You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:
Liga:
Runda:




1.Budowlani Opole1862.30

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Łochowska Joanna
1988
55.9
83
102
185
0
397.15
Michalski Arkadiusz
1990
112.7
160
210
370
0
394.46
Urban Kacper
2001
63.6
120
140
260
15
379.00
Skulimowski Mateusz
1998
89.0
140
170
310
0
360.38
Kasielski Patryk
2000
91.2
120
155
275
15
331.31


2.Impuls Warszawa1821.85

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Budek Przemysław
1992
117.1
165
205
370
0
390.32
Wołk Wiktoria
2001
62.3
80
104
184
15
380.67
Vasilewski Roman
1993
106.5
160
185
345
0
374.29
Sowa Mateusz
1996
81.8
130
160
290
0
350.79
Mila Michał
1997
85.4
120
155
275
0
325.78
Białobrzewski Arkadiusz
1999
82.4
117
145
262
0
315.78


3.Budowlani Nowy Tomyśl1659.65

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Kudłaszyk Piotr
1999
76.3
130
160
290
0
363.76
Kudłaszyk Paulina
1997
44.9
60
75
135
0
346.77
Przybył Kacper
2002
79.7
110
140
250
15
321.42
Keller Damian
1998
82.8
120
142
262
0
315.03
Mocny Arkadiusz
2001
71.1
103
125
228
15
312.67
Różański Dariusz
1997
93.2
125
140
265
0
302.04


4.UMLKS Radomsko1637.07

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Centkowski Łukasz
1997
97.1
145
181
326
0
365.52
Drzazga Oliwia
2005
48.5
57
75
132
35
352.17
Gocałek Jakub
2001
83.8
115
150
265
15
331.78
Leśniewski Rafał
1989
99.8
125
146
271
0
300.72
Bera Sławomir
1977
77.1
100
130
230
0
286.88
Bartosik Aleksandra
1999
59.8
59
74
133
0
271.89


5.Mazovia Ciechanów1636.28

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Bęben Patryk
2000
78.6
142
160
302
15
387.85
Jaworski Michał
2004
78.8
110
138
248
25
330.77
Ziółkowski Szymon
2004
104.2
127
140
267
25
316.79
Leszczyńska Karolina
2002
49.6
58
65
123
15
305.08
Wawrzyszcz Miłosz
2004
100.9
110
135
245
25
295.79
Czarnomski Wiktor
2004
71.8
85
102
187
25
267.74


6.Polwica Wierzbno1627.10

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Kraska Katarzyna
1993
60.8
81
108
189
0
381.92
Kraska Adam
1978
123.4
154
184
338
0
351.98
Pawlik Natalia
2000
73.9
86
95
181
15
338.53
Suseł Damian
1994
78.0
103
123
226
0
280.15
Olejnik Weronika
2001
96.6
75
90
165
15
274.52
Milewska Karolina
2006
44.1
40
48
88
35
264.71


7.Górnik Polkowice1626.54

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Lykhobytska Oleksandra
1992
55.1
72
95
167
0
362.41
Barth Bartłomiej
1996
94.3
140
175
315
0
357.31
Kocyło Bartosz
2003
73.4
100
131
231
25
321.07
Rosoł Tomasz
1989
69.4
110
125
235
0
311.28
Głód Paweł
1981
70.4
94
115
209
0
274.47
Żełem Tomasz
2005
40.8
40
50
90
35
215.36


8.KS Raszyn1591.11

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Wrzosek Katarzyna
1991
49.9
65
90
155
0
363.74
Oporski Łukasz
1988
97.9
125
155
280
0
312.96
Wręczycki Radosław
1997
85.4
115
145
260
0
308.01
Faraś Paweł
1987
103.8
130
150
280
0
306.39
Bober Weronika
1996
71.0
74
90
164
0
300.01
Osuch Paweł
1995
92.7
123
135
258
0
294.72


9.Lechia Sędziszów Małopolski1494.46

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
SAWULSKI Patryk
2001
88.6
133
160
293
15
356.30
PASKO Magdalena
1991
95.3
90
117
207
0
327.33
KORCZAK Michał
1993
92.1
115
130
245
0
280.63
FELON Damian
2000
100.0
105
125
230
15
270.04
DULAK Patryk
1993
90.1
90
135
225
0
260.16
KLUSKA Robert
1981
80.4
90
110
200
0
244.04


10.Tytan Oława1433.98

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Kaczmarczyk Kinga
1997
88.5
91
121
212
0
345.90
Biega Tadeusz
1986
96.0
135
165
300
0
337.87
Kanar Radosław
2001
66.1
83
103
186
15
268.95
Frysztak Maciej
2006
62.9
67
86
153
35
250.79
Arabasz Kacper
2005
85.4
70
95
165
35
230.47
Zieliński Jakub
2001
126.5
140
0
140
15
159.99