• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
Górnik Polkowice
58.80
0
110
110
150.57
2.
1994
Górnik Polkowice
64.60
0
100
100
129.11
3.
1997
Polwica Wierzbno
54.30
0
78
78
112.72
4.
2000
Polwica Wierzbno
69.20
0
80
80
99.34
5.
2001
Polwica Wierzbno
53.10
0
62
62
91.04
6.
2001
Polwica Wierzbno
89.70
0
80
80
88.29
7.
2003
Górnik Polkowice
52.90
0
58
58
85.40
8.
1995
Śląsk Wrocław
65.50
0
66
66
84.52
9.
2003
Górnik Polkowice
45.90
0
45
45
73.95
10.
2001
Polwica Wierzbno
62.90
0
47
47
61.66
11.
2003
Górnik Polkowice
61.90
0
45
45
59.62
12.
2004
Górnik Polkowice
61.20
0
40
40
53.37


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1993
Górnik Polkowice
104.30
0
187
187
204.29
2.
1999
Górnik Polkowice
92.20
0
178
178
203.79
3.
1978
Górnik Polkowice
116.30
0
180
180
190.23
4.
1989
Górnik Polkowice
66.00
0
135
135
184.50
5.
1994
Śląsk Wrocław
102.50
0
167
167
183.54
6.
2000
Polwica Wierzbno
63.30
0
116
116
162.91
7.
2001
Polwica Wierzbno
68.40
0
110
110
147.00
8.
1998
Śląsk Wrocław
69.90
0
108
108
142.44
9.
2001
Śląsk Wrocław
68.70
0
97
97
129.28
10.
2002
Górnik Polkowice
71.00
0
75
75
98.00
11.
2003
Górnik Polkowice
79.40
0
75
75
92.11
12.
2003
Górnik Polkowice
60.80
0
57
57
82.27
13.
2004
Górnik Polkowice
27.00
0
26
26
81.64


 

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 4
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 12
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)