You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Wyniki
Igrzyska Olimpijskie
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski

Wyniki z zawodów w 2022!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2022-05-21
IV Runda PLPC I Liga: Explosion Impuls Club - UKS Lotnik WarszawaRaszyn
2022-05-21
IV Runda PLPC I Liga: KS Raszyn - GKS TRANSBED Andaluzja Piekary ŚląskieRaszyn
2022-05-21
IV Runda PLPC I Liga: MGLKS Tarpan Mrocza - Zawisza BydgoszczMrocza
2022-05-21
IV Runda PLPC I Liga: MAKS Tytan Oława - UMLKS RadomskoOława
2022-05-21
Międzynarodowy Memoriał Eugeniusza Bryzka i Tadeusza RemiszewskiegoSiedlce
2022-05-12
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U15 & U17Siedlce
2022-05-07
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do 17 lat i Mazowiecka Liga Juniorek i JuniorówSiedlce
2022-05-07
Turniej Młode TalentyGdańsk
2022-04-24
III Runda PLPC I Liga: GKS TRANSBED Andaluzja Piekary Śląskie - UMLKS RadomskoPiekary Śląskie
2022-04-23
III Runda PLPC I Liga: KS Raszyn - KPC Górnik PolkowiceRaszyn
2022-04-23
III Runda PLPC I Liga: UKS Lotnik Warszawa - Zawisza BydgoszczRaszyn
2022-04-23
III Runda PLPC I Liga: Explosion Impuls Club - LKS Budowlani - Całus - Kucera Logistics GroupRaszyn
2022-04-23
III Runda PLPC II Liga: KKS Husaria Lubraniec - Olimpijczyk ŁukówStanin
2022-04-08
Mistrzostwa Polski U20Biłgoraj
2022-04-03
Mistrzostwa WielkopolskiNowy Tomyśl
2022-04-03
II Memoriał im. Tadeusza Łapińskiego, Marka Nowackiego, Ryszarda Skrzeczko i Tadeusza JaroszewskiegoŁapy
2022-03-27
Turniej KwalifikacyjnyWarszawa
2022-03-26
Mistrzostwa Województwa OpolskiegoOpole
2022-03-26
Puchar Starosty Lubelskiego - Memoriał Wacława CzurakaPiotrowice
2022-03-20
II Runda PLPC I Liga: UKS Lotnik Warszawa - MGLKS Tarpan MroczaRaszyn
2022-03-20
Turniej WiosennyNowy Tomyśl
2022-03-19
II Runda PLPC I Liga: UMLKS Radomsko - KPC Górnik PolkowiceRadomsko
2022-03-19
II Runda PLPC I Liga: Zawisza Bydgoszcz - LKS Budowlani - Całus - Kucera Logistics GroupBydgoszcz
2022-03-19
II Runda PLPC I Liga: GKS TRANSBED Andaluzja Piekary Śląskie - MAKS Tytan OławaPiekary Śląskie
2022-03-19
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego U23Ciechanów
2022-03-19
Mistrzostwa Pomorskiego OZPCMalbork
2022-03-13
Wojewódzka Liga JuniorówDobryszyce
2022-03-13
Eliminacje do Mistrzostw PolskiDobryszyce
2022-03-12
Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego OZPCKurzętnik
2022-03-12
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWierzbno
2022-03-12
Turniej Kwalifikacyjny JuniorówBydgoszcz
2022-03-06
Mistrzostwa Wielkopolski U20Gołańcz
2022-03-05
Otwarte Mistrzostwa Powiatu SiedleckiegoSIedlce
2022-03-05
13. Memoriał Janusza KowalczykaŁuków
2022-02-27
I Runda PLPC II Liga: AKS Floorlux Police - LKS Gryf WięcborkPolice
2022-02-27
Turniej NoworocznyNowy Tomyśl
2022-02-26
I Runda PLPC I Liga: KPC Górnik Polkowice - GKS TRANSBED Andaluzja Piekary ŚląskiePolkowice
2022-02-26
I Runda PLPC II Liga: Olimpijczyk Łuków - GKS Zamek GołańczŁuków
2022-02-26
I Runda PLPC I Liga: MGLKS Tarpan Mrocza - Explosion Impuls Club WarszawaMrocza
2022-02-26
I Runda PLPC I Liga: LKS Budowlani Całus-Kucera Logistics Group Nowy Tomyśl - UKS Lotnik WarszawaNowy Tomyśl
2022-02-26
I Runda PLPC I Liga: MAKS Tytan Oława - KS RaszynOława
2022-02-26
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U20Zamość