• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2003
AKS Myślibórz
46.90
36
47
83
134.02
2.
2003
AKS Myślibórz
45.40
33
45
78
129.35
3.
2002
Promień Police
80.40
52
60
112
129.18
4.
2003
AKS Myślibórz
46.80
29
39
68
109.99
5.
2004
AKS Myślibórz
52.90
30
43
73
107.48
6.
2003
AKS Myślibórz
75.00
40
50
90
107.22
7.
2004
AKS Myślibórz
60.30
33
46
79
106.40
8.
2005
AKS Myślibórz
43.30
25
35
60
103.56
9.
2004
AKS Myślibórz
55.50
30
41
71
101.04
10.
2004
AKS Myślibórz
72.00
27
37
64
77.82
11.
2002
Promień Police
104.40
30
40
70
73.65


Juniorki do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
AKS Myślibórz
59.50
60
75
135
183.38
2.
2000
AKS Myślibórz
89.90
40
50
90
99.24


Juniorzy do lat 15


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2002
UKS Zielona Góra
63.90
80
94
174
242.85
2.
2002
Promień Police
56.70
65
83
148
224.56
3.
2002
Promień Police
80.60
75
95
170
207.17
4.
2002
Kajak Trzcianka
70.50
70
85
155
203.38
5.
2003
Promień Police
70.10
55
75
130
171.16
6.
2004
Zamek Gołańcz
32.60
25
34
59
148.85
7.
2003
Promień Police
51.80
40
51
91
147.99
8.
2004
Zamek Gołańcz
46.30
37
44
81
144.65
9.
2003
Zamek Gołańcz
36.60
28
34
62
138.33
10.
2002
Promień Police
67.00
40
60
100
135.37
11.
2003
Promień Police
54.40
31
41
72
112.70
12.
2004
Zamek Gołańcz
43.10
25
34
59
112.33
13.
2003
Promień Police
126.20
45
52
97
100.51


Juniorzy do lat 17


NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Promień Police
67.60
85
104
189
254.43
2.
2001
AKS Myślibórz
63.20
80
100
180
253.06
3.
2001
UKS Zielona Góra
66.30
75
90
165
224.85
4.
1999
Kajak Trzcianka
70.20
70
85
155
203.90
5.
2001
UKS Zielona Góra
69.10
54
71
125
166.01
6.
2001
UKS Zielona Góra
93.40
62
80
142
161.70


 

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [316]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [230]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [195]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [155]
3. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [145]
4. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [316]
2. Legia Warszawa | [280]
3. UKS Zielona Góra | [230]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [185]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [562]
2. Tarpan Mrocza | [399]
3. Mazovia Ciechanów | [126]
4. MOS Opole | [90]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
23 Cze 2018 Days to go 0
27.Memoriał Czesława Białasa i Liga juniorów - II runda
Szopienice
28 Cze 2018 Days to go 4
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Piekary Śląskie
06 Lip 2018 Days to go 12
Mistrzostwa Świata U20
Taszkent (UZB)