• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Przedstawiamy najlepsze wyniki w historii dwuboju olimpijskiego. Zestawienia tzw. "Polski Klub 200 kg" i "Polski Klub 400 kg", to tabele wyników, odpowiednio wśród kobiet równych i wyższych niż 200 kg w dwuboju oraz wśród mężczyzn wyników równych lub wyższych niż 400 kg.

Ale podnoszenie ciężarów do roku 1972 włącznie, było rozgrywane w trzech konkurencjach: wyciskanie, rwanie i podrzut. Warto więc sięgnąć do historii i przedstawić "Polski Klub 500 kg"!

Zapraszamy do lektury!

POLSKI KLUB 200 KG!



NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
ROK
1.
1981
WLKS Siedlce
132
162
295
2000
2.
1984
Budowlani Opole
113
135
248
2007
3.
1992
Legia Warszawa
103
134
237
2018
4.
1987
Unia Hrubieszów
105
131
236
2012
5.
1985
Śląsk Wrocław
100
133
233
2014
6.
1992
Zawisza Bydgoszcz
106
126
232
2013
7.
1991
Lechia Sędziszów Małopolski
103
129
232
2014
8.
1977
Grom Więcbork
97
130
227
2000
9.
1979
ŁKS Łódź
100
127
227
2001
10.
1999
Włókniarz Konstantynów
101
126
227
2017
11.
1984
WLKS Siedlce
102
122
225
2003
12.
1982
Przyjaźń Bartoszyce
100
125
225
2003
13.
1997
Tytan Oława
96
129
225
2018
14.
1982
WLKS Siedlce
95
127
222
2004
15.
1992
Budowlani Nowy Tomyśl
100
122
222
2014
16.
1991
Znicz Biłgoraj
102
114
216
2011
17.
1989
Feniks Siedlce
99
115
214
2016
18.
1995
Andaluzja Piekary Śląskie
95
119
214
2017
19.
1985
WLKS Siedlce
98
115
213
2007
20.
1980
MKS Oława
96
116
212
2005
21.
1979
POL
94
117
211
2008
22.
1989
AZS AJD Częstochowa
93
117
210
2009
23.
1985
Mazovia Ciechanów
92
118
210
2012
24.
1981
Start Maków Mazowiecki
97
110
207
2000
25.
1987
Atleta Gdańsk
95
112
207
2007
26.
1992
WLKS Siedlce
93
114
207
2012
27.
1988
UKS Zielona Góra
92
115
207
2013
28.
1997
MLKPC Sokołów Podlaski
95
111
206
2014
29.
1994
Gryf Bujny
96
110
206
2014
30.
1988
Tytan Oława
89
116
205
2012
31.
1996
KOR
94
110
204
2014
32.
1990
Lechia Sędziszów Małopolski
85
118
203
2011
33.
1993
UOLKA Ostrów Mazowiecka
88
115
203
2013
34.
1993
Górnik Polkowice
88
115
203
2016
35.
1972
Grom Więcbork
87
115
202
1998
36.
1993
Znicz Biłgoraj
92
110
202
2013

 

 

 

POLSKI KLUB 400 KG!



NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
ROK
1.
1982
Ekopak-Jatne Otwock
201
235
436
2008
2.
1973
Okęcie Warszawa
185
250
435
2001
3.
1956
Legia Warszawa
195
232
427
1983
4.
1977
Budowlani Opole
191
235
426
2003
5.
1988
Budowlani Opole
187
230
417
2015
6.
1951
Odra Opole
182
232
415
1981
7.
1977
WLKS Siedlce
182
233
415
2003
8.
1986
Mazovia Ciechanów
182
233
415
2007
9.
1981
Budowlani Opole
180
232
412
2000
10.
1984
Budowlani Opole
191
220
411
2011
11.
1965
Zawisza Bydgoszcz
185
225
410
1996
12.
1975
Mazovia Ciechanów
185
225
410
1998
13.
1976
Śląsk Wrocław
180
230
410
1998
14.
1956
Zjednoczeni Olsztyn
180
227
407
1983
15.
1973
Śląsk Wrocław
180
227
407
1999
16.
1990
Budowlani Opole
180
225
405
2016
17.
1987
Górnik Polkowice
177
226
403
2012
18.
1990
Mazovia Ciechanów
182
221
403
2015
19.
1962
Budowlani Opole
180
222
402
1992
20.
1987
Budowlani Opole
177
225
402
2013
21.
1964
Odra Opole
177
222
400
1986
22.
1960
Legia Warszawa
180
220
400
1988
23.
1970
Lechia Gdańsk
185
215
400
1992
24.
1969
Światowit Myszków
172
227
400
1995
25.
1982
Start Otwock
180
220
400
2006
26.
1982
Horyzont Mełno
180
220
400
2006
27.
1994
Mazovia Ciechanów
180
220
400
2016

 

 

 

 NAZWISKO I IMIĘUR.KLUBWYCISKANIERWANIEPODRZUT3-BÓJROK
 1.  WÓJCIK Robert  39  Herkules W.  180  145  195  520  1969
 2.  KRUSZYNA Zenon  47  Zawisza B.  175  150  185  510  1970
 3.  LUBA Jerzy  43  Lublinianka L.  175  142,5  185  502,5  1972

Wyszukaj zawodnika

Punktacja "Herkules" indywidualna

KOBIETY 2018
1. KACZMARCZYK Kinga (1997) - Tytan Oława | [276]
2. MIERZEJEWSKA Aleksandra (1992) - Legia Warszawa | [255]
3. ŁOCHOWSKA Joanna (1988) - UKS Zielona Góra | [205]
4. PIECHOWIAK Patrycja (1992) - Budowlani Nowy Tomyśl | [110]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. MICHALSKI Arkadiusz (1990) - Budowlani Opole | [170]
2. KŁOS Kacper (1998) - Tarpan Mrocza | [145]
3. GRELA Łukasz (1986) - Budowlani Opole | [108]
4. BAJER Daniel (1994) - Tarpan Mrocza | [95]

Wyszukaj klub

Punktacja "Herkules" zespołowa

KOBIETY 2018
1. Tytan Oława | [276]
2. Legia Warszawa | [255]
3. UKS Zielona Góra | [205]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [145]
MĘŻCZYŹNI 2018
1. Budowlani Opole | [332]
2. Tarpan Mrocza | [323]
3. MOS Opole | [50]
4. Budowlani Nowy Tomyśl | [48]

TRANSMISJA LIVE

Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
02 Cze 2018 Days to go 10
Eliminacje Strefowe do OOM
02 Cze 2018 Days to go 10
Indywidualny Puchar Polski Mężczyzn
02 Cze 2018 Days to go 10
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U17
Biłgoraj