You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
"Herkules"
Klasyfikacja indywidualna
"Herkules"
Klasyfikacja drużynowa
Punktacja
"Herkulesa"

WYBÓR ROKU


Rok:

WYBIERZ KLASYFIKACJĘ


Płeć:

PLEBISCYT PODNOSZENIA CIĘŻARÓW "HERKULES" - 2022

1.Kudłaszyk Piotr1999 Budowlani Nowy Tomyśl 325
2.URBAN Kacper2001 Budowlani Opole 130
3.Osuch Igor2003 Górnik Polkowice 59
4.Ziółkowski Szymon2004 Mazovia Ciechanów 49
5.JAWORSKI Michał2004 Mazovia Ciechanów 44
6.ADAMUS Bartłomiej2000 Zawisza Bydgoszcz 35
7.Dorn Maksymilian2002 Agros Zamość 34
8.Bogusz Łukasz2003 GCK Kobylany 30
9.Kocyło Bartosz2003 Górnik Polkowice 30
10.Łazuga Konrad2003 Budowlani Opole 30
11.Wiatrowicz Marcin2003 Tarpan Mrocza 30
12.Purzycki Maciej2004 Mazovia Ciechanów 30
13.Skorupka Daniel2003 Impuls Warszawa 30
14.Kasabijew Arsen1987 Tarpan Mrocza 25
15.Barański Patryk2004 LKS Dobryszyce 24
16.Przybylski Seweryn2004 Gryf Sanok 20
17.Dmowski Damian2003 WLKS Siedlce 20
18.Talewicz Tomasz2004 Meyer Elbląg 20
19.Romańczuk Konrad2002 WLKS Siedlce 20
20.Zoracki Klaudiusz2003 Zamek Gołańcz 20
21.Łagoszyn Wiktor2003 Mazovia Ciechanów 20
22.Ambroziak Mateusz2004 UOLKA Ostrów Mazowiecka 20
23.Ołubek Oskar2002 Omega Kleszczów 20
24.Michalak Kamil2004 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15
25.Fiut Mateusz2002 Wisła Puławy 15
26.Wawrzyszcz Miłosz2004 Mazovia Ciechanów 15
27.Jakóbczak Marcin2004 Omega Kleszczów 15
28.Trzosowski Michał2003 Impuls Warszawa 15
29.Nesner Adrian2002 LOS Nowy Dwór Mazowiecki 15
30.Wycisk Michał2003 Spot Light Cisek 15
31.Orłowski Jakub2002 UKS PC Zielona Góra 15
32.Czarnowski Jakub2004 Budowlani Opole 15
33.Kulik Paweł1996 Górnik Polkowice 15
34.BĘBEN Patryk2000 Tarpan Mrocza 15
35.Sawulski Patryk2001 Górnik Polkowice 15
36.Michalski Jakub1999 Górnik Polkowice 8
37.Szmeja Paweł1999 Narew Pułtusk 8
38.Kołecki Daniel2001 Górnik Polkowice 6
39.FILIPIAK Kacper2007 Husaria Lubraniec 6
40.MATUSZEWSKI Damian2005 Husaria Lubraniec 5
41.ZIÓŁKOWSKI Marcin2006 Mazovia Ciechanów 5
42.KOMOROWSKI Marek1999 MOS Opole 5
43.CYGANOWSKI Miłosz2006 AKS Myślibórz 5
44.DZIAMSKI Kacper2005 Budowlani Nowy Tomyśl 5
45.MAJSY Dawid2005 LKS Dobryszyce 5
46.GÓRALSKI Szymon2006 Polwica Wierzbno 5
47.STANIAK Fabian2006 Promień Police 5
48.SPRAWKA Mateusz2005 Iskra Piotrowice 5
49.BUDEK Przemysław1992 Impuls Warszawa 5
50.NOWACKI Dominik2005 Klimat Łapy 5
51.OSUCH Borys2005 Horyzont Mełno 5
52.DĄBEK Florian2008 Polwica Wierzbno 3
53.ANDRZEJEWSKI Kamil2008 Husaria Lubraniec 3
54.BORKOWSKI Błażej2007 Olimpijczyk Łuków 3
55.ŁATA Paweł2007 Krajna Sępólno Krajeńskie 3
56.LISIAK Dawid2007 Budowlani Nowy Tomyśl 3
57.SEJDIJA Adem2007 Omega Kleszczów 3
58.DUDEK Michał2008 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3
59.SZTOJKO Sebastian2009 Unia Hrubieszów 3
60.JABKIEWICZ Oliver2007 GCK Kobylany 3
61.Badziągowski Kacper1998 Tarpan Mrocza 1