• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
82.90
100
104
104
100
128
132
132
132
232
278.79
2.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
72.00
95
100
100
95
115
120
120
115
210
272.16
3.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
89.00
90
95
100
100
115
120
123
123
223
259.24
4.
2001
Atleta Gdańsk
80.00
80
85
85
80
100
105
110
110
190
232.43
5.
2002
Rzemieślnik Malbork
87.30
75
80
80
80
95
105
110
105
185
216.94
6.
2002
Flota Gdynia
58.20
45
48
50
48
55
55
60
60
108
160.78


 

Juniorzy U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
RUS
80.90
95
100
105
105
115
120
125
125
230
279.77
2.
2001
Nadwiślanin Kwidzyn
70.10
90
95
95
95
110
115
117
110
205
269.91
3.
2002
Żuławy Nowy Dwór Gdański
90.00
95
100
105
100
115
122
125
125
225
260.28
4.
2002
RUS
87.80
85
90
95
95
100
105
112
112
207
242.11
5.
2003
GER
62.00
75
80
81
75
88
92
94
92
167
237.84
6.
2001
GER
56.70
65
68
70
70
80
83
85
85
155
235.18
7.
2003
GER
64.00
70
73
73
73
87
91
91
91
164
228.65
8.
2004
GER
62.50
57
60
62
62
77
80
83
80
142
201.14
9.
2003
GER
48.70
49
49
51
51
59
62
64
62
113
193.27
10.
2004
Meyer Elbląg
84.40
64
67
71
71
84
88
88
88
159
189.42


 

Mężczyźni U23


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Atleta Gdańsk
81.00
120
124
127
127
150
155
158
155
282
342.80
2.
1999
Meyer Elbląg
90.00
117
117
117
117
155
155
165
155
272
314.65
3.
1998
Meyer Elbląg
62.30
80
84
88
88
100
105
110
110
198
281.06
4.
2000
RUS
72.10
85
90
90
90
110
115
122
122
212
274.53
5.
1998
RUS
83.00
95
100
103
103
115
120
123
123
226
271.42
6.
2000
Nadwiślanin Kwidzyn
82.80
95
100
106
100
120
125
130
125
225
270.54
7.
1998
Meyer Elbląg
70.90
85
89
92
89
113
117
---
117
206
269.39
8.
1999
RUS
62.30
75
80
83
83
90
95
100
100
183
259.77
9.
1999
GER
62.80
75
78
80
80
93
97
102
102
182
256.96
10.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
93.40
90
95
100
95
115
122
127
122
217
247.11
11.
2000
RUS
61.80
50
55
60
60
70
70
75
70
130
185.55


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [375]
2. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [370]
3. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [359]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [315]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [310]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [194]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [184]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [564]
2. Mazovia Ciechanów | [419]
3. Legia Warszawa | [400]
4. Zawisza Bydgoszcz | [396]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1288]
2. Tarpan Mrocza | [860]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [273]
4. Mazovia Ciechanów | [260]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
20 Paź 2018 Days to go 2
Mistrz. Śląska w podrzucie do 20 lat
24 Paź 2018 Days to go 6
Mistrzostwa Europy U20 & U23
La Coruna (ESP)