• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
58.60
0
73
73
76
76
76
104.26
2.
2002
MOSiR Łaziska Górne
104.00
0
80
85
90
85
85
89.52
3.
2004
HKS Szopienice
60.40
0
56
60
63
63
63
84.76
4.
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
64.70
0
55
60
65
65
65
83.84
5.
2004
HKS Szopienice
57.70
0
55
60
60
60
60
83.16
6.
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
64.10
0
55
60
63
60
60
77.82
7.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
70.20
0
53
57
59
59
59
72.70
8.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
50.10
0
40
44
47
47
47
72.06
9.
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
62.10
0
45
50
54
54
54
71.40
10.
2005
HKS Szopienice
72.50
0
56
56
---
56
56
67.85
11.
2002
Slavia Ruda Śląska
83.00
0
40
45
50
50
50
56.89
12.
2001
Slavia Ruda Śląska
56.50
0
35
40
42
40
40
56.23


 

Juniorzy U17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
85.10
0
120
130
130
120
120
142.39
2.
2001
Slavia Ruda Śląska
66.80
0
95
100
103
100
100
135.63
3.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
63.10
0
93
96
100
96
96
135.11
4.
2001
Slavia Ruda Śląska
71.00
0
90
97
100
97
97
126.75
5.
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
77.40
0
100
104
104
100
100
124.47
6.
2001
HKS Szopienice
70.50
0
90
---
---
90
90
118.09
7.
2002
Czarni-Góral Żywiec
60.20
0
72
77
80
77
77
111.91
8.
2001
Slavia Ruda Śląska
97.10
0
85
90
93
93
93
104.27
9.
2001
MOSiR Łaziska Górne
123.00
0
90
95
100
100
100
104.21
10.
2004
Slavia Ruda Śląska
48.90
0
52
56
60
60
60
102.27
11.
2004
Czarni-Góral Żywiec
37.30
0
40
43
45
45
45
98.49
12.
2001
HKS Szopienice
59.00
0
50
55
60
60
60
88.45
13.
2001
Slavia Ruda Śląska
71.00
0
60
60
63
63
63
82.32
14.
2001
Slavia Ruda Śląska
113.50
0
68
72
72
72
72
76.61
15.
2003
Slavia Ruda Śląska
53.90
0
40
45
47
47
47
74.09
16.
2005
HKS Szopienice
118.90
0
60
65
70
70
70
73.55


 

Juniorzy U20


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
HKS Szopienice
86.50
0
100
105
110
110
110
129.54
2.
2000
Andaluzja Piekary Śląskie
108.00
0
110
115
125
115
115
124.20
3.
1999
Slavia Ruda Śląska
105.50
0
85
90
92
92
92
100.12
4.
2000
Andaluzja Piekary Śląskie
95.90
0
70
75
80
80
80
90.14


 

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KAROLAK Magdalena (1999) - Omega Kleszczów | [650]
2. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [460]
3. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [383]
4. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [323]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [458]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [245]
3. KORNELUK Przemysław (1998) - Tarpan Mrocza | [232]
4. KULIK Paweł (1996) - Budowlani Opole | [192]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Omega Kleszczów | [847]
2. Tytan Oława | [460]
3. Mazovia Ciechanów | [437]
4. Zawisza Bydgoszcz | [414]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [1452]
2. Tarpan Mrocza | [898]
3. Budowlani Nowy Tomyśl | [301]
4. Mazovia Ciechanów | [263]

Polecamy

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream


Kalendarz

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
17 Lis 2018 Days to go 0
Puchar Polski im. S. Polaczuka & Wojewódzka Liga Juniorów - III Runda
Terespol
17 Lis 2018 Days to go 0
Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Police do 20 lat
Police
17 Lis 2018 Days to go 0
Wielobój Atletyczny IV Finał
Wierzbno