You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ranking Polski Mężczyzn
Ranking Polski Kobiet
Najlepsze wyniki w Polsce - Mężczyźni
Najlepsze wyniki w Polsce - Kobiety
Rankingi OZPC - Mężczyźni
Rankingi OZPC - Kobiety
Rankingi Sumowane
TOP Miesiąca

RANKINGI POLSKI MĘŻCZYZN W 2023 ROKU



WG PUNKTACJI SINCLAIR`A
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
PKT
DATA
1.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
72.74
439.06
2023-04-18
2.
1987
Tarpan Mrocza
101.50
432.01
2023-09-17
3.
1990
Budowlani Opole
112.00
424.06
2023-06-15
4.
2000
Zawisza Bydgoszcz
99.20
423.45
2023-06-15
5.
1997
Wisła Puławy
99.70
421.42
2023-06-15
6.
2000
Mazovia Ciechanów
81.00
406.13
2023-07-26
7.
2001
Tytan Oława
70.90
404.94
2023-03-11
8.
2003
Budowlani Opole
72.95
403.22
2023-11-14
9.
2001
Górnik Polkowice
95.00
397.47
2023-06-15
10.
1999
MOS Opole
66.68
397.13
2023-04-17
11.
1999
Tytan Oława
111.20
396.48
2023-05-28
12.
2001
Górnik Polkowice
94.00
395.83
2023-11-18
13.
1996
Budowlani Opole
95.40
394.38
2023-06-15
14.
2004
Mazovia Ciechanów
84.20
392.82
2023-03-12
15.
1999
Narew Pułtusk
100.70
388.80
2023-06-15
16.
1998
Tarpan Mrocza
83.00
388.29
2023-06-15
17.
2003
Budowlani Opole
110.00
386.94
2023-11-14
18.
1998
Zawisza Bydgoszcz
80.70
385.33
2023-06-15
19.
1997
Gryf Bujny
96.30
384.59
2023-11-14
20.
2004
LKS Dobryszyce
88.90
383.39
2023-07-26
KAT. 55 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2005
Górnik Polkowice
54.05
94
108
202
2023-06-15
2.
1999
MOS Opole
55.00
91
105
196
2023-06-15
3.
1995
MOS Opole
54.90
81
110
191
2023-06-15
4.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
54.95
84
98
182
2023-07-02
5.
2008
Żuławy Nowy Dwór Gdański
55.00
81
98
179
2023-11-25
6.
2006
AKS Myślibórz
54.50
79
96
175
2023-05-20
7.
2000
Agros Zamość
54.50
70
101
171
2023-06-15
8.
2009
Talent Wrocław
55.00
73
95
168
2023-10-20
9.
2006
AKS Białogard
54.60
73
92
165
2023-06-08
10.
2005
Agros Zamość
55.00
72
90
162
2023-03-24
11.
2009
Husaria Lubraniec
54.90
72
90
162
2023-05-13
12.
2008
GCK Kobylany
54.50
70
92
162
2023-12-02
13.
2009
Unia Hrubieszów
54.70
73
87
160
2023-09-02
14.
2007
LKS Dobryszyce
54.70
69
87
156
2023-05-20
15.
2006
GCK Kobylany
54.60
73
82
155
2023-06-08
KAT. 61 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1989
Budowlani Opole
61.00
100
120
220
2023-06-15
2.
2007
Olimpijczyk Łuków
61.00
98
120
218
2023-12-16
3.
2006
Polwica Wierzbno
60.70
95
120
215
2023-03-04
4.
2005
Górnik Polkowice
55.30
98
115
213
2023-09-30
5.
2003
GCK Kobylany
60.90
96
116
212
2023-03-11
6.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
59.90
95
107
202
2023-12-16
7.
2001
Budowlani Nowy Tomyśl
61.00
85
111
196
2023-06-15
8.
2008
Husaria Lubraniec
60.60
90
105
195
2023-05-18
9.
2000
Promień Opalenica
59.10
86
108
194
2023-06-15
10.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
60.70
86
104
190
2023-06-08
11.
2007
Narew Pułtusk
59.20
84
103
187
2023-05-01
12.
2006
Unia Hrubieszów
60.80
87
100
187
2023-09-02
13.
2009
Husaria Lubraniec
59.90
85
102
187
2023-10-20
14.
2009
Iskra Piotrowice
60.60
84
102
186
2023-10-20
15.
2010
Znicz Biłgoraj
59.40
81
105
186
2023-12-02
KAT. 67 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1999
MOS Opole
66.68
123
155
278
2023-04-17
2.
2005
Nida Nidzica
67.00
117
145
262
2023-07-26
3.
2003
Tarpan Mrocza
66.70
121
140
261
2023-07-26
4.
1998
Agros Zamość
66.50
114
130
244
2023-06-15
5.
2003
MOK Terespol
66.50
110
132
242
2023-03-24
6.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
66.80
112
130
242
2023-09-30
7.
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
66.90
109
131
240
2023-03-24
8.
2005
Budowlani Opole
65.40
108
128
236
2023-03-24
9.
2007
Husaria Lubraniec
66.55
107
125
232
2023-07-02
10.
2000
Promień Opalenica
66.50
102
128
230
2023-06-15
11.
2002
Impuls Warszawa
66.70
98
128
226
2023-06-15
12.
1997
Lechia Sędziszów Małopolski
67.00
101
125
226
2023-09-22
13.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
64.40
99
121
220
2023-09-24
14.
2003
GCK Kobylany
64.20
95
120
215
2023-02-25
15.
2007
Olimpijczyk Łuków
62.40
100
113
213
2023-12-02
KAT. 73 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
72.74
142
183
325
2023-04-18
2.
2003
Budowlani Opole
72.95
137
162
299
2023-11-14
3.
2001
Tytan Oława
70.90
135
160
295
2023-03-11
4.
2005
LKS Dobryszyce
73.00
125
145
270
2023-02-25
5.
2003
Górnik Polkowice
72.30
118
150
268
2023-06-15
6.
1999
MOS Opole
70.10
116
147
263
2023-12-03
7.
2000
WLKS Siedlce
72.20
115
146
261
2023-06-15
8.
2003
Tarpan Mrocza
69.30
119
142
261
2023-09-30
9.
2005
Klimat Łapy
73.00
120
140
260
2023-05-27
10.
1989
Impuls Warszawa
71.90
115
145
260
2023-05-28
11.
2005
Nida Nidzica
67.30
115
140
255
2023-05-13
12.
1998
Agros Zamość
71.90
118
135
253
2023-03-11
13.
2008
Polwica Wierzbno
72.95
116
135
251
2023-07-02
14.
2007
Husaria Lubraniec
69.60
110
140
250
2023-08-12
15.
2005
LKS Dobryszyce
72.70
109
140
249
2023-03-24
KAT. 81 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2000
Mazovia Ciechanów
81.00
142
178
320
2023-07-26
2.
1999
Budowlani Nowy Tomyśl
74.40
136
170
306
2023-04-30
3.
2003
Budowlani Opole
75.90
138
167
305
2023-03-24
4.
1998
Zawisza Bydgoszcz
80.70
132
171
303
2023-06-15
5.
2002
Omega Kleszczów
80.80
132
166
298
2023-09-24
6.
2004
Budowlani Nowy Tomyśl
80.10
128
166
294
2023-03-24
7.
1989
Impuls Warszawa
79.70
125
165
290
2023-09-22
8.
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
78.60
130
160
290
2023-12-16
9.
2003
Impuls Warszawa
81.00
125
155
280
2023-11-26
10.
2005
Wisła Puławy
80.50
128
152
280
2023-12-02
11.
1996
Budowlani Opole
80.40
118
160
278
2023-06-24
12.
2003
Górnik Polkowice
74.40
120
155
275
2023-05-28
13.
2001
AZS AWF Biała Podlaska
78.70
114
159
273
2023-06-15
14.
2000
AZS AWF Biała Podlaska
78.80
123
150
273
2023-06-24
15.
1999
Burza Burzenin
80.60
120
152
272
2023-06-24
KAT. 89 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
2000
Mazovia Ciechanów
82.30
145
175
320
2023-05-13
2.
2004
Mazovia Ciechanów
87.55
142
178
320
2023-11-14
3.
2004
LKS Dobryszyce
88.90
147
170
317
2023-07-26
4.
1998
Tarpan Mrocza
83.00
140
170
310
2023-06-15
5.
1999
Meyer Elbląg
86.30
132
173
305
2023-11-25
6.
2000
Unia Hrubieszów
88.80
135
165
300
2023-06-15
7.
1999
Górnik Polkowice
89.00
133
164
297
2023-06-15
8.
1996
Impuls Warszawa
84.00
135
157
292
2023-06-15
9.
2000
AZS AWF Biała Podlaska
88.60
133
157
290
2023-05-27
10.
2004
Włókniarz Konstantynów
86.00
122
165
287
2023-06-15
11.
1986
Tytan Oława
88.90
127
160
287
2023-06-15
12.
1987
Żuławy Nowy Dwór Gdański
87.70
124
163
287
2023-11-25
13.
2001
AZS AWF Biała Podlaska
85.90
120
165
285
2023-12-16
14.
2004
UOLKA Ostrów Mazowiecka
88.40
122
157
279
2023-03-24
15.
2002
WLKS Siedlce
84.50
123
156
279
2023-06-24
KAT. 96 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1997
Wisła Puławy
96.00
157
197
354
2023-12-05
2.
2001
Górnik Polkowice
95.00
151
188
339
2023-06-15
3.
1996
Budowlani Opole
95.40
150
187
337
2023-06-15
4.
2001
Górnik Polkowice
94.00
150
186
336
2023-11-18
5.
2000
Zawisza Bydgoszcz
95.40
149
185
334
2023-04-21
6.
2004
LKS Dobryszyce
89.50
146
172
318
2023-03-24
7.
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
92.50
136
170
306
2023-12-16
8.
1999
Górnik Polkowice
94.60
135
170
305
2023-03-11
9.
2006
Mazovia Ciechanów
93.50
135
169
304
2023-05-28
10.
2000
Wisła Puławy
94.70
130
165
295
2023-04-21
11.
2002
Agros Zamość
95.70
130
161
291
2023-06-15
12.
1986
Tytan Oława
91.70
130
160
290
2023-04-30
13.
1999
Meyer Elbląg
90.00
123
165
288
2023-03-18
14.
2000
Unia Hrubieszów
90.80
130
156
286
2023-04-21
15.
2005
Husaria Lubraniec
95.70
125
160
285
2023-02-25
KAT. 102 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1987
Tarpan Mrocza
101.50
169
210
379
2023-09-17
2.
2000
Zawisza Bydgoszcz
99.20
160
208
368
2023-06-15
3.
1997
Wisła Puławy
99.70
163
204
367
2023-06-15
4.
1999
Narew Pułtusk
100.70
160
180
340
2023-06-15
5.
2001
Górnik Polkowice
96.60
145
185
330
2023-05-28
6.
1997
Gryf Bujny
96.30
145
185
330
2023-11-14
7.
2001
Górnik Polkowice
96.20
151
175
326
2023-06-15
8.
2006
Mazovia Ciechanów
100.00
145
180
325
2023-12-16
9.
2000
Budowlani Opole
101.00
143
175
318
2023-06-15
10.
2000
AZS AWF Biała Podlaska
101.10
145
172
317
2023-11-18
11.
2000
AZS AWF Biała Podlaska
100.20
146
171
317
2023-12-16
12.
2003
Nowosądeczanin Powroźnik
101.65
143
169
312
2023-07-26
13.
2003
Impuls Warszawa
100.70
135
170
305
2023-07-26
14.
2007
GCK Kobylany
99.30
140
160
300
2023-12-02
15.
2002
Impuls Warszawa
97.80
130
165
295
2023-05-28
KAT. 109 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1987
Tarpan Mrocza
103.10
163
210
373
2023-06-15
2.
2000
Zawisza Bydgoszcz
102.08
160
200
360
2023-09-17
3.
1999
Tytan Oława
108.70
160
192
352
2023-03-11
4.
2003
Budowlani Opole
108.70
159
187
346
2023-07-26
5.
2004
Mazovia Ciechanów
108.80
156
181
337
2023-06-15
6.
1994
Budowlani Opole
106.70
150
182
332
2023-06-15
7.
2000
AZS AWF Biała Podlaska
103.50
141
175
316
2023-06-15
8.
2000
HKS Szopienice
106.60
135
175
310
2023-04-22
9.
2003
Impuls Warszawa
105.00
140
170
310
2023-11-26
10.
2000
Wisła Puławy
102.10
143
165
308
2023-06-15
11.
2001
Atleta Gdańsk
104.80
135
170
305
2023-06-15
12.
2003
WLKS Siedlce
104.80
125
160
285
2023-05-13
13.
1995
Nadwiślanin Kwidzyn
104.10
128
152
280
2023-02-25
14.
2003
Lechia Sędziszów Małopolski
104.90
130
150
280
2023-04-30
15.
1994
Barbell Kraków
102.40
119
158
277
2023-04-22
KAT. +109 KG
NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DATA
1.
1990
Budowlani Opole
114.80
170
217
387
2023-04-23
2.
1999
Tytan Oława
111.20
165
195
360
2023-05-28
3.
2003
Budowlani Opole
110.00
158
192
350
2023-11-14
4.
2001
Budowlani Opole
145.12
157
190
347
2023-12-16
5.
2004
Mazovia Ciechanów
111.00
160
180
340
2023-05-28
6.
2004
Meyer Elbląg
136.70
149
188
337
2023-03-24
7.
2005
Horyzont Mełno
128.50
150
181
331
2023-11-18
8.
2005
Mazovia Ciechanów
140.20
140
185
325
2023-12-16
9.
1998
AZS AWF Biała Podlaska
134.10
141
165
306
2023-06-15
10.
1996
Nida Nidzica
118.00
125
175
300
2023-09-30
11.
2006
Żuławy Nowy Dwór Gdański
125.85
132
155
287
2023-05-13
12.
2003
Budowlani Nowy Tomyśl
124.40
120
155
275
2023-02-07
13.
2005
Olimp Chełm
126.00
130
145
275
2023-11-18
14.
1995
Nadwiślanin Kwidzyn
109.20
125
145
270
2023-06-15
15.
2001
Opocznianka Opoczno
127.70
121
145
266
2023-06-15