You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:



NAJLEPSZE WYNIKI DMP WG. PUNKTACJI SINCLAIR`A
2020 ROK

NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
PKT
LIGA
1.
Michalski Arkadiusz
1990
Budowlani Opole
422.91
1
2.
Zwarycz Krzysztof
1990
Budowlani Opole
416.81
1
3.
Wołk Wiktoria
2001
Impuls Warszawa
399.16
1
4.
Łochowska Joanna
1988
Budowlani Opole
397.15
1
5.
Budek Przemysław
1992
Impuls Warszawa
390.52
1
6.
BĘBEN Patryk
2000
Mazovia Ciechanów
390.30
1
7.
Kudłaszyk Piotr
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
384.79
1
8.
Kraska Katarzyna
1993
Polwica Wierzbno
381.92
1
9.
Sawulski Patryk
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
381.37
1
10.
Wrzosek Katarzyna
1991
KS Raszyn
381.17
1
11.
Myjak Małgorzata
2004
Lechia Sędziszów Małopolski
380.64
1
12.
Urban Kacper
2001
Budowlani Opole
379.00
1
13.
Wiór Jolanta
1995
Andaluzja Piekary Śląskie
378.15
2
14.
Vasilewski Roman
1993
Impuls Warszawa
374.29
1
15.
Kaczmarczyk Kinga
1997
Tytan Oława
371.07
1
16.
Kulik Paweł
1996
Budowlani Opole
369.64
1
17.
Izdebski Marcin
1999
Budowlani Opole
368.62
1
18.
Centkowski Łukasz
1997
UMLKS Radomsko
365.52
1
19.
Lykhobytska Oleksandra
1992
Górnik Polkowice
362.41
1
20.
Sówka Szymon
1996
Impuls Warszawa
361.76
1
21.
Skulimowski Mateusz
1998
Budowlani Opole
360.38
1
22.
Barth Bartłomiej
1996
Górnik Polkowice
357.31
1
23.
Drzazga Oliwia
2005
UMLKS Radomsko
354.78
1
24.
Kraska Adam
1978
Polwica Wierzbno
351.98
1
25.
Marczak Michał
1989
Impuls Warszawa
351.97
1
26.
Pasikowski Olaf
2001
Budowlani Opole
351.68
1
27.
Sowa Mateusz
1996
Impuls Warszawa
350.79
1
28.
Kaczmarczyk Andżelika
2002
Tytan Oława
350.61
1
29.
Ziółkowski Szymon
2004
Mazovia Ciechanów
350.32
1
30.
Kudłaszyk Paulina
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
346.77
1
31.
Biega Tadeusz
1986
Tytan Oława
346.56
1
32.
Jaworski Michał
2004
Mazovia Ciechanów
345.75
1
33.
DOŁĘGA Martyna
2005
WLKS Siedlce
344.60
2
34.
BRZOSTEK Karolina
2000
No Limit Warszawa
342.33
2
35.
PROTASIUK Sebastian
1998
WLKS Siedlce
342.09
2
36.
Gocałek Jakub
2001
UMLKS Radomsko
338.84
1
37.
Pawlik Natalia
2000
Polwica Wierzbno
338.53
1
38.
Mocny Arkadiusz
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
338.47
1
39.
Rutkowska Paulina
2001
Mazovia Ciechanów
338.13
1
40.
Białobrzewski Arkadiusz
1999
Impuls Warszawa
336.15
1
41.
Kocyło Bartosz
2003
Górnik Polkowice
333.81
1
42.
Ołubek Oskar
2002
UMLKS Radomsko
333.75
1
43.
Dobosz Mirosław
2000
Hejnał Kęty
331.31
2
44.
Kasielski Patryk
2000
Budowlani Opole
331.31
1
45.
Pasko Magdalena
1991
Lechia Sędziszów Małopolski
329.34
1
46.
Rosoł Tomasz
1989
Górnik Polkowice
327.08
1
47.
BUKARZ Roksana
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
326.73
2
48.
Mila Michał
1997
Impuls Warszawa
325.78
1
49.
Piątkowska Martyna
2003
KS Raszyn
323.46
1
50.
Przybył Kacper
2002
Budowlani Nowy Tomyśl
321.42
1
51.
Oporski Łukasz
1988
KS Raszyn
320.78
1
52.
Keller Damian
1998
Budowlani Nowy Tomyśl
319.39
1
53.
HYLA Karolina
2001
WLKS Siedlce
318.60
2
54.
Leśniewski Rafał
1989
UMLKS Radomsko
317.57
1
55.
LECH Aleksandra
1990
Lotnik Warszawa
317.33
2
56.
NOWOSIELSKI Tomasz
2002
WLKS Siedlce
316.40
2
57.
MUNDZIK Mateusz
1990
Andaluzja Piekary Śląskie
314.40
2
58.
Krupa Adrian
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
310.48
1
59.
CELIŃSKA Klaudia
2002
WLKS Siedlce
309.80
2
60.
Pikulska Julia
2003
Polwica Wierzbno
308.78
1
61.
Wręczycki Radosław
1997
KS Raszyn
308.01
1
62.
LESZCZYŃSKA Karolina
2002
Mazovia Ciechanów
307.57
1
63.
Dorotniak Paweł
1983
Lechia Sędziszów Małopolski
306.80
1
64.
WIDERA Marcel
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
306.55
2
65.
Faraś Paweł
1987
KS Raszyn
306.39
1
66.
SZYPROWSKI Bartosz
1990
Lotnik Warszawa
306.28
2
67.
KĘDZIORA Adrian
2002
WLKS Siedlce
306.13
2
68.
DANG Oliwia
2002
WLKS Siedlce
305.59
2
69.
Skorupka Daniel
2003
Impuls Warszawa
304.20
1
70.
Różański Dariusz
1997
Budowlani Nowy Tomyśl
302.04
1
71.
Góralski Dominik
1998
Polwica Wierzbno
301.96
1
72.
Bober Weronika
1996
KS Raszyn
300.01
1
73.
Dziamski Kacper
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
299.38
1
74.
KACZMARSKA Natalia
1986
No Limit Warszawa
297.92
2
75.
KASZUBA Mateusz
1996
WLKS Siedlce
297.70
2
76.
DMOWSKI Damian
2003
WLKS Siedlce
296.10
2
77.
Wawrzyszcz Miłosz
2004
Mazovia Ciechanów
295.79
1
78.
Osuch Paweł
1995
KS Raszyn
294.72
1
79.
Wiaderny Łukasz
1989
KS Raszyn
293.15
1
80.
Ostapski Paweł
1994
Tytan Oława
292.60
1
81.
Michalski Jakub
1999
Górnik Polkowice
292.46
1
82.
Kozera Katarzyna
2006
UMLKS Radomsko
291.42
1
83.
Czarnomski Wiktor
2004
Mazovia Ciechanów
289.55
1
84.
WINKLER Mateusz
1990
Andaluzja Piekary Śląskie
287.37
2
85.
Bera Sławomir
1977
UMLKS Radomsko
286.88
1
86.
Ostapska Katarzyna
1988
Tytan Oława
282.19
1
87.
MISZCZAK Karolina
1997
WLKS Siedlce
281.67
2
88.
KORCZAK Michał
1993
Lechia Sędziszów Małopolski
280.63
1
89.
Suseł Damian
1994
Polwica Wierzbno
280.15
1
90.
SIWAK Sebastian
1985
Lotnik Warszawa
279.81
2
91.
MIERZEJEWSKI Bartłomiej
1994
Lotnik Warszawa
279.77
2
92.
Szymański Dariusz
1976
Andaluzja Piekary Śląskie
279.24
2
93.
Sadowska Małgorzata
1994
KS Raszyn
277.74
1
94.
Szetyński Marcin
1990
Hejnał Kęty
276.39
2
95.
FRANIELCZYK Emilia
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
275.27
2
96.
Olejnik Weronika
2001
Polwica Wierzbno
274.52
1
97.
Głód Paweł
1981
Górnik Polkowice
274.47
1
98.
Góralski Szymon
2006
Polwica Wierzbno
273.32
1
99.
Bartosik Aleksandra
1999
UMLKS Radomsko
272.66
1
100.
Frysztak Maciej
2006
Tytan Oława
272.52
1