You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:



NAJLEPSZE WYNIKI DMP WG. PUNKTACJI SINCLAIR`A
2021 ROK

NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
PKT
LIGA
1.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Budowlani Opole
426.55
1
2.
KASABIJEW Arsen
1987
Tarpan Mrocza
423.77
2
3.
ADAMUS Bartłomiej
2000
Zawisza Bydgoszcz
418.18
2
4.
ŁOCHOWSKA Joanna
1988
Budowlani Opole
413.35
1
5.
Kudłaszyk Piotr
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
407.18
1
6.
WOŁK Wiktoria
2001
Tarpan Mrocza
406.27
2
7.
ZWARYCZ Krzysztof
1990
Budowlani Opole
402.12
1
8.
Szymanek Monika
2002
Tytan Oława
399.09
1
9.
BĘBEN Patryk
2000
Mazovia Ciechanów
387.39
1
10.
IZDEBSKI Marcin
1999
Budowlani Opole
385.53
1
11.
KRASKA Katarzyna
1993
Budowlani Opole
384.14
1
12.
Wiór Jolanta
1996
Andaluzja Piekary Śląskie
384.01
2
13.
URBAN Kacper
2001
Budowlani Opole
383.87
1
14.
MARACH Monika
2004
Tarpan Mrocza
383.54
2
15.
KACZMARCZYK Andźelika
2002
Tytan Oława
382.81
1
16.
Centkowski Łukasz
1997
UMLKS Radomsko
381.02
1
17.
KACZMARCZYK Kinga
1997
Tytan Oława
378.34
1
18.
JAWORSKI Michał
2004
Mazovia Ciechanów
372.80
1
19.
KOŁECKI Daniel
2001
Górnik Polkowice
371.84
1
20.
SOWA Mateusz
1996
Impuls Warszawa
367.38
1
21.
Drzazga Oliwia
2005
UMLKS Radomsko
364.33
1
22.
OSUCH Igor
2003
Górnik Polkowice
363.53
1
23.
Barański Patryk
2004
Lechia Sędziszów Małopolski
363.29
2
24.
ZIÓŁKOWSKI Szymon
2004
Mazovia Ciechanów
363.12
1
25.
RUTKOWSKA Paulina
2001
Mazovia Ciechanów
362.53
1
26.
SKULIMOWSKI Mateusz
1998
Budowlani Opole
360.92
1
27.
Kaczmarczyk Andżelika
2002
Tytan Oława
360.29
1
28.
MICHALSKI Jakub
1999
Górnik Polkowice
359.37
1
29.
DOŁĘGA Martyna
2005
WLKS Siedlce
359.05
1
30.
Drzaga Oliwia
2005
UMLKS Radomsko
358.26
1
31.
WIEJAK Małgorzata
1992
Zawisza Bydgoszcz
357.14
2
32.
RAK Agnieszka
2001
Znicz Biłgoraj
356.86
2
33.
SOKOŁOWSKI Mateusz
1998
Znicz Biłgoraj
356.29
2
34.
NOWAK Michał
1997
KS Raszyn
354.88
1
35.
ŁĘGOWSKI Łukasz
1998
Zawisza Bydgoszcz
354.30
2
36.
LYKHOBYTSKA Oleksandra
1992
Górnik Polkowice
351.81
1
37.
Biega Tadeusz
1986
Tytan Oława
350.98
1
38.
Łodzińska Amelia
2008
Polwica Wierzbno
343.24
1
39.
RABCHEVSKYI Oleksandr
1997
UKS Zielona Góra
342.96
2
40.
MARCZAK Michał
1989
Impuls Warszawa
342.70
1
41.
LEŚNIEWSKA Anna
1985
Cross Trening Ciechanów
342.08
3
42.
CELIŃSKA-MYSŁAW Klaudia
2002
WLKS Siedlce
341.78
1
43.
RUTKOWSKA Milena
2001
Mazovia Ciechanów
339.87
1
44.
Kraska Adam
1978
Polwica Wierzbno
339.80
1
45.
KOCYŁO Bartosz
2003
Górnik Polkowice
339.10
1
46.
ROMAŃCZUK Konrad
2002
WLKS Siedlce
337.81
1
47.
Bukarz Roksana
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
337.18
2
48.
PROTASIUK Sebastian
1998
WLKS Siedlce
337.13
1
49.
ROSOŁ Tomasz
1989
Górnik Polkowice
336.80
1
50.
WIATROWICZ Marcin
2003
Tarpan Mrocza
336.41
2
51.
WRĘCZYCKI Radosław
1997
KS Raszyn
335.34
1
52.
Gocałek Jakub
2001
UMLKS Radomsko
333.26
1
53.
Rabchewskyi Oleksandr
1997
UKS Zielona Góra
332.03
2
54.
OLENKOWICZ Bronisław
1988
Zjednoczeni Olsztyn
331.57
3
55.
KRUPA Adrian
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
330.19
1
56.
KASZUBA Mateusz
1996
WLKS Siedlce
330.11
1
57.
BIAŁOBRZEWSKI Arkadiusz
1999
Impuls Warszawa
329.08
1
58.
Pawlik Weronika
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
328.57
2
59.
ŁAGOSZYN Wiktor
2003
Mazovia Ciechanów
328.57
1
60.
LOSY Łukasz
1998
Zawisza Bydgoszcz
328.05
2
61.
Ołubek Oskar
2002
UMLKS Radomsko
327.82
1
62.
BIELAK Michał
2001
Znicz Biłgoraj
327.40
2
63.
Dobosz Mirosław
2000
Hejnał Kęty
327.34
2
64.
KADŁUBOWSKI Antoni
2003
Impuls Warszawa
327.26
1
65.
DOLESZCZAK Karol
2000
Budowlani Opole
326.33
1
66.
MISTERSKA ZASOWSKA Dominika
1979
WLKS Siedlce
325.89
1
67.
Pawlik Natalia
2000
Polwica Wierzbno
325.70
1
68.
BRZOSTEK Karolina
2000
Lotnik Warszawa
325.12
2
69.
PASKO Magdalena
1991
Lechia Sędziszów Małopolski
323.10
2
70.
DOMINIAK Kacper
2000
WLKS Siedlce
320.40
1
71.
PIĄTKOWSKA Martyna
2003
KS Raszyn
318.78
1
72.
DANG Oliwia
2002
WLKS Siedlce
318.71
1
73.
Dziamski Kacper
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
315.67
1
74.
Mundzik Mateusz
1990
Andaluzja Piekary Śląskie
314.87
2
75.
OPORSKI Łukasz
1988
KS Raszyn
313.70
1
76.
LECH Aleksandra
1990
Lotnik Warszawa
311.08
2
77.
Leśniewski Rafał
1989
UMLKS Radomsko
311.06
1
78.
Małecki Radosław
1978
Polwica Wierzbno
310.24
1
79.
SZCZEPANIAK Julia
2008
Tarpan Mrocza
310.24
2
80.
ORŁOWSKI Jakub
2002
UKS Zielona Góra
310.09
2
81.
Kowalski Tomasz
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
309.23
1
82.
SKORUPKA Daniel
2003
Impuls Warszawa
309.18
1
83.
SZYPROWSKI Bartosz
1990
Lotnik Warszawa
308.95
2
84.
ADAMCZYK Kacper
2002
Opocznianka Opoczno
306.90
3
85.
Dach Mikołaj
2000
UKS Zielona Góra
305.65
2
86.
BARCIK Eryk
2000
Impuls Warszawa
305.15
1
87.
KĘDZIORA Adrian
2002
WLKS Siedlce
304.71
1
88.
ZIELIŃSKI Jakub
2001
Tytan Oława
303.58
1
89.
Lisiak Dawid
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
302.76
1
90.
Szymańska Gabriela
2007
Polwica II Wierzbno
301.56
2
91.
Zajdel Łucja
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
300.66
2
92.
MISZCZAK Karolina
1997
WLKS Siedlce
300.17
1
93.
Pikulska Julia
2003
Polwica Wierzbno
299.12
1
94.
ADAMCZYK Adrian
2001
Opocznianka Opoczno
297.74
3
95.
PORTKA Cezary
2003
Znicz Biłgoraj
297.59
2
96.
Kasielska Wiktoria
2008
Polwica II Wierzbno
297.56
2
97.
BIELAK Elżbieta
1997
Znicz Biłgoraj
296.25
2
98.
Kozera Katarzyna
2006
UMLKS Radomsko
295.85
1
99.
Ignaczak Aleksandra
1991
Pionier Szczecin
295.74
3
100.
JABŁOŃSKI Marek
2000
Zjednoczeni Olsztyn
294.84
3