You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:



TOP 100 NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCYCH ZAWODNIKÓW W DMP
2020 ROK


(po zliczeniu punktów z wszystkich rund Drużynowych Mistrzostw Polski w 2020 roku)
NAZWISKO I IMIĘ
KLUB
UR.
I
II
III
PKT
LIGA
1.
Michalski ArkadiuszBudowlani Opole
1990
394.46
417.78
422.91
1235.15
1
2.
Wołk WiktoriaImpuls Warszawa
2001
380.67
397.97
399.16
1177.80
1
3.
Budek PrzemysławImpuls Warszawa
1992
390.32
390.52
381.04
1161.88
1
4.
Bęben PatrykMazovia Ciechanów
2000
387.85
390.30
377.57
1155.72
1
5.
Kraska KatarzynaPolwica Wierzbno
1993
381.92
375.62
381.13
1138.67
1
6.
Kudłaszyk PiotrBudowlani Nowy Tomyśl
1999
363.76
384.79
378.05
1126.60
1
7.
Urban KacperBudowlani Opole
2001
379.00
369.67
375.43
1124.10
1
8.
Wrzosek KatarzynaKS Raszyn
1991
363.74
381.17
359.07
1103.98
1
9.
Kaczmarczyk KingaTytan Oława
1997
345.90
371.07
363.89
1080.86
1
10.
Lykhobytska OleksandraGórnik Polkowice
1992
362.41
354.00
344.30
1060.71
1
11.
Barth BartłomiejGórnik Polkowice
1996
357.31
344.64
354.47
1056.42
1
12.
Drzazga OliwiaUMLKS Radomsko
2005
352.17
344.05
354.78
1051.00
1
13.
Biega TadeuszTytan Oława
1986
337.87
346.56
345.22
1029.65
1
14.
Jaworski MichałMazovia Ciechanów
2004
330.77
344.09
345.75
1020.61
1
15.
Kraska AdamPolwica Wierzbno
1978
351.98
331.98
335.26
1019.22
1
16.
BRZOSTEK KarolinaNo Limit Warszawa
2000
338.50
342.33
335.39
1016.22
2
17.
Ziółkowski SzymonMazovia Ciechanów
2004
316.79
332.98
350.32
1000.09
1
18.
Kudłaszyk PaulinaBudowlani Nowy Tomyśl
1997
346.77
328.79
321.74
997.30
1
19.
Kocyło BartoszGórnik Polkowice
2003
321.07
330.55
333.81
985.43
1
20.
Mocny ArkadiuszBudowlani Nowy Tomyśl
2001
312.67
328.77
338.47
979.91
1
21.
Białobrzewski ArkadiuszImpuls Warszawa
1999
315.78
336.15
327.02
978.95
1
22.
DOBOSZ MirosławHejnał Kęty
2000
317.17
331.31
324.15
972.63
2
23.
Oporski ŁukaszKS Raszyn
1988
312.96
315.09
320.78
948.83
1
24.
Keller DamianBudowlani Nowy Tomyśl
1998
315.03
319.39
314.31
948.73
1
25.
Rosoł TomaszGórnik Polkowice
1989
311.28
327.08
298.03
936.39
1
26.
Leśniewski RafałUMLKS Radomsko
1989
300.72
313.95
317.57
932.24
1
27.
Leszczyńska KarolinaMazovia Ciechanów
2002
305.08
307.57
306.20
918.85
1
28.
SZYPROWSKI BartoszLotnik Warszawa
1990
289.70
306.28
305.50
901.48
2
29.
Czarnomski WiktorMazovia Ciechanów
2004
267.74
285.46
289.55
842.75
1
30.
MISZCZAK KarolinaWLKS Siedlce
1997
276.05
279.68
281.67
837.40
2
31.
Zwarycz KrzysztofBudowlani Opole
1990
0.00
416.09
416.81
832.90
1
32.
MIERZEJEWSKI BartłomiejLotnik Warszawa
1994
274.13
279.77
275.60
829.50
2
33.
Bartosik AleksandraUMLKS Radomsko
1999
271.89
267.17
272.66
811.72
1
34.
FELON DamianLechia Sędziszów Małopolski
2000
270.04
262.47
270.22
802.73
1
35.
Frysztak MaciejTytan Oława
2006
250.79
272.52
269.81
793.12
1
36.
DULAK PatrykLechia Sędziszów Małopolski
1993
260.16
254.59
268.46
783.21
1
37.
Łochowska JoannaBudowlani Opole
1988
397.15
383.59
0.00
780.74
1
38.
SAWULSKI PatrykLechia Sędziszów Małopolski
2001
356.30
381.37
0.00
737.67
1
39.
Izdebski MarcinBudowlani Opole
1999
0.00
366.89
368.62
735.51
1
40.
Sówka SzymonImpuls Warszawa
1996
0.00
361.16
361.76
722.92
1
41.
DULĘBA PawełAndaluzja Piekary Śląskie
2001
232.75
242.60
246.69
722.04
2
42.
Skulimowski MateuszBudowlani Opole
1998
360.38
0.00
352.68
713.06
1
43.
MAJEWSKI BartoszLotnik Warszawa
1993
241.16
233.90
232.04
707.10
2
44.
Żełem TomaszGórnik Polkowice
2005
215.36
235.78
250.52
701.66
1
45.
Sowa MateuszImpuls Warszawa
1996
350.79
342.09
0.00
692.88
1
46.
DOŁĘGA MartynaWLKS Siedlce
2005
341.38
0.00
344.60
685.98
2
47.
PROTASIUK SebastianWLKS Siedlce
1998
0.00
342.09
341.99
684.08
2
48.
Marczak Michał Impuls Warszawa
1989
0.00
351.97
325.49
677.46
1
49.
Pawlik NataliaPolwica Wierzbno
2000
338.53
0.00
338.12
676.65
1
50.
Gocałek JakubUMLKS Radomsko
2001
331.78
338.84
0.00
670.62
1
51.
PASKO MagdalenaLechia Sędziszów Małopolski
1991
327.33
329.34
0.00
656.67
1
52.
Kaczmarczyk AndżelikaTytan Oława
2002
0.00
350.61
302.73
653.34
1
53.
MAŁOTA TymoteuszHejnał Kęty
2006
201.85
217.45
226.50
645.80
2
54.
LECH AleksandraLotnik Warszawa
1990
0.00
306.57
317.33
623.90
2
55.
BUKARZ RoksanaAndaluzja Piekary Śląskie
2004
326.73
0.00
291.86
618.59
2
56.
Mundzik MateuszAndaluzja Piekary Śląskie
1990
0.00
303.73
314.40
618.13
2
57.
Krupa AdrianBudowlani Nowy Tomyśl
2007
0.00
303.37
310.48
613.85
1
58.
KĘDZIORA AdrianWLKS Siedlce
2002
0.00
304.66
306.13
610.79
2
59.
Faraś PawełKS Raszyn
1987
306.39
304.29
0.00
610.68
1
60.
Piątkowska MartynaKS Raszyn
2003
0.00
283.28
323.46
606.74
1
61.
Pikulska JuliaPolwica Wierzbno
2003
0.00
297.43
308.78
606.21
1
62.
WIDERA MarcelAndaluzja Piekary Śląskie
2001
306.55
284.05
0.00
590.60
2
63.
DANG OliwiaWLKS Siedlce
2002
284.08
0.00
305.59
589.67
2
64.
Wawrzyszcz MiłoszMazovia Ciechanów
2004
295.79
292.32
0.00
588.11
1
65.
DWORNIK MarcinHejnał Kęty
2002
178.87
197.23
207.71
583.81
2
66.
Wiaderny ŁukaszKS Raszyn
1989
0.00
289.74
293.15
582.89
1
67.
Michalski JakubGórnik Polkowice
1999
0.00
286.84
292.46
579.30
1
68.
PILCH AleksanderHejnał Kęty
2003
177.56
201.60
199.99
579.15
2
69.
Kozera KatarzynaUMLKS Radomsko
2006
0.00
275.03
291.42
566.45
1
70.
WINKLER MateuszAndaluzja Piekary Śląskie
1990
287.37
275.77
0.00
563.14
2
71.
SZYMAŃSKI DariuszAndaluzja Piekary Śląskie
1976
274.66
279.24
0.00
553.90
2
72.
SZETYŃSKI MarcinHejnał Kęty
1990
275.42
276.39
0.00
551.81
2
73.
Sadowska Małgorzata KS Raszyn
1994
0.00
270.89
277.74
548.63
1
74.
Ostapska KatarzynaTytan Oława
1988
0.00
282.19
262.85
545.04
1
75.
SIWAK SebastianLotnik Warszawa
1985
264.79
279.81
0.00
544.60
2
76.
BEDNARZ AngelikaWLKS Siedlce
1998
267.99
266.22
0.00
534.21
2
77.
GOŁKOWSKI GrzegorzNo Limit Warszawa
1983
0.00
233.40
240.28
473.68
2
78.
STASICZAK JakubLotnik Warszawa
1997
238.15
0.00
231.84
469.99
2
79.
Radka KacperUMLKS Radomsko
2004
0.00
227.37
230.92
458.29
1
80.
Przybył KacperBudowlani Nowy Tomyśl
2002
321.42
0.00
124.56
445.98
1
81.
Kajstura KrzysztofHejnał Kęty
1995
0.00
217.18
221.60
438.78
2
82.
PIEGAT MariuszNo Limit Warszawa
1979
223.67
202.31
0.00
425.98
2
83.
Myjak MałgorzataLechia Sędziszów Małopolski
2004
0.00
0.00
380.64
380.64
1
84.
Wiór JolantaAndaluzja Piekary Śląskie
1995
0.00
378.15
0.00
378.15
2
85.
Vasilewski RomanImpuls Warszawa
1993
374.29
0.00
0.00
374.29
1
86.
Kulik PawełBudowlani Opole
1996
0.00
369.64
0.00
369.64
1
87.
PIOTROWSKA MartaNo Limit Warszawa
1993
0.00
180.88
185.70
366.58
2
88.
Centkowski ŁukaszUMLKS Radomsko
1997
365.52
0.00
0.00
365.52
1
89.
Pasikowski OlafBudowlani Opole
2001
0.00
0.00
351.68
351.68
1
90.
Rutkowska PaulinaMazovia Ciechanów
2001
0.00
0.00
338.13
338.13
1
91.
Ołubek OskarUMLKS Radomsko
2002
0.00
0.00
333.75
333.75
1
92.
Kasielski PatrykBudowlani Opole
2000
331.31
0.00
0.00
331.31
1
93.
Mila MichałImpuls Warszawa
1997
325.78
0.00
0.00
325.78
1
94.
HYLA Karolina WLKS Siedlce
2001
318.60
0.00
0.00
318.60
2
95.
NOWOSIELSKI TomaszWLKS Siedlce
2002
0.00
316.40
0.00
316.40
2
96.
CELIŃSKA KlaudiaWLKS Siedlce
2002
309.80
0.00
0.00
309.80
2
97.
Wręczycki RadosławKS Raszyn
1997
308.01
0.00
0.00
308.01
1
98.
Dorotniak PawełLechia Sędziszów Małopolski
1983
0.00
306.80
0.00
306.80
1
99.
Skorupka DanielImpuls Warszawa
2003
0.00
0.00
304.20
304.20
1
100.
Różański DariuszBudowlani Nowy Tomyśl
1997
302.04
0.00
0.00
302.04
1