2001
Agros Zamość
68.60
32
35
37
37
48
51
54
54
91
113.54
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.80
71
2.
65.80
66
3.
67.10
63


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.80
89
2.
65.80
87
3.
68.30
80




75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Mazovia Ciechanów
69.20
78
82
84
82
100
100
105
100
182
226.00
2.
2002
Talent Wrocław
73.20
63
66
70
70
73
78
78
73
143
172.42
3.
2001
Impuls Warszawa
73.50
55
58
64
58
66
70
77
77
135
162.44
4.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
74.90
53
55
57
57
63
65
67
65
122
145.43
5.
2002
Polwica Wierzbno
69.40
47
55
52
52
60
63
67
63
115
142.58
6.
2002
Grom Więcbork
69.40
47
55
52
52
60
61
64
61
113
140.10
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
69.20
82
2.
73.20
70
3.
73.50
58


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
69.20
100
2.
73.50
77
3.
73.20
73




90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Znicz Biłgoraj
75.20
77
80
82
82
92
97
99
97
179
212.96
2.
2001
LKS Dobryszyce
80.80
70
77
81
81
86
97
99
97
178
204.86
3.
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
89.60
58
62
65
65
70
75
80
75
140
154.57
4.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
89.50
60
63
65
63
70
70
70
70
133
146.90
5.
2001
Grom Więcbork
89.40
47
47
47
47
62
63
65
65
112
123.76
6.
2002
Promień Police
89.30
43
46
49
49
54
57
60
60
109
120.49
7.
2002
Znicz Biłgoraj
75.60
45
48
48
48
56
58
62
56
104
123.42
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
75.20
82
2.
80.80
81
3.
89.60
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
75.20
97
2.
80.80
97
3.
89.60
75




+90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Unia Hrubieszów
91.20
72
55
77
77
87
90
95
95
172
188.69
2.
2001
Wisła Puławy
90.40
65
55
69
69
90
94
96
96
165
181.58
3.
2001
Polwica Wierzbno
90.70
69
55
75
75
81
85
90
85
160
175.87
4.
2001
AKS Białogard
105.10
65
55
70
55
70
80
93
80
135
141.79
5.
2002
MOSiR Łaziska Górne
106.10
62
55
67
55
75
80
85
80
135
141.45
6.
2001
Promień Opalenica
96.10
65
55
67
55
---
---
---
0
55
59.28
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
91.20
77
2.
90.70
75
3.
90.40
69


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
90.40
96
2.
91.20
95
3.
90.70
85




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Tarpan Mrocza
57.10
73
78
81
81
93
97
99
99
180
251.24
2.
2001
Mazovia Ciechanów
60.60
77
80
82
82
98
102
106
102
184
247.03
3.
2001
Mazovia Ciechanów
69.20
78
82
84
82
100
100
105
100
182
226.00
4.
2002
LKS Dobryszyce
52.60
58
63
66
63
75
80
86
86
149
220.30
5.
2001
Znicz Biłgoraj
75.20
77
80
82
82
92
97
99
97
179
212.96
6.
2001
LKS Dobryszyce
80.80
70
77
81
81
86
97
99
97
178
204.86
7.
2001
Impuls Warszawa
68.80
65
68
71
71
81
85
89
89
160
199.31
8.
2001
Talent Wrocław
47.50
52
54
55
55
63
66
68
68
123
196.60
9.
2001
WLKS Siedlce
65.80
60
64
66
66
80
84
87
87
153
195.43
10.
2001
GULKS Niemce
58.00
59
61
63
63
70
74
76
76
139
191.99


Juniorzy U17


56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
GCK Kobylany
55.70
75
78
80
80
91
95
100
95
175
269.06
2.
2002
Omega Kleszczów
54.30
63
67
71
67
90
94
96
96
163
255.50
3.
2002
Promień Police
55.30
70
73
75
73
85
87
89
89
162
250.43
4.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
54.90
65
70
73
70
85
90
93
90
160
248.70
5.
2002
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
55.30
67
70
71
71
86
90
92
86
157
242.70
6.
2002
Wisła Puławy
54.30
57
59
59
59
80
85
88
85
144
225.71
7.
2002
Krajna Sępólno Krajeńskie
55.40
60
60
64
60
73
77
81
77
137
211.49
8.
2002
Orlęta Łuków
55.90
57
57
59
57
68
77
77
68
125
191.67
9.
2002
Orlęta Łuków
54.00
45
48
48
48
60
65
65
65
113
177.88
10.
2002
Flota Gdynia
55.30
45
50
52
52
57
61
63
61
113
174.68
11.
2002
Klimat Łapy
50.10
45
47
47
47
55
60
63
63
110
183.78
12.
2001
Iskra Piotrowice
55.40
47
47
50
47
60
60
63
63
110
169.81
13.
2002
Zagłębie Wałbrzych
49.60
37
40
42
42
55
60
60
60
102
171.82
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.70
80
2.
55.30
73
3.
55.30
71


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
54.30
96
2.
55.70
95
3.
54.90
90




62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
61.40
100
104
108
104
127
132
137
132
236
338.34
2.
2001
Budowlani Opole
58.20
97
102
105
105
118
123
123
118
223
331.97
3.
2001
Narew Pułtusk
61.20
83
86
88
86
101
106
106
106
192
275.88
4.
2002
UKS Zielona Góra
61.90
84
86
88
86
100
105
107
105
191
272.31
5.
2001
Tytan Oława
61.90
68
72
75
75
90
93
93
93
168
239.52
6.
2002
WLKS Siedlce
60.40
70
73
75
75
85
89
91
91
166
240.70
7.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
60.60
63
65
72
72
88
91
93
93
165
238.70
8.
2001
Znicz Biłgoraj
58.40
70
72
74
72
85
86
89
89
161
239.08
9.
2001
MULKS Terespol
60.90
69
72
74
72
85
89
89
89
161
232.12
10.
2002
Agros Zamość
58.00
63
66
69
69
85
90
93
90
159
237.29
11.
2001
AKS Myślibórz
57.70
66
69
71
71
87
91
91
87
158
236.68
12.
2002
Opocznianka Opoczno
61.50
65
70
70
70
84
88
92
88
158
226.26
13.
2001
Tarpan Mrocza
60.90
63
63
68
63
83
87
87
83
146
210.50
14.
2001
Legia Warszawa
61.40
60
64
64
64
75
80
85
80
144
206.45
15.
2002
Gryf Kunów
61.90
50
55
57
55
65
70
73
73
128
182.49
16.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
59.60
48
48
51
51
60
64
64
64
115
168.32
17.
2002
Gryf Kunów
60.60
50
53
53
50
60
64
66
64
114
164.92
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
58.20
105
2.
61.40
104
3.
61.90
86


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.40
132
2.
58.20
118
3.
61.20
106




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Unia Hrubieszów
68.80
102
102
106
106
130
135
140
140
246
327.58
2.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
68.50
105
110
113
110
125
130
135
135
245
327.12
3.
2001
Gryf Sanok
68.90
95
95
100
100
117
121
125
121
221
294.03
4.
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
69.00
90
93
96
93
115
118
122
118
211
280.47
5.
2001
Polwica Wierzbno
68.50
85
85
90
90
110
115
122
115
205
273.71
6.
2002
Klimat Łapy
68.80
87
92
92
87
107
110
114
114
201
267.66
7.
2002
Feniks Siedlce
68.50
84
88
88
84
108
111
114
114
198
264.37
8.
2001
Śląsk Wrocław
67.90
82
86
87
82
105
111
115
111
193
259.10
9.
2002
Polwica Wierzbno
66.70
81
85
89
85
102
107
111
107
192
260.65
10.
2001
UKS Zielona Góra
66.00
80
85
87
87
104
108
110
104
191
261.03
11.
2001
Znicz Biłgoraj
67.40
78
81
82
82
100
105
105
105
187
252.20
12.
2001
Promień Opalenica
68.00
82
85
87
87
90
94
97
97
184
246.79
13.
2002
Opocznianka Opoczno
66.70
85
89
89
85
95
100
100
95
180
244.36
14.
2011
Tarpan Mrocza
68.10
80
85
88
85
90
95
95
90
175
234.50
15.
2002
Grom Więcbork
67.30
72
75
77
75
93
93
96
96
171
230.83
16.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
64.80
70
75
77
77
90
90
93
93
170
235.10
17.
2001
AKS Białogard
65.90
71
76
78
78
88
91
91
91
169
231.19
18.
2001
Iskra Piotrowice
66.30
70
75
75
75
85
92
95
92
167
227.57
19.
2001
Gryf Kunów
68.50
68
70
73
73
90
93
95
93
166
221.64
20.
2002
Lechia Sędziszów Małopolski
67.10
65
70
70
70
87
87
92
92
162
219.09
21.
2002
LZS Skorogoszcz
68.00
70
70
75
70
90
90
90
90
160
214.60
22.
2001
Slavia Ruda Śląska
66.60
63
70
70
63
95
100
100
95
158
214.69
23.
2001
Narew Pułtusk
68.10
68
71
71
71
80
83
85
83
154
206.36
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.50
110
2.
68.80
106
3.
68.90
100


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.80
140
2.
68.50
135
3.
68.90
121




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Opole
74.40
115
120
125
120
145
150
155
155
275
349.78
2.
2001
Orlęta Łuków
74.70
105
110
115
110
131
136
140
140
250
317.27
3.
2001
Nida Nidzica
75.30
95
101
101
101
120
125
130
130
231
291.86
4.
2002
GCK Kobylany
73.50
100
103
105
105
120
125
125
120
225
288.16
5.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
72.10
95
100
100
100
120
125
130
125
225
291.36
6.
2001
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
75.50
88
91
94
94
118
123
126
126
220
277.55
7.
2002
Ciechan Ciechanów
74.40
90
94
97
94
115
120
124
124
218
277.28
8.
2001
Górnik Polkowice
76.60
85
85
90
85
107
113
115
113
198
247.83
9.
2001
Ciechan Ciechanów
74.00
88
91
94
94
100
103
106
103
197
251.33
10.
2001
Unia Hrubieszów
75.90
79
83
86
83
105
108
111
111
194
244.04
11.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
75.30
80
84
84
84
100
104
104
104
188
237.53
12.
2002
Agros Zamość
75.20
79
82
85
82
100
103
107
103
185
233.91
13.
2002
Talent Wrocław
76.50
75
80
83
75
100
105
111
105
180
225.46
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.40
120
2.
74.70
110
3.
73.50
105


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.40
155
2.
74.70
140
3.
75.30
130




85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
LKS Dobryszyce
80.30
100
105
108
108
133
136
141
141
249
304.03
2.
2002
Feniks Siedlce
84.10
105
108
110
108
135
140
140
135
243
289.98
3.
2002
Start Otwock
81.90
95
99
102
99
121
127
135
127
226
273.21
4.
2001
Orlęta Łuków
79.40
90
95
95
95
113
118
121
121
216
265.27
5.
2001
Siła Bartoszyce
79.60
100
100
105
100
110
115
120
115
215
263.70
6.
2002
Włókniarz Konstantynów
83.80
86
89
92
92
116
119
123
123
215
257.01
7.
2002
Burza Burzenin
82.60
88
88
91
91
118
123
125
123
214
257.62
8.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
81.90
85
88
90
90
110
111
115
115
205
247.82
9.
2001
Talent Wrocław
83.90
80
85
90
90
105
110
112
112
202
241.33
10.
2001
Zawisza Bydgoszcz
81.50
83
86
90
90
105
106
111
111
201
243.58
11.
2001
Znicz Biłgoraj
79.00
85
85
90
90
95
100
105
105
195
240.11
12.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
78.10
75
80
85
80
100
107
109
107
187
231.65
13.
2001
Atleta Gdańsk
80.80
80
85
90
85
100
105
105
100
185
225.17
14.
2002
Kajak Trzcianka
78.90
65
70
75
75
100
105
105
105
180
221.78
15.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
84.20
100
100
100
0
---
---
---
0
0
0.00
16.
2001
Nida Nidzica
84.50
85
85
85
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
80.30
108
2.
84.10
108
3.
79.60
100


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
80.30
141
2.
84.10
135
3.
81.90
127




94 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
LKS Dobryszyce
85.50
115
120
125
125
145
155
160
160
285
337.44
2.
2001
Agros Zamość
91.10
105
109
111
111
127
131
133
133
244
280.78
3.
2001
Wisła Puławy
92.00
105
109
111
109
128
133
134
134
243
278.47
4.
2001
Start Grudziądz
91.40
100
105
107
107
120
131
137
131
238
273.49
5.
2001
Husaria Lubraniec
89.50
98
102
102
98
132
140
140
132
230
266.72
6.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
90.50
95
100
105
100
115
115
122
122
222
256.19
7.
2001
GCK Kobylany
91.80
95
100
102
100
115
115
121
115
215
246.61
8.
2001
LKS Dobryszyce
90.00
80
85
88
88
110
116
121
121
209
241.77
9.
2001
Śląsk Wrocław
86.00
90
96
101
96
112
120
121
112
208
245.60
10.
2001
Start Maków Mazowiecki
85.70
77
85
87
85
96
108
111
111
196
231.81
11.
2002
Znicz Biłgoraj
85.60
85
85
88
88
100
107
112
107
195
230.75
12.
2001
Gryf Sanok
88.60
78
82
85
85
100
105
107
105
190
221.32
13.
2001
Zamek Gołańcz
89.80
80
85
87
85
100
105
105
105
190
220.01
14.
2002
AZS-AWF Biała Podlaska
91.90
70
73
73
73
85
85
93
93
166
190.32
15.
2002
Atleta Gdańsk
88.20
70
75
80
75
90
90
90
90
165
192.59
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
85.50
125
2.
91.10
111
3.
92.00
109


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
85.50
160
2.
92.00
134
3.
91.10
133




105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Feniks Siedlce
94.80
115
120
125
125
140
150
155
150
275
311.27
2.
2001
Znicz Biłgoraj
96.00
110
111
116
111
140
---
---
140
251
282.68
3.
2002
Unia Hrubieszów
102.10
105
109
111
111
133
136
140
140
251
276.25
4.
2001
Opocznianka Opoczno
101.00
105
108
110
110
133
136
140
140
250
276.21
5.
2001
Zawisza Bydgoszcz
97.70
98
103
106
106
130
136
145
136
242
270.70
6.
2002
WLKS Siedlce
101.30
95
99
103
103
125
130
137
137
240
264.88
7.
2001
GCK Kobylany
96.90
90
95
100
100
105
110
120
110
210
235.65
8.
2002
Nida Nidzica
98.70
80
85
90
85
105
110
115
110
195
217.28
9.
2001
WLKS Siedlce
103.50
73
76
79
79
100
105
110
110
189
207.02
10.
2001
Slavia Ruda Śląska
100.30
73
78
78
78
90
95
95
95
173
191.62
11.
2002
GULKS Niemce
94.30
70
74
77
74
85
92
95
92
166
188.29
12.
2001
UKS Zielona Góra
100.20
71
75
80
80
82
82
85
85
165
182.83
13.
2002
Tabor Rymanów
98.60
60
60
65
60
80
85
85
85
145
161.63
14.
2001
Slavia Ruda Śląska
96.60
50
55
55
55
80
85
90
90
145
162.90
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
94.80
125
2.
96.00
111
3.
102.10
111


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
94.80
150
2.
102.10
140
3.
101.00
140




+105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Tytan Oława
122.30
130
140
144
140
160
162
173
173
313
326.62
2.
2001
LKS Dobryszyce
130.90
136
141
145
145
162
167
173
167
312
320.89
3.
2001
Agros Zamość
132.40
110
115
115
115
140
145
150
150
265
271.97
4.
2001
Wisła Puławy
105.10
100
104
107
107
125
126
130
130
237
258.25
5.
2002
Tabor Rymanów
112.60
95
100
100
100
120
125
128
128
228
243.15
6.
2001
Iskra Piotrowice
134.70
90
95
95
95
120
130
134
130
225
230.21
7.
2001
LUKS Kurzętnik
128.20
85
90
95
90
115
121
126
121
211
217.91
8.
2001
Śląsk Wrocław
135.40
85
90
93
93
105
110
115
115
208
212.62
9.
2002
UOLKA Ostrów Mazowiecka
114.00
85
90
94
90
105
111
116
116
206
218.91
10.
2001
LKS Dobryszyce
105.20
86
90
93
90
110
110
115
110
200
217.86
11.
2002
Promień Police
150.10
73
78
82
82
92
95
100
95
177
178.42
12.
2001
MOSiR Łaziska Górne
122.50
70
75
75
75
90
95
95
95
170
177.33
13.
2002
Okęcie Warszawa
105.10
60
70
80
70
80
90
101
90
160
174.35
14.
2001
WLKS Siedlce
106.10
45
50
53
53
70
75
80
75
128
139.04
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
130.90
145
2.
122.30
140
3.
132.40
115


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
122.30
173
2.
130.90
167
3.
132.40
150




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Budowlani Opole
74.40
115
120
125
120
145
150
155
155
275
349.78
2.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
61.40
100
104
108
104
127
132
137
132
236
338.34
3.
2001
LKS Dobryszyce
85.50
115
120
125
125
145
155
160
160
285
337.44
4.
2001
Budowlani Opole
58.20
97
102
105
105
118
123
123
118
223
331.97
5.
2001
Unia Hrubieszów
68.80
102
102
106
106
130
135
140
140
246
327.58
6.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
68.50
105
110
113
110
125
130
135
135
245
327.12
7.
2001
Tytan Oława
122.30
130
140
144
140
160
162
173
173
313
326.62
8.
2001
LKS Dobryszyce
130.90
136
141
145
145
162
167
173
167
312
320.89
9.
2001
Orlęta Łuków
74.70
105
110
115
110
131
136
140
140
250
317.27
10.
2001
Feniks Siedlce
94.80
115
120
125
125
140
150
155
150
275
311.27


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [460]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [383]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [323]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [458]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [192]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [460]
3. Mazovia Ciechanów | [437]
4. Zawisza Bydgoszcz | [414]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1452]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [263]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
23 Lis 2018 Days to go 2
Międzynarodowy Memoriał im. A. Matusiaka i J. Ostrowskiego
Ciechanów
24 Lis 2018 Days to go 3
Turniej o Puchar Burmistrza Białogardu
Białogard
24 Lis 2018 Days to go 3
XIV Memoriał im. Ryszarda Rysztowskiego
Bartoszyce