• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Kobiety


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2008
Tarpan Mrocza
31.80
25
35
60
139.59
2.
2006
Tarpan Mrocza
45.30
30
32
62
103.00
3.
2007
Tarpan Mrocza
32.50
20
25
45
102.29
4.
2005
Tarpan Mrocza
84.50
40
50
90
101.64
5.
2005
Tarpan Mrocza
42.00
25
30
55
97.49
6.
2008
Tarpan Mrocza
42.70
20
25
45
78.62
7.
2008
Tarpan Mrocza
25.90
10
15
25
73.52
8.
2003
Tarpan Mrocza
61.40
25
30
55
73.23
9.
2008
Tarpan Mrocza
39.70
10
20
30
55.95


Mężczyźni


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2005
Tarpan Mrocza
37.00
35
40
75
165.49
2.
2011
Tarpan Mrocza
19.70
10
15
25
119.21
3.
2006
Tarpan Mrocza
48.10
30
38
68
117.53
4.
2007
Tarpan Mrocza
29.80
17
25
42
117.27
5.
2005
Tarpan Mrocza
90.20
38
48
86
99.39
6.
2007
Tarpan Mrocza
61.00
30
35
65
93.61
7.
2006
Tarpan Mrocza
39.50
20
25
45
93.04
8.
2010
Tarpan Mrocza
25.80
10
15
25
83.04
9.
2008
Tarpan Mrocza
26.00
10
15
25
82.25
10.
2009
Tarpan Mrocza
26.60
10
15
25
79.95
11.
2008
Tarpan Mrocza
37.10
10
20
30
66.02
12.
2009
Tarpan Mrocza
47.30
15
20
35
61.36
13.
2008
Tarpan Mrocza
33.60
10
15
25
61.03


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Marzec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 5
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 13
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)