You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
"Herkules"
Klasyfikacja indywidualna
"Herkules"
Klasyfikacja drużynowa
Punktacja
"Herkulesa"

WYBÓR ROKU


Rok:

WYBIERZ KLASYFIKACJĘ


Płeć:

PLEBISCYT PODNOSZENIA CIĘŻARÓW "HERKULES" - 2021

1.KUDŁASZYK Piotr1999 Budowlani Nowy Tomyśl 838
2.ADAMUS Bartłomiej2000 Zawisza Bydgoszcz 640
3.MICHALSKI Arkadiusz1990 Budowlani Opole 460
4.URBAN Kacper2001 Budowlani Opole 413
5.GUMULIŃSKI Maciej1999 MOS Opole 331
6.BĘBEN Patryk2000 Mazovia Ciechanów 293
7.KASABIJEW Arsen1987 Tarpan Mrocza 275
8.PIETRZAK Hubert2005 Nida Nidzica 220
9.ZWARYCZ Krzysztof1990 Budowlani Opole 215
10.IZDEBSKI Marcin1999 Budowlani Opole 209
11.JAWORSKI Michał2004 Nida Nidzica 168
12.GOLJASZ Daniel1997 Wisła Puławy 138
13.Pasikowski Olaf2001 Budowlani Opole 137
14.ZIÓŁKOWSKI Szymon2004 Mazovia Ciechanów 130
15.MICHALSKI Jakub1999 Górnik Polkowice 126
16.Osuch Igor2003 Horyzont Mełno 126
17.Łazuga Konrad2003 MOK Terespol 113
18.ROSOŁ Tomasz1989 Górnik Polkowice 110
19.Juchimiuk Maciej1998 AZS AWF Biała Podlaska 109
20.Centkowski Łukasz1997 UMLKS Radomsko 106
21.SKULIMOWSKI Mateusz1998 Budowlani Opole 97
22.BURSKI Bartosz2005 Nida Nidzica 94
23.BARAŃSKI Patryk2004 LKS Dobryszyce 89
24.KULIK Paweł1996 Budowlani Opole 81
25.ZIÓŁKOWSKI Marcin2006 Mazovia Ciechanów 78
26.MAKSYMOWICZ Karol2000 Agros Zamość 75
27.SAWULSKI Patryk2001 Gryf Sanok 72
28.Kołecki Daniel2001 Górnik Polkowice 71
29.KOMOROWSKI Tomasz1995 MOS Opole 70
30.ROTNICKI Szymon1996 Zamek Gołańcz 70
31.KOMOROWSKI Marek1999 MOS Opole 68
32.Szmeja Paweł1999 Narew Pułtusk 55
33.MRUK Łukasz1996 AZS UJD Częstochowa 55
34.GÓRALSKI Szymon2006 Polwica Wierzbno 54
35.WIATROWICZ Marcin2003 Tarpan Mrocza 45
36.Dorn Maksymilian2002 Agros Zamość 45
37.SIEŃKO Dominik2004 Żuławy Nowy Dwór Gdański 44
38.ŁAWECKI Łukasz1994 Olimpijczyk Łuków 44
39.ŁĘGOWSKI Łukasz1998 Zawisza Bydgoszcz 43
40.Rajkowski Dominik1999 Meyer Elbląg 42
41.Kocyło Bartosz2003 Górnik Polkowice 42
42.Skulimowski Mateusz1999 Budowlani Opole 40
43.Magielnicki Kacper1998 Agros Zamość 40
44.ŻEŁEM Tomasz2005 Górnik Polkowice 40
45.MARCZAK Michał1989 Impuls Warszawa 40
46.ROSZKOWSKI Aleksander2006 Klimat Łapy 37
47.Dach Mikołaj2000 Promień Opalenica 35
48.LOSY Łukasz1998 Zawisza Bydgoszcz 34
49.BUBA David2000 HKS Szopienice 34
50.Bogusz Łukasz2003 GCK Kobylany 34
51.Zrol Michał2003 MOK Terespol 34
52.Badziągowski Kacper1998 Tarpan Mrocza 33
53.GUGAŁA MAREK2005 Mazovia Ciechanów 33
54.Hyla Łukasz2001 LKS Dobryszyce 32
55.Bogusz Kacper2002 GCK Kobylany 32
56.LISIAK Dawid2007 Budowlani Nowy Tomyśl 31
57.ŁAZUGA Kondrad2003 Budowlani Opole 30
58.DOLESZCZAK Karol2000 Budowlani Opole 30
59.SOKOŁOWSKI MATEUSZ1998 Znicz Biłgoraj 30
60.FILIPIAK Kacper2007 Husaria Lubraniec 30
61.Łagoszyn Wiktor2003 Mazovia Ciechanów 30
62.Gocałek Jakub2001 LKS Dobryszyce 30
63.MATUSZEWSKI Damian2005 Husaria Lubraniec 29
64.Kowalski Tomasz2001 Budowlani Nowy Tomyśl 29
65.NIESTRÓJ Karol2004 MOS Opole 28
66.DUSIŃSKI Dominik1993 AZS UJD Częstochowa 28
67.Fiut Mateusz2002 Wisła Puławy 27
68.NOWACKI Dominik2005 Klimat Łapy 26
69.PIOTROWSKI Wojciech2006 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26
70.WAWRZYSZCZ Miłosz2004 Mazovia Ciechanów 26
71.Brodziak Karol2000 Iskra Piotrowice 25
72.Dach Kacper2000 Promień Opalenica 25
73.BIEGA Tadeusz1986 Tytan Oława 25
74.Skorupka Daniel2003 Impuls Warszawa 25
75.Burda Patryk2000 AZS AWF Biała Podlaska 25
76.Skóra Miłosz2000 UMLKS Radomsko 22
77.KRUPA Adrian2007 Budowlani Nowy Tomyśl 22
78.TOMASZEWSKI Maciej2007 Budowlani Nowy Tomyśl 22
79.NOWAK Michał1997 Start Otwock 21
80.DOBOSZ Mirosław2000 Hejnał Kęty 21
81.CZARNOMSKI Wiktor2004 Mazovia Ciechanów 20
82.JAWORSKI Aleksander1999 AZS UJD Częstochowa 20
83.AMBROZIAK Mateusz2004 UOLKA Ostrów Mazowiecka 20
84.PATEREK Mikołaj2005 Krajna Sępólno Krajeńskie 20
85.Szymański Maciej2003 Husaria Lubraniec 20
86.Zieliński Jakub2001 Tytan Oława 20
87.Dziewiczkiewicz Jakub2002 Unia Hrubieszów 20
88.Nesner Adrian2002 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 20
89.Romańczuk Konrad2002 WLKS Siedlce 20
90.Trytek Szymon2001 Agros Zamość 20
91.OŁUBEK Oskar2002 Omega Kleszczów 18
92.TALEWICZ Tomasz2004 Meyer Elbląg 17
93.Adamczyk Adrian2001 Opocznianka Opoczno 17
94.ZAWISZA Mateusz2005 Wisła Puławy 16
95.MAJSY Dawid2005 LKS Dobryszyce 16
96.Niedźwiecki Damian2000 AZS AWF Biała Podlaska 15
97.GOLISZEWSKI Aleksander2007 Promień Police 15
98.GRACZYK Borys2006 Zawisza Bydgoszcz 15
99.Poniatowski Radosław2000 Wisła Puławy 15
100.Sprychel Marek1998 GCK Kobylany 15
101.Dziuba Patryk2000 GULKS Niemce 15
102.Kołosowski Karol2000 LKS Dobryszyce 15
103.Białobrzewski Arkadiusz1999 Impuls Warszawa 15
104.Boncik Łukasz1999 Olimpijczyk Łuków 15
105.KAMIŃSKI Patryk2006 Budowlani Opole 15
106.CZARNOWSKI Jakub2004 Budowlani Opole 15
107.MICHALAK Kamil2004 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15
108.JAKÓBCZAK Marcin2004 Omega Kleszczów 15
109.SPRAWKA Mateusz2005 Iskra Piotrowice 15
110.JEROMIN Piotr2005 Budowlani Opole 15
111.OPORSKI Łukasz1988 KS Raszyn 15
112.BARTH Bartłomiej1996 Górnik Polkowice 15
113.KOBEL Bartłomiej1999 AZS AWF Biała Podlaska 15
114.Bielak Michał2001 Znicz Biłgoraj 15
115.GRZYMAŁA Szymon2007 UOLKA Ostrów Mazowiecka 12
116.PURZYCKI Maciej2004 Mazovia Ciechanów 12
117.DZIAMSKI KACPER2005 Budowlani Nowy Tomyœl 11
118.BURZA KRYSTIAN2005 LKS Dobryszyce 11
119.Kraska Adam1978 Polwica Wierzbno 10
120.SOWA Mateusz1996 Impuls Warszawa 10
121.Żolnierek Wiktor2001 AKS Białogard 10
122.STANIAK Fabian2006 Promień Police 10
123.DĄBEK Florian2008 Polwica Wierzbno 10
124.GÓRSKI Olivier2006 Talent Wrocław 10
125.DŁUGOSZEWSKI Daniel2007 LKS Dobryszyce 10
126.ZAMOŚNY Karol2006 Okęcie Warszawa 10
127.KRZYŻANOWSKI Bartosz2006 GCK Kobylany 10
128.CYGANOWSKI Miłosz2006 AKS Myślibórz 10
129.BIADALSKI Tymoteusz2008 Polwica Wierzbno 10
130.Cichowski Kamil2003 Ciechan Ciechanów 10
131.CHOJNACKI Damian2004 LOS Nowy Dwór Mazowiecki 10
132.KOSTKA Michał2005 UOLKA Ostrów Mazowiecka 10
133.PRZYCZYNA Arkadiusz2004 Agros Zamość 10
134.MOTYLSKI Nikodem2005 LKS Dobryszyce 10
135.KASZUBA Mateusz1996 WLKS Siedlce 10
136.LEŒNIEWSKI Rafał1989 UMLKS Radomsko 10
137.TREPKA Damian1991 Mjollnir Wrocław 10
138.Aniołkowski Kacper2002 Klimat Łapy 10
139.Marciniak Filip2001 Husaria Lubraniec 10
140.Tubaja Igor2001 Nadwiślanin Kwidzyn 10
141.Kościuk Michał2001 Unia Hrubieszów 10
142.Cios Maciej2001 Znicz Biłgoraj 10
143.Żołnierek Wiktor2001 AKS Białogard 7
144.Zimny Michał2000 Gryf Bujny 7
145.Datoń Aleksy2003 Nowosądeczanin Powroźnik 7
146.Bąbol Bartłomiej2000 Gryf Bujny 7
147.KASZTELAN Piotr2007 Promień Opalenica 5
148.PRZYBYLSKI Aleksander2006 Krajna Sępólno Krajeńskie 5
149.FRYSZTAK Maciej2006 Tytan Oława 5
150.ZIĘTEK Kacper2006 AKS Białogard 5
151.DZIAMSKI Krzystian2007 Budowlani Nowy Tomyśl 5
152.GASPARYAN Armen2006 Tytan Oława 5
153.ĆWIK Piotr2007 Narew Pułtusk 5
154.GRYGIEL Adrian2006 Znicz Biłgoraj 5
155.POZNAŃSKI Ryszard2006 Unia Hrubieszów 5
156.OTOK Grzegorz2006 Lechia Sędziszów Małopolski 5
157.ŁUKOWSKI Krystian2001 Zawisza Bydgoszcz 5
158.FEDONIUK Tomasz1998 Iskra Piotrowice 5
159.WITCZAK Patryk1999 Burza Burzenin 5
160.SEJDIJA Imer2006 Omega Kleszczów 5
161.KOZYRA Bartosz2006 Iskra Piotrowice 5
162.WALENCIK Dawid2004 GCK Kobylany 5
163.BARCIK Eryk2000 Impuls Warszawa 2
164.SAMP Bartosz1990 Rzemieślnik Malbork 2
165.LISIAK Szymon2007 Budowlani Nowy Tomyśl 2
166.WÓJCIK SERGIUSZ2005 Budowlani Nowy Tomyœl 1
167.PROTASIUK SEBASTIAN1998 WLKS Siedlce 1
168.Puchala Michał2000 Unia Hrubieszów 1