• |
Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Wyniki z zawodów w 2018!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2018-09-16
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWierzbno
2018-09-16
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U15Police
2018-09-15
5. Indywidualny Puchar Polski KobietNowy Tomyśl
2018-09-15
14. Turniej o Puchar Ziemi PuławskiejPuławy
2018-09-08
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U15Siedlce
2018-09-01
Finał DMP I LigiCiechanów
2018-09-01
Finał DMP II LigiWarszawa / Kęty
2018-09-01
53. Mezinárodní velká cena Bohumína 2018Bohumin (CZE)
2018-08-25
Międzynarodowy Turniej EURO-BUGHrubieszów
2018-08-25
4. Visegrad CupPraga (CZE)
2018-08-25
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego do 17 latMrocza
2018-08-24
XXI Ogólnopolskie Igrzyska LZSSiedlce
2018-08-18
4. Turniej w podrzucie o puchar BurmistrzaWięcbork
2018-07-22
Mistrzostwa Europy U15Milano (ITA)
2018-07-22
Mistrzostwa Europy U17Milano (ITA)
2018-07-14
Mistrzostwa Świata U20Taszkient (UZB)
2018-07-07
Turniej Nadziei OlimpijskichOzd (HUN)
2018-06-29
24. Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyPiekary Śląskie
2018-06-23
27. Memoriał im. Czesława BiałasaSzopienice
2018-06-16
23. Memoriał im. Waldemara MalakaGdańsk
2018-06-16
5. Drużynowy Puchar Unii EuropejskiejInnsbruck (AUT)
2018-06-16
Mistrzostwa Polski AZSCzęstochowa
2018-06-09
Młodzieżowe Mistrzostwa PolskiCiechanów
2018-06-09
2. Memoriał im. Jana WojnowskiegoLubraniec
2018-06-02
4. Indywidualny Puchar Polski MężczyznOpole
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMNowy Tomyśl
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMCiechanów
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMWierzbno
2018-06-02
Eliminacje Strefowe do OOMBiłgoraj
2018-05-20
41. Memoriał im. Piotra CherudzińskiegoKonstantynów Łódzki
2018-05-19
24. Międzynarodowy Turniej im. E. BryzkaSiedlce
2018-05-19
Turniej o Puchar Prezydenta WałbrzychaWałbrzych
2018-05-12
Pokal der Blauen Schwerter 2018Meißen (GER)
2018-05-12
Mistrzostwa Pomorskiego OZPC U20Nowy Dwór Gdański
2018-05-10
Mistrzostwa Polski LZS U15 & U17Zamość
2018-05-05
16. Mistrzostwa Śląska U17Żywiec
2018-05-03
Turniej z okazji 100-lecia odzyskania NiepodległościPolice
2018-04-29
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U17Siedlce
2018-04-28
II Runda DMP II LigiPOL
2018-04-28
II Runda DMP I LigiPOL
2018-04-28
Finał BundesligiSamswegen (GER)
2018-04-22
Crosslifting challenge vol.1 - „Siłacze Pomagacze na rzecz Kuby"Łuków
2018-04-21
Międzynarodowy Turniej im. Jana HawrylewiczaSiedlce
2018-04-21
Puchar Prezydenta Miasta ElblągaElbląg
2018-04-21
14. Turniej Młodzików o Puchar "Zawiszy Czarnego" - BydgoszczBydgoszcz
2018-04-21
I Runda Śląskiej Ligi JuniorówSzopienice
2018-04-21
Turniej i Puchar Malborka & Mistrzostwa Pomorskiego OZPCMalbork
2018-04-13
Mistrzostwa Polski U20Mrocza
2018-04-07
Turniej o Puchar Burmistrza PolkowicPolkowice
2018-04-07
Mecz Bundesligi: SSV Samswegen - Berliner TSCSamswegen (GER)
2018-04-07
Mistrzostwa Śląska U20Piekary Śląskie
2018-04-07
9th Cup Ladies open and Masters Weightlifting TournamentWaregem (BEL)
2018-03-26
Mistrzostwa Europy EliteBukareszt (ROM)
2018-03-25
II Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów - OZPC ŁódźKonstantynów Łódzki
2018-03-25
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U15Konstantynów Łódzki
2018-03-25
Mistrzostwa Podkarpackiego OZPCSędziszów Małopolski
2018-03-24
Mistrzostwa Śląskiego OZPCSzopienice
2018-03-24
Mecz Towarzyski U16 Narew Pułtusk - Start Maków MazowieckiPułtusk
2018-03-24
Turniej Młodych TalentówMrocza
2018-03-24
Mistrzostwa Mazowieckiego OZPCCiechanów
2018-03-18
Mistrzostwa Dolnośląskiego OZPCWierzbno
2018-03-18
Mistrzostwa LKS Polwica WierzbnoWierzbno
2018-03-17
9. Memoriał im. Janusza KowalczykaŁuków
2018-03-17
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U20, U23 i EliteŁuków
2018-03-17
Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego OZPC U17, U20 & U23Elbląg
2018-03-17
Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego OZPCBydgoszcz
2018-03-11
9. Memoriał im. Mariana GłuszkaNowy Tomyśl
2018-03-10
Bundesliga: AC Potsdam - Berliner TSCPotsdam
2018-03-10
Puchar Starosty Lubelskiego & Memoriał im. W. CzurakaPiotrowice
2018-03-04
Eliminacje do Mistrzostw Polski U20 i U23Dobryszyce
2018-03-03
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 15Więcbork
2018-02-25
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZSBiłgoraj
2018-02-24
I Runda DMP II LigiPOL
2018-02-24
I Runda DMP I LigiPOL
2018-02-24
Mecz Bundesligi: Chemnitzer AC - SSV Samswegen Chemnitz (GER)
2018-02-24
21. Mistrzostwa PolicPolice
2018-02-17
Mecz Bundesligi: Berliner TSC - Chemnitzer ACBerlin (GER)
2018-02-17
13. Turniej o Puchar Burmistrza Lewina BrzeskiegoSkorogoszcz
2018-02-03
Wieczór TytanówOława
2018-02-03
Mecz Bundesligi: TSV Schwedt - SSV SamswegenSchwedt (GER)
2018-02-03
Mecz Bundesligi: Berliner TSC - Athletenteam VogtlandBerlin (GER)
2018-01-28
Turniej NoworocznyNowy Tomyśl
2018-01-28
Mecz: Narew Pułtusk - LSSS Start Maków MazowieckiMaków Mazowiecki
2018-01-26
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego do lat 20Siedlce

Wyszukaj zawodnika

Wyszukaj klub

TRANSMISJA LIVE

thumbslivestream