You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:
Liga:
Runda:




1.Budowlani Opole1970.60

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
MICHALSKI Arkadiusz
1990
110.0
170
210
380
0
408.08
ZWARYCZ Krzysztof
1990
85.7
155
185
340
0
402.12
ŁOCHOWSKA Joanna
1988
55.6
82
100
182
0
392.28
KRASKA Katarzyna
1993
58.5
80
105
185
0
384.14
IZDEBSKI Marcin
1999
107.5
165
190
355
0
383.98
URBAN Kacper
2001
66.2
115
140
255
15
362.83


2.Mazovia Ciechanów1791.63

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
BĘBEN Patryk
2000
84.3
145
180
325
0
387.39
JAWORSKI Michał
2004
81.5
125
162
287
25
372.80
ZIÓŁKOWSKI Szymon
2004
104.2
146
155
301
25
353.94
RUTKOWSKA Paulina
2001
57.4
70
86
156
15
343.41
RUTKOWSKA Milena
2001
75.0
80
100
180
15
334.09
ŁAGOSZYN Wiktor
2003
79.2
110
145
255
15
328.57


3.Tytan Oława1763.24

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Szymanek Monika
2002
59.4
80
107
187
15
399.09
Kaczmarczyk Kinga
1997
89.5
101
127
228
0
370.16
Kaczmarczyk Andżelika
2002
71.8
84
106
190
15
360.29
Biega Tadeusz
1986
91.1
135
170
305
0
350.98
Zieliński Jakub
2001
130.1
120
140
260
15
282.72
Frysztak Maciej
2006
75.1
80
105
185
35
269.08


4.Górnik Polkowice1734.30

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
KOŁECKI Daniel
2001
94.7
135
170
305
15
360.37
OSUCH Igor
2003
112.3
145
175
320
15
356.53
MICHALSKI Jakub
1999
95.9
130
175
305
0
343.64
KOCYŁO Bartosz
2003
74.5
110
145
255
15
339.10
LYKHOBYTSKA Oleksandra
1992
55.0
70
84
154
0
334.66
ROSOŁ Tomasz
1989
66.2
110
135
245
0
334.19


5.WLKS Siedlce1660.21

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
DOŁĘGA Martyna
2005
72.8
83
100
183
25
354.91
CELIŃSKA-MYSŁAW Klaudia
2002
48.5
61
75
136
15
341.78
ROMAŃCZUK Konrad
2002
87.8
123
153
276
15
337.81
DANG Oliwia
2002
57.8
65
80
145
15
318.71
DOMINIAK Kacper
2000
78.8
110
139
249
0
307.00
KĘDZIORA Adrian
2002
71.7
98
125
223
15
304.71


6.Impuls Warszawa1621.20

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
SOWA Mateusz
1996
82.5
135
170
305
0
367.38
MARCZAK Michał
1989
75.5
110
152
262
0
330.54
BIAŁOBRZEWSKI Arkadiusz
1999
79.6
110
147
257
0
315.21
SKORUPKA Daniel
2003
91.4
115
141
256
15
309.18
BARCIK Eryk
2000
129.5
130
160
290
0
298.89
GRALAK Daniel
2001
70.5
86
106
192
15
266.93


7.Polwica Wierzbno1618.10

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Łodzińska Amelia
2008
44.9
52
68
120
35
343.24
Kraska Adam
1978
122.9
145
181
326
0
339.80
Pawlik Natalia
2000
70.3
87
90
177
0
325.70
Małecki Radosław
1978
89.1
115
152
267
0
310.24
Pikulska Julia
2003
58.6
64
73
137
15
299.12
Milewska Karolina
2006
49.7
47
56
103
35
277.51


8.Budowlani Nowy Tomyśl1575.04

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
KUDŁASZYK Piotr
1999
75.6
130
158
288
0
363.07
KRUPA Adrian
2007
58.9
90
110
200
35
330.19
DZIAMSKI Kacper
2005
80.1
100
125
225
25
300.07
KUDŁASZYK Paulina
1997
45.9
52
65
117
0
294.74
WÓJCIK Sergiusz
2005
65.1
88
102
190
25
286.97
LISIAK Dawid
2007
67.5
82
105
187
35
286.97


9.UMLKS Radomsko1544.80

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Drzazga Oliwia
2005
47.2
60
78
138
25
364.33
Ołubek Oskar
2002
71.3
105
135
240
15
327.82
Leśniewski Rafał
1989
99.5
130
150
280
0
311.06
Kozera Katarzyna
2006
70.5
62
80
142
35
295.85
Radka Kacper
2004
63.8
72
86
158
25
245.74
Bączek Cezary
1997
73.7
116
0
116
0
148.33


10.KS Raszyn1523.57

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
NOWAK Michał
1997
100.9
137
170
307
0
339.31
PIĄTKOWSKA Martyna
2003
65.5
67
91
158
15
318.78
OPORSKI Łukasz
1988
98.1
126
152
278
0
310.48
SADOWSKA Małgorzata
1994
66.4
66
84
150
0
285.90
DUNIN Michał
1987
82.2
102
121
223
0
269.10
DUNIN Tadeusz
1993
102.4
102
132
234
0
257.27