• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Juniorki


48 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Omega Kleszczów
47.25
47
49
50
47
57
61
65
61
108
173.35
2.
1999
Impuls Warszawa
47.40
40
46
47
47
50
58
60
60
107
171.31
3.
2000
Unia Hrubieszów
47.15
45
47
48
48
55
58
60
58
106
170.43
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
47.15
48
2.
47.25
47
3.
47.40
47


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
47.25
61
2.
47.40
60
3.
47.15
58




53 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Omega Kleszczów
48.30
57
61
64
64
77
81
84
84
148
233.44
2.
1999
Agros Zamość
52.95
60
63
65
65
73
78
80
78
143
210.41
3.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
52.45
58
61
63
63
73
78
79
73
136
201.50
4.
2000
Mazovia Ciechanów
52.60
57
59
61
59
62
66
66
62
121
178.90
5.
1999
UMLKS Radomsko
52.55
45
48
50
50
55
58
61
58
108
159.79
6.
1999
UOLKA Ostrów Mazowiecka
49.95
40
40
42
42
50
53
55
55
97
149.06
7.
2000
WLKS Siedlce
52.20
37
39
39
39
47
51
53
51
90
133.81
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
52.95
65
2.
48.30
64
3.
52.45
63


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
48.30
84
2.
52.95
78
3.
52.45
73




58 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
55.50
65
68
70
70
83
86
89
89
159
226.28
2.
1998
Mazovia Ciechanów
57.90
66
69
71
69
82
88
88
88
157
217.10
3.
2000
Unia Hrubieszów
57.50
65
68
68
65
84
89
89
84
149
206.99
4.
2000
WLKS Siedlce
57.20
47
50
50
50
65
68
71
71
121
168.69
5.
2000
Talent Wrocław
57.15
45
45
47
47
58
61
64
61
108
150.65
6.
2000
Hejnał Kęty
56.75
34
37
40
40
50
54
55
50
90
126.14
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.50
70
2.
57.90
69
3.
57.50
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
55.50
89
2.
57.90
88
3.
57.50
84




63 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
AKS Myślibórz
61.15
70
73
73
70
88
95
---
95
165
220.26
2.
1999
Polwica Wierzbno
59.65
72
75
78
75
85
89
92
89
164
222.41
3.
1998
LKS Dobryszyce
61.90
63
66
69
66
78
80
83
80
146
193.42
4.
2000
Unia Hrubieszów
62.60
62
64
66
66
74
79
81
79
145
190.77
5.
1999
GULKS Niemce
61.00
54
57
59
59
67
71
73
71
130
173.81
6.
1998
Lechia Sędziszów Małopolski
62.25
47
51
53
51
70
75
78
78
129
170.31
7.
1999
Impuls Warszawa
62.50
46
50
50
50
55
60
62
60
110
144.87
8.
1998
Promień Opalenica
62.40
47
50
50
50
55
60
62
60
110
145.01
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
59.65
75
2.
61.15
70
3.
61.90
66


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.15
95
2.
59.65
89
3.
61.90
80




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
LKS Dobryszyce
69.00
70
74
78
78
85
93
100
93
171
212.67
2.
1999
Nida Nidzica
65.40
61
63
65
65
80
83
83
83
148
189.71
3.
2000
Omega Kleszczów
68.40
58
61
64
61
74
77
83
74
135
168.71
4.
1999
Grom Więcbork
68.80
55
58
60
60
70
76
76
70
130
161.94
5.
1999
AKS Myślibórz
68.35
53
56
58
58
63
66
66
66
124
155.02
6.
1999
GCK Kobylany
67.55
53
55
55
53
67
67
67
67
120
151.01
7.
1998
Talent Wrocław
68.40
48
50
53
50
65
65
71
65
115
143.71
8.
2000
Polwica Wierzbno
67.80
75
77
79
75
82
82
83
0
75
94.18
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
69.00
78
2.
67.80
75
3.
65.40
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
69.00
93
2.
65.40
83
3.
68.40
74




75 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Andaluzja Piekary Śląskie
74.55
75
80
82
75
105
110
112
105
180
215.07
2.
1998
Agros Zamość
72.10
65
68
70
70
85
90
90
90
160
194.41
3.
2000
Burza Burzenin
74.15
64
67
69
67
80
83
85
83
150
179.70
4.
2000
Zawisza Bydgoszcz
73.85
63
66
68
68
75
78
81
78
146
175.26
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
74.55
75
2.
72.10
70
3.
73.85
68


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
74.55
105
2.
72.10
90
3.
74.15
83




90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
WLKS Siedlce
88.40
74
77
80
80
90
95
101
101
181
200.84
2.
1998
Andaluzja Piekary Śląskie
76.15
62
65
70
65
83
86
88
88
153
180.93
3.
1999
AKS Myślibórz
81.35
63
66
66
63
82
85
88
88
151
173.28
4.
1998
Wisła Puławy
76.15
63
63
66
66
80
83
84
84
150
177.39
5.
1998
WLKS Siedlce
76.05
65
67
67
65
75
75
82
75
140
165.66
6.
2000
Agros Zamość
79.15
57
60
63
63
67
70
73
73
136
157.97
7.
2000
Promień Opalenica
77.45
50
53
55
55
70
70
73
70
125
146.64
8.
2000
UOLKA Ostrów Mazowiecka
79.30
52
55
55
55
62
62
65
62
117
135.78
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
88.40
80
2.
76.15
66
3.
76.05
65


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
88.40
101
2.
81.35
88
3.
76.15
88




+90 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Omega Kleszczów
123.65
93
98
104
98
125
133
133
125
223
226.61
2.
1999
Klimat Łapy
94.10
65
75
80
75
85
93
100
93
168
182.32
3.
2000
AKS Myślibórz
91.10
50
54
57
57
68
71
74
71
128
140.47
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
123.65
98
2.
94.10
75
3.
91.10
57


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
123.65
125
2.
94.10
93
3.
91.10
71




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Omega Kleszczów
48.30
57
61
64
64
77
81
84
84
148
233.44
2.
1999
Omega Kleszczów
123.65
93
98
104
98
125
133
133
125
223
226.61
3.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
55.50
65
68
70
70
83
86
89
89
159
226.28
4.
1999
Polwica Wierzbno
59.65
72
75
78
75
85
89
92
89
164
222.41
5.
2000
AKS Myślibórz
61.15
70
73
73
70
88
95
---
95
165
220.26
6.
1998
Mazovia Ciechanów
57.90
66
69
71
69
82
88
88
88
157
217.10
7.
1998
Andaluzja Piekary Śląskie
74.55
75
80
82
75
105
110
112
105
180
215.07
8.
1999
LKS Dobryszyce
69.00
70
74
78
78
85
93
100
93
171
212.67
9.
1999
Agros Zamość
52.95
60
63
65
65
73
78
80
78
143
210.41
10.
2000
Unia Hrubieszów
57.50
65
68
68
65
84
89
89
84
149
206.99


Juniorzy


56 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
MOS Opole
55.60
82
85
88
88
100
101
104
104
192
295.60
2.
1998
Meyer Elbląg
55.55
81
81
81
81
95
100
103
103
184
283.47
3.
2000
Agros Zamość
55.50
70
78
81
81
90
98
101
101
182
280.58
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
55.60
88
2.
55.50
81
3.
55.55
81


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
55.60
104
2.
55.55
103
3.
55.50
101




62 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
MULKS Terespol
61.55
98
104
106
106
120
127
131
127
233
333.48
2.
1999
MOS Opole
62.00
103
103
105
105
125
132
132
125
230
327.56
3.
1998
Meyer Elbląg
61.80
92
95
95
95
114
117
120
120
215
306.87
4.
2000
Promień Opalenica
60.05
88
91
94
94
110
116
120
120
214
311.57
5.
2000
Tarpan Mrocza
61.40
93
97
97
93
110
115
119
115
208
298.20
6.
2000
LKS Dobryszyce
61.90
82
86
88
88
102
110
115
110
198
282.29
7.
1998
Promień Police
61.30
73
76
78
78
93
96
99
96
174
249.74
8.
2000
MULKS Terespol
61.55
72
75
76
76
88
90
92
92
168
240.45
9.
1999
Iskra Piotrowice
60.55
72
72
76
76
83
89
91
91
167
241.74
10.
2000
Lechia Sędziszów Małopolski
61.90
57
57
59
59
71
71
71
71
130
185.35
11.
2000
AKS Myślibórz
61.80
97
97
---
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
61.55
106
2.
62.00
105
3.
61.80
95


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
61.55
127
2.
62.00
125
3.
60.05
120




69 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
68.85
110
115
118
118
135
140
145
145
263
350.06
2.
1998
Polwica Wierzbno
68.55
100
105
110
105
141
146
---
146
251
334.98
3.
2000
Tarpan Mrocza
66.05
105
110
113
110
135
140
145
140
250
341.50
4.
2000
WLKS Siedlce
67.05
98
102
103
98
125
135
136
136
234
316.62
5.
2000
AZS-AWF Biała Podlaska
68.50
98
101
103
101
118
123
123
118
219
292.41
6.
1999
Burza Burzenin
67.55
95
100
100
95
111
116
121
116
211
284.17
7.
1998
UOLKA Ostrów Mazowiecka
68.10
90
95
98
95
110
115
117
115
210
281.40
8.
1999
Tarpan Mrocza
67.30
90
95
95
90
110
115
118
118
208
280.78
9.
2000
UMLKS Radomsko
68.30
85
88
90
85
110
116
116
110
195
260.83
10.
1998
UMLKS Radomsko
68.75
79
82
85
85
100
104
108
104
189
251.79
11.
1998
Śląsk Wrocław
68.60
78
82
85
85
99
102
107
102
187
249.46
12.
2000
Promień Police
67.10
78
82
85
85
98
101
104
101
186
251.55
13.
1999
MOS Opole
67.40
95
95
95
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
68.85
118
2.
66.05
110
3.
68.55
105


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
68.55
146
2.
68.85
145
3.
66.05
140




77 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1998
Tarpan Mrocza
76.10
130
135
138
135
160
165
167
167
302
379.35
2.
1998
Zawisza Bydgoszcz
76.95
125
128
128
128
158
163
166
166
294
367.09
3.
2000
Mazovia Ciechanów
77.00
130
130
133
130
155
155
160
160
290
361.96
4.
1999
Orlęta Łuków
76.75
127
131
131
127
152
159
160
152
279
348.85
5.
2000
Atleta Gdańsk
76.55
118
122
125
122
148
151
154
151
273
341.83
6.
1999
Nida Nidzica
76.70
110
115
120
120
145
145
153
145
265
331.46
7.
1998
Włókniarz Konstantynów Łódzki
74.80
110
114
114
110
131
137
140
140
250
317.03
8.
2000
Zawisza Bydgoszcz
77.00
100
105
110
110
120
125
131
131
241
300.81
9.
1999
Impuls Warszawa
76.50
100
105
110
110
130
138
141
130
240
300.61
10.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
75.05
95
99
102
99
125
130
131
125
224
283.53
11.
2000
Lechia Sędziszów Małopolski
76.80
85
92
95
95
117
120
122
122
217
271.23
12.
2000
Polwica Wierzbno
76.00
90
95
100
95
110
118
121
121
216
271.52
13.
1998
Zawisza Bydgoszcz
72.60
80
85
90
90
100
108
113
113
203
261.82
14.
1999
Lechia Sędziszów Małopolski
76.40
85
92
92
85
110
118
121
118
203
254.45
15.
2000
Budowlani Nowy Tomyśl
72.80
81
85
89
89
105
109
113
113
202
260.12
16.
2000
Start Grudziądz
71.65
75
80
85
80
105
111
119
111
191
248.24
17.
2000
Zawisza Bydgoszcz
74.20
75
80
85
80
95
106
111
111
191
243.31
18.
2000
MLKPC Sokołów Podlaski
75.75
76
82
82
82
96
101
105
105
187
235.49
19.
2000
Promień Opalenica
76.30
73
76
79
79
100
105
105
100
179
224.53
20.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
76.10
75
79
82
79
95
99
102
99
178
223.59
21.
1998
Iskra Piotrowice
72.45
76
80
81
76
95
100
100
95
171
220.81
22.
1998
Promień Police
73.15
90
90
91
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
76.10
135
2.
77.00
130
3.
76.95
128


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
76.10
167
2.
76.95
166
3.
77.00
160




85 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Opocznianka Opoczno
84.80
146
150
152
152
177
182
185
182
334
397.00
2.
1998
Tarpan Mrocza
83.85
145
150
153
150
181
181
181
181
331
395.56
3.
1999
Tarpan Mrocza
83.15
135
135
135
135
155
158
161
158
293
351.57
4.
2000
Tarpan Mrocza
84.30
125
130
132
130
150
156
161
161
291
346.86
5.
1998
Budowlani Nowy Tomyśl
83.95
120
125
128
125
145
151
151
145
270
322.47
6.
1999
Horyzont Mełno
83.50
110
115
120
120
135
140
146
140
260
311.34
7.
2000
Lechia Sędziszów Małopolski
84.70
112
115
120
120
133
138
138
138
258
306.83
8.
1999
Omega Kleszczów
84.80
112
112
116
112
133
140
149
140
252
299.53
9.
1999
MULKS Terespol
81.55
105
110
113
110
135
136
139
139
249
301.66
10.
1998
Feniks Siedlce
82.15
107
111
114
114
130
134
139
134
248
299.35
11.
2000
Hejnał Kęty
84.00
100
105
108
105
125
130
134
130
235
280.59
12.
2000
Lechia Sędziszów Małopolski
84.45
95
95
102
95
120
130
135
130
225
267.96
13.
2000
Nadwiślanin Kwidzyn
82.00
92
92
96
96
116
116
123
123
219
264.59
14.
1999
Grom Więcbork
80.55
90
94
94
90
115
121
125
121
211
257.22
15.
2000
Hejnał Kęty
80.80
90
94
97
94
111
116
119
116
210
255.60
16.
2000
Agros Zamość
80.10
88
91
94
91
110
115
117
115
206
251.84
17.
1999
Iskra Piotrowice
81.20
93
93
97
93
110
116
116
110
203
246.46
18.
1998
Budowlani Opole
84.55
147
151
153
153
180
180
181
0
153
182.11
19.
1999
GCK Kobylany
83.50
75
75
75
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
84.55
153
2.
84.80
152
3.
83.85
150


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
84.80
182
2.
83.85
181
3.
84.30
161




94 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Narew Pułtusk
93.70
150
153
157
157
170
175
178
170
327
371.88
2.
1998
Tarpan Mrocza
85.50
140
148
148
140
170
170
170
170
310
367.04
3.
1998
Znicz Biłgoraj
91.40
120
125
128
128
151
153
155
155
283
325.21
4.
1999
Znicz Biłgoraj
85.70
120
125
128
128
150
152
154
152
280
331.16
5.
2000
Unia Hrubieszów
87.10
120
125
125
120
150
156
161
156
276
323.99
6.
2000
Mazovia Ciechanów
87.10
110
115
115
115
135
140
141
141
256
300.51
7.
2000
Zawisza Bydgoszcz
90.90
105
110
110
105
130
140
142
130
235
270.68
8.
2000
Belfer Racibórz
91.80
105
110
112
105
130
141
141
130
235
269.55
9.
1999
Atleta Ostrołęka
89.90
98
108
111
111
120
122
122
122
233
269.67
10.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
91.30
90
95
95
90
120
123
125
123
213
244.88
11.
2000
Start Maków Mazowiecki
85.80
90
90
90
90
113
113
121
121
211
249.41
12.
1999
Iskra Piotrowice
89.50
87
87
91
87
113
113
117
113
200
231.93
13.
1999
AZS-AWF Biała Podlaska
93.90
85
89
89
85
105
110
110
110
195
221.57
14.
2000
LUKS Kurzętnik
88.40
80
85
85
85
105
105
111
105
190
221.54
15.
2000
Gryf Bujny
94.00
70
70
75
70
100
100
100
100
170
193.08
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
93.70
157
2.
85.50
140
3.
91.40
128


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
93.70
170
2.
85.50
170
3.
87.10
156




105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Orlęta Łuków
104.40
145
145
154
154
175
183
187
187
341
372.41
2.
1999
Górnik Polkowice
94.50
133
138
140
140
173
178
184
178
318
360.40
3.
2000
Wisła Puławy
94.50
126
130
132
132
170
172
175
175
307
347.93
4.
1999
Meyer Elbląg
94.40
123
127
131
131
165
172
175
175
306
346.95
5.
1999
Znicz Biłgoraj
97.70
120
125
131
125
150
160
160
150
275
307.61
6.
1998
GCK Kobylany
103.80
110
115
118
115
135
143
149
149
264
288.89
7.
2000
GULKS Niemce
94.50
110
110
117
117
140
146
150
146
263
298.07
8.
1998
Budowlani Nowy Tomyśl
94.30
95
100
---
100
125
130
133
133
233
264.29
9.
2000
Andaluzja Piekary Śląskie
103.70
90
96
101
101
120
126
131
126
227
248.48
10.
2000
Lechia Sędziszów Małopolski
94.80
95
100
100
95
113
116
118
118
213
241.09
11.
1998
Iskra Piotrowice
99.00
92
96
99
99
113
117
117
113
212
235.96
12.
1998
Olimpijczyk Łuków
99.40
85
90
90
90
112
116
118
118
208
231.16
13.
1998
Legia Warszawa
94.10
85
90
91
91
110
115
116
116
207
235.00
14.
2000
Hejnał Kęty
96.50
93
98
99
93
107
114
115
107
200
224.79
15.
2000
Promień Opalenica
104.30
80
82
85
0
100
105
110
105
105
114.71
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
104.40
154
2.
94.50
140
3.
94.50
132


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
104.40
187
2.
94.50
178
3.
94.40
175




+105 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
1999
Wisła Puławy
137.00
150
155
160
160
180
190
190
180
340
346.88
2.
1998
Zawisza Bydgoszcz
108.70
130
135
140
135
160
165
170
170
305
328.74
3.
1998
Impuls Warszawa
126.10
120
125
128
125
150
156
160
156
281
291.21
4.
1998
AZS-AWF Biała Podlaska
118.90
125
130
133
133
147
151
151
147
280
294.21
5.
1998
LUKS Kurzętnik
122.30
115
120
120
120
150
150
156
150
270
281.75
6.
1999
Żuławy Nowy Dwór Gdański
140.50
115
120
123
120
145
151
151
145
265
269.32
7.
2000
MLKPC Sokołów Podlaski
125.00
110
116
120
116
140
147
150
147
263
273.08
8.
2000
Promień Opalenica
122.70
100
105
110
110
115
125
125
125
235
245.04
9.
2000
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
144.10
90
90
95
90
105
110
115
105
195
197.49
10.
1998
Start Otwock
127.90
100
100
100
0
---
---
---
0
0
0.00
RWANIE
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
RWANIE
1.
137.00
160
2.
108.70
135
3.
118.90
133


PODRZUT
NAZWISKO I IMIĘ
WAGA
PODRZUT
1.
137.00
180
2.
108.70
170
3.
126.10
156




SINCLAIR
NAZWISKO I IMIĘ
UR
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
PKT
I
II
III
RW.
I
II
III
POD.
1.
2000
Opocznianka Opoczno
84.80
146
150
152
152
177
182
185
182
334
397.00
2.
1998
Tarpan Mrocza
83.85
145
150
153
150
181
181
181
181
331
395.56
3.
1998
Tarpan Mrocza
76.10
130
135
138
135
160
165
167
167
302
379.35
4.
1999
Orlęta Łuków
104.40
145
145
154
154
175
183
187
187
341
372.41
5.
1999
Narew Pułtusk
93.70
150
153
157
157
170
175
178
170
327
371.88
6.
1998
Zawisza Bydgoszcz
76.95
125
128
128
128
158
163
166
166
294
367.09
7.
1998
Tarpan Mrocza
85.50
140
148
148
140
170
170
170
170
310
367.04
8.
2000
Mazovia Ciechanów
77.00
130
130
133
130
155
155
160
160
290
361.96
9.
1999
Górnik Polkowice
94.50
133
138
140
140
173
178
184
178
318
360.40
10.
1999
Tarpan Mrocza
83.15
135
135
135
135
155
158
161
158
293
351.57


Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [261]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [245]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [180]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [145]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [140]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [105]
4. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [95]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [261]
2. Legia Warszawa | [245]
3. UKS Zielona Góra | [180]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [140]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Tarpan Mrocza | [315]
2. Budowlani Opole | [303]
3. MOS Opole | [50]
4. Zawisza Bydgoszcz | [46]

Kalendarz

Kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
28 Kwi 2018 Days to go 3
II Runda DMP
29 Kwi 2018 Days to go 4
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 17
Siedlce
03 Maj 2018 Days to go 8
Tuniej z Okazji 100-lecia uzyskania Niepodległości
Police