• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do 15 lat


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
AKS Myślibórz
45.30
39
48
87
144.54
2.
2002
Promień Police
81.90
52
65
117
133.87
3.
2003
AKS Myślibórz
44.40
30
41
71
119.96
4.
2004
AKS Myślibórz
43.20
27
36
63
108.96
5.
2003
AKS Myślibórz
75.60
40
50
90
106.80
6.
2003
AKS Myślibórz
46.60
25
35
60
97.39
7.
2004
AKS Myślibórz
51.50
22
36
58
87.10
8.
2004
AKS Myślibórz
70.50
27
38
65
79.91
9.
2002
Promień Police
102.40
32
41
73
77.21
10.
2004
AKS Myślibórz
52.70
18
28
46
67.92


Juniorzy do 15 lat


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
Promień Police
77.00
65
83
148
184.73
2.
2003
AKS Myślibórz
43.10
40
55
95
180.87
3.
2003
AKS Myślibórz
96.80
65
80
145
162.77
4.
2004
AKS Myślibórz
41.90
34
43
77
150.48
5.
2004
AKS Myślibórz
41.80
27
38
65
127.31
6.
2002
Promień Police
65.60
40
50
90
123.48


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 4
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 12
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)