You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ranking Polski Mężczyzn
Ranking Polski Kobiet
Najlepsze wyniki w Polsce - Mężczyźni
Najlepsze wyniki w Polsce - Kobiety
Rankingi OZPC - Mężczyźni
Rankingi OZPC - Kobiety
Rankingi Sumowane
TOP Miesiąca

WYBÓR ROKU


WYBÓR KLASYFIKACJI


KLASYFIKUJ WG


KOBIETY / MĘŻCZYŹNI


RANKINGI SUMOWANE W 2024 ROKU!



NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
SUMA PKT
IL. ST.
ŚREDNIA
1.
SAWULSKI Patryk
2001
Górnik Polkowice
1213.23
3
404.410000
2.
KOMOROWSKI Marek
1999
MOS Opole
1124.83
3
374.943333
3.
JABKIEWICZ Oliver
2007
GCK Kobylany
1045.90
3
348.633333
4.
Paterek Mikołaj
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
1011.81
3
337.270000
5.
BORKOWSKI Błażej
2007
Olimpijczyk Łuków
996.56
3
332.186667
6.
BURZA Krystian
2005
LKS Dobryszyce
984.65
3
328.216667
7.
Stachowiak Mikołaj
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
927.05
3
309.016667
8.
Haładuda Adrian
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
888.02
3
296.006667
9.
SZYMANEK Aleksy
2005
Wisła Puławy
885.57
3
295.190000
10.
WÓJCIK Oskar
2009
Iskra Piotrowice
872.97
3
290.990000
11.
KĘDZIERAWSKI Filip
2005
GCK Kobylany
863.18
3
287.726667
12.
ZACHOSZCZ Piotr
2007
Olimpijczyk Łuków
862.69
3
287.563333
13.
ORZEŁ Sebastian
2005
Olimp Chełm
861.69
3
287.230000
14.
JUSZCZUK Iwo
2007
LKS Dobryszyce
861.29
3
287.096667
15.
TUSZYŃSKI Wiktor
2008
GCK Kobylany
851.36
3
283.786667
16.
Dziamski Kacper
2005
Budowlani Nowy Tomyśl
844.36
3
281.453333
17.
POPIELEWSKI Kacper
2005
Agros Zamość
843.27
3
281.090000
18.
BĘBEN Patryk
2000
Mazovia Ciechanów
842.34
2
421.170000
19.
SYTY Bartosz
2008
Znicz Biłgoraj
842.17
3
280.723333
20.
Wylegała Jakub
2006
Budowlani Nowy Tomyśl
829.77
3
276.590000
21.
WERNER Damian
2007
Znicz Biłgoraj
809.57
3
269.856667
22.
Paterek Mateusz
2008
Krajna Sępólno Krajeńskie
805.04
3
268.346667
23.
Staniak Fabian
2006
Promień Police
799.84
3
266.613333
24.
CHYL Maksymilian
2008
Znicz Biłgoraj
797.04
3
265.680000
25.
ZUB Patryk
2007
MOK Terespol
795.88
3
265.293333
26.
Mańkowski Jakub
2005
Promień Police
783.83
3
261.276667
27.
SPRAWKA Mateusz
2005
Iskra Piotrowice
780.00
3
260.000000
28.
GDULA Jakub
2005
GULKS Niemce
776.15
3
258.716667
29.
NOWOSIELSKI Kacper
2006
Olimpijczyk Łuków
768.50
3
256.166667
30.
BARAŃSKI Patryk
2004
LKS Dobryszyce
760.42
2
380.210000