• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

POLSKI KLUB 400 KG!



NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
ROK
1.
1982
Ekopak-Jatne Otwock
201
235
436
2008
2.
1973
Okęcie Warszawa
185
250
435
2001
3.
1956
Legia Warszawa
195
232
427
1983
4.
1977
Budowlani Opole
191
235
426
2003
5.
1988
Budowlani Opole
187
230
417
2015
6.
1951
Odra Opole
182
232
415
1981
7.
1977
WLKS Siedlce
182
233
415
2003
8.
1986
Mazovia Ciechanów
182
233
415
2007
9.
1981
Budowlani Opole
180
232
412
2000
10.
1984
Budowlani Opole
191
220
411
2011
11.
1965
Zawisza Bydgoszcz
185
225
410
1996
12.
1975
Mazovia Ciechanów
185
225
410
1998
13.
1976
Śląsk Wrocław
180
230
410
1998
14.
1956
Zjednoczeni Olsztyn
180
227
407
1983
15.
1973
Śląsk Wrocław
180
227
407
1999
16.
1990
Budowlani Opole
180
225
405
2016
17.
1987
Górnik Polkowice
177
226
403
2012
18.
1990
Mazovia Ciechanów
182
221
403
2015
19.
1962
Budowlani Opole
180
222
402
1992
20.
1987
Budowlani Opole
177
225
402
2013
21.
1964
Odra Opole
177
222
400
1986
22.
1960
Legia Warszawa
180
220
400
1988
23.
1970
Lechia Gdańsk
185
215
400
1992
24.
1969
Światowit Myszków
172
227
400
1995
25.
1982
Start Otwock
180
220
400
2006
26.
1982
Horyzont Mełno
180
220
400
2006
27.
1994
Mazovia Ciechanów
180
220
400
2016

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [276]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [205]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [170]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [145]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]
4. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [95]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [276]
2. Legia Warszawa | [255]
3. UKS Zielona Góra | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [145]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [332]
2. Tarpan Mrocza | [323]
3. MOS Opole | [50]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [48]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
02 Cze 2018 Days to go 6
Eliminacje Strefowe do OOM
02 Cze 2018 Days to go 6
Indywidualny Puchar Polski Mężczyzn
02 Cze 2018 Days to go 6
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U17
Biłgoraj