• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2004
Tarpan Mrocza
52.30
65
75
140
207.86
2.
2008
Tarpan Mrocza
33.00
32
40
72
161.06
3.
2004
Tarpan Mrocza
54.20
45
50
95
137.46
4.
2003
Tarpan Mrocza
48.70
35
50
85
133.21
5.
2005
Tarpan Mrocza
35.70
25
32
57
117.68
6.
2005
Tarpan Mrocza
40.00
25
32
57
105.57
7.
2004
Tarpan Mrocza
44.00
27
35
62
105.56
8.
2004
Tarpan Mrocza
44.90
27
35
62
103.77
9.
2006
Tarpan Mrocza
42.50
25
32
57
99.99
10.
1998
Tarpan Mrocza
61.40
30
40
70
93.21
11.
2005
Tarpan Mrocza
83.80
33
40
73
82.73
12.
2004
Tarpan Mrocza
64.00
27
30
57
74.00
13.
2007
Tarpan Mrocza
32.00
10
15
25
57.77
14.
2008
Tarpan Mrocza
41.00
10
15
25
45.28


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
Tarpan Mrocza
45.50
50
65
115
208.53
2.
2005
Tarpan Mrocza
36.40
30
42
72
161.55
3.
2006
Tarpan Mrocza
46.40
30
37
67
119.43
4.
2011
Tarpan Mrocza
19.60
10
12
22
105.67
5.
2005
Tarpan Mrocza
90.50
30
50
80
92.32
6.
2007
Tarpan Mrocza
29.50
10
20
30
84.75
7.
2010
Tarpan Mrocza
24.60
10
12
22
77.63
8.
2006
Tarpan Mrocza
40.00
15
22
37
75.57
9.
2009
Tarpan Mrocza
26.10
10
12
22
72.03


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Marzec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 5
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 13
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)