You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
"Herkules"
Klasyfikacja indywidualna
"Herkules"
Klasyfikacja drużynowa
Punktacja
"Herkulesa"

WYBÓR ROKU


Rok:

WYBIERZ KLASYFIKACJĘ


Płeć:

PLEBISCYT PODNOSZENIA CIĘŻARÓW "HERKULES" - 2020

1.ZWARYCZ Krzysztof1990 Budowlani Opole 322
2.URBAN Kacper2001 Budowlani Opole 304
3.ADAMUS Bartłomiej2000 Zawisza Bydgoszcz 293
4.OSUCH Igor2003 Horyzont Mełno 106
5.PIETRZAK Hubert2005 Nida Nidzica 87
6.MICHALSKI Arkadiusz1990 Budowlani Opole 87
7.BĘBEN Patryk2000 Mazovia Ciechanów 68
8.ŻEŁEM Tomasz2005 Górnik Polkowice 65
9.ŁAZUGA Konrad2003 MOK Terespol 60
10.ZIÓŁKOWSKI Szymon2004 Mazovia Ciechanów 56
11.GOCAŁEK Jakub2001 Omega Kleszczów 55
12.BARAŃSKI Patryk2004 LKS Dobryszyce 51
13.JAWORSKI Michał2004 Nida Nidzica 51
14.Kasielski Patryk2000 Budowlani Opole 50
15.KUDŁASZYK Piotr1999 Budowlani Nowy Tomyśl 50
16.GOLJASZ Daniel1997 Wisła Puławy 40
17.DOLESZCZAK Karol2000 WLKS Siedlce 40
18.OŁUBEK Oskar2002 Omega Kleszczów 39
19.ROMAŃCZUK Konrad2002 WLKS Siedlce 33
20.BOGUSZ Kacper2002 GCK Kobylany 30
21.MAKSYMOWICZ Karol2000 Agros Zamość 30
22.PASIKOWSKI Olaf2001 Budowlani Opole 30
23.KOŁECKI Daniel2001 Ciechan Ciechanów 30
24.SAWULSKI Patryk2001 Gryf Sanok 30
25.WIATROWICZ Jakub2000 Tarpan Mrocza 30
26.Skulimowski Mateusz1998 Budowlani Opole 30
27.Kulik Paweł1996 Budowlani Opole 30
28.IZDEBSKI Marcin1999 Budowlani Opole 30
29.DMOWSKI Damian2003 WLKS Siedlce 30
30.BUDEK Przemysław1992 Impuls Warszawa 30
31.CENTKOWSKI Łukasz1997 UMLKS Radomsko 28
32.HYLA Łukasz2001 LKS Dobryszyce 27
33.WIATROWICZ Marcin2003 Tarpan Mrocza 26
34.WAWRZYSZCZ Miłosz2004 Mazovia Ciechanów 25
35.Sówka Szymon1996 AZS WSKFiT Pruszków 25
36.KASABIJEW Arsen1987 Tarpan Mrocza 25
37.PATEREK Mikołaj2005 Krajna Sępólno Krajeńskie 23
38.ŁAGOSZYN Wiktor2003 UOLKA Ostrów Mazowiecka 23
39.MATUSZEWSKI Damian2005 Husaria Lubraniec 21
40.FIUT Mateusz2002 Wisła Puławy 20
41.JONIEC Dominik2001 Agros Zamość 20
42.DOBOSZ Mirosław2000 Hejnał Kęty 20
43.PUCHALA Michał2000 Unia Hrubieszów 20
44.MOCNY Arkadiusz2001 Budowlani Nowy Tomyśl 20
45.KOWALSKI Tomasz2001 Budowlani Nowy Tomyśl 20
46.Białobrzewski Arkadiusz1999 Impuls Warszawa 20
47.Sowa Mateusz1996 Impuls Warszawa 20
48.Mila Michał1997 Impuls Warszawa 20
49.Marczak Michał1989 Impuls Warszawa 20
50.KOCYŁO Bartosz2003 Górnik Polkowice 20
51.PORTKA Cezary2003 Znicz Biłgoraj 20
52.BURSKI Bartosz2005 Nida Nidzica 18
53.GÓRALSKI Szymon2006 Polwica Wierzbno 18
54.DZIAMSKI Kacper2005 Budowlani Nowy Tomyśl 18
55.ZAWISZA Mateusz2005 Wisła Puławy 18
56.MAJSY Dawid2005 LKS Dobryszyce 17
57.KRUPA Adrian2007 Budowlani Nowy Tomyśl 16
58.ARABASZ Kacper2005 Tytan Oława 15
59.OSUCH Borys2005 Horyzont Mełno 15
60.ANIOŁKOWSKI Kacper2002 Klimat Łapy 15
61.BRODZIAK Karol2000 Iskra Piotrowice 15
62.BARCIK Eryk2000 Impuls Warszawa 15
63.BUBA David2000 HKS Szopienice 15
64.SOSNOWSKI Piotr2000 Okęcie Warszawa 15
65.TUBAJA Igor2001 Nadwiślanin Kwidzyn 15
66.KRAMARZ Przemysław2000 Tarpan Mrocza 15
67.JAKÓBCZAK Marcin2004 Omega Kleszczów 15
68.CICHOWSKI Kamil2003 Ciechan Ciechanów 15
69.BOGUSZ Łukasz2003 GCK Kobylany 15
70.SKORUPKA Daniel2003 Impuls Warszawa 15
71.PRZYBYLSKI Seweryn2004 Gryf Sanok 15
72.ZROL Michał2003 MOK Terespol 15
73.RAJKOWSKI Dominik1999 Meyer Elbląg 15
74.SZULSKI Jacek2006 WLKS Siedlce 13
75.SZMEJA Paweł1999 Narew Pułtusk 11
76.ZIÓŁKOWSKI Marcin2006 Mazovia Ciechanów 10
77.MOTYLSKI Nikodem2005 LKS Dobryszyce 10
78.NOWACKI Dominik2005 Klimat Łapy 10
79.GUGAŁA Marek2005 Mazovia Ciechanów 10
80.GRZYMAŁA Szymon2007 UOLKA Ostrów Mazowiecka 10
81.BURZA Krystian2005 LKS Dobryszyce 10
82.KAROLAK Karol2005 Włókniarz Konstantynów 10
83.WŁODARZEWSKI Michał2005 Husaria Lubraniec 10
84.KUJACH Hubert2003 Zawisza Bydgoszcz 10
85.BAGIŃSKI Hubert2003 Mazovia Ciechanów 10
86.NIESTRÓJ Karol2004 MOS Opole 10
87.DATOŃ Aleksy2003 Nowosądeczanian Powroźnik 10
88.KADŁUBOWSKI Antoni2003 Impuls Warszawa 10
89.KULIK Jakub2003 Znicz Biłgoraj 10
90.MICHALAK Kamil2004 Włókniarz Konstantynów 10
91.KOPKA Dawid2004 Omega Kleszczów 10
92.SZYMAŃSKI Maciej2003 Husaria Lubraniec 10
93.BAJER Karol2000 AKS Myślibórz 7
94.KOŁOSOWSKI Karol2000 LKS Dobryszyce 7
95.PURZYCKI Maciej2004 Start Maków Mazowiecki 7
96.MIŁKOWSKI Maciej2002 Klimat Łapy 7
97.KULESZA Marcin2002 Atleta Ostrołęka 7
98.LISIAK Dawid2007 Budowlani Nowy Tomyśl 6
99.JEROMIN Piotr2005 Budowlani Opole 6
100.TRUSKOLASKI Mateusz2005 Klimat Łapy 6
101.OŁUBEK Oliwier2006 Omega Kleszczów 5
102.JANKOWSKI Eryk2005 Kobra Kościan 5
103.KĘDZIERAWSKI Filip2005 GCK Kobylany 5
104.ŹDZIEBŁO Oliwier2005 Gryf Więcbork 5
105.KOZAR Bartosz2005 Unia Hrubieszów 5
106.BUJACZ Klaudiusz2007 Omega Kleszczów 5
107.PIOTROWSKI Wojciech2006 Żuławy Nowy Dwór Gdańki 5
108.CYGANOWSKI Miłosz2006 AKS Myślibórz 5
109.Białobrzeski Arkadiusz1999 AZS WSKFiT Pruszków 5
110.Araszkiewicz Mateusz1995 HKS Szopienice 5
111.Stelęgowski Mateusz2002 AZS WSKFiT Pruszków 5
112.Krukar Maksymilian1998 Legia Warszawa 5
113.Strzelczyk Jan2007 AZS WSKFiT Pruszków 5
114.Juchimuk Maciej1998 AZS-AWF Biała Podlaska 5
115.LEWANDOWSKI Nikodem2003 Chrobry Gniezno 5
116.ZORACKI Klaudiusz2003 Zamek Gołańcz 5
117.NOWOSIELKI Tomasz2002 WLKS Siedlce 5
118.JAWORSKI Jakub2001 Nida Nidzica 4
119.OTOK Grzegorz2006 Lechia Sędziszów Małopolski 3
120.TRZCIŃSKI Maciej2005 Mazovia Ciechanów 3
121.PRZYBYŁ Kacper2002 Budowlani Nowy Tomyśl 1
122.NOWOSIELSKI Tomasz2002 WLKS Siedlce 1
123.BOGDANS Oliwier2003 MOS Opole 1
124.CZARNOWSKI Jakub2004 Budowlani Opole 1
125.KĘDZIORA Adrian2002 WLKS Siedlce 1