Wyniki z zawodów w 2017!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2017-11-24
14. Memoriał im. Andrzeja MatusiakaCiechanów
2017-11-19
Finał Drużynowych Mistrzostw ŚląskaSzopienice
2017-11-18
13. Memoriał im. Ryszarda RysztowskiegoBartoszyce
2017-11-18
17. Turniej o Puchar Burmistrza PolicPolice
2017-11-18
Internationaler Oderpokal 2017Frankfurt/O (GER)
2017-11-18
Międzynarodowe Zawody im. Stefana PolaczukaTerespol
2017-11-11
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 16Siedlce
2017-11-11
Turniej z okazji 45-lecia KPC Górnik Polkowice w podrzuciePolkowice
2017-11-11
VIII Wojewódzkie Mistrzostwa LZSKurzętnik
2017-11-11
VII Turniej o Puchar Wójta Gminy KurzętnikKurzętnik
2017-11-11
Turniej NiepodległościChorzów
2017-11-11
Bundesliga: TSV Schwedt - Berliner TSCSchwedt (GER)
2017-11-04
24. Mistrzostwa Polski SeniorekZamość
2017-11-04
87. Mistrzostwa Polski SeniorówZamość
2017-11-04
Mistrzostwa Śląska do lat 17 w podrzuciePiekary Śląskie
2017-11-03
Ogólnopolski Puchar RoztoczaZamość
2017-10-27
Mistrzostwa Polski Młodzików do 15 latBiałki
2017-10-22
Turniej Młodych TalentówMrocza
2017-10-21
Mistrzostwa Europy do lat 20 i 23Durres (ALB)
2017-10-15
6. Memoriał Olimpijczyka Henryka SkowronkaRuda Śląska
2017-10-15
III Runda Śląskiej Ligi JuniorówRuda Śląska
2017-10-14
23. Memoriał im. Edmunda BrylińskiegoGrudziądz
2017-10-14
Drużynowe Mistrzostwa Śląska do lat 20Łaziska Górne
2017-10-14
Bundesliga: Berliner TSC - SG Fortschritt EibauBerlin (GER)
2017-10-14
Międzynarodowy Turniej z okazji 40 lat LKS PolwicaWierzbno
2017-10-14
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 15Wierzbno
2017-10-14
6. Memoriał im. Stanisława Partyki - MalborkMalbork
2017-10-14
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego do 15 latMalbork
2017-10-07
Drużynowy Puchar Polski KobietCiechanów
2017-10-07
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego MłodzikówBrześć Kujawski
2017-10-07
Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza NidzicyNidzica
2017-10-06
Indywidualny Puchar Polski KobietCiechanów
2017-10-01
Mistrzostwa Śląska Seniorek i SeniorówSzopienice
2017-10-01
Mistrzostwa Śląska w podrzucie do 23 latSzopienice
2017-10-01
II Runda Wojewódzkiej Ligi Juniorek i JuniorówMałaszewicze
2017-10-01
VI Turniej o Puchar Wójta Gminy TerespolMałaszewicze
2017-09-30
XV Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów do 17 latPrishtina (KOS)
2017-09-30
Finał Drużynowych Mistrzostw PolskiMrocza
2017-09-30
Turniej Międzynarodowy z okazji 60-lecia Zachodniopomorskiego OZPCMyślibórz
2017-09-30
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego MłodzikówMałaszewicze
2017-09-30
Bundesliga: SSV Samswegen - SG Fortschritt EibauSamswegen (GER)
2017-09-29
IV Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów do 15 latPrishtina (KOS)
2017-09-23
X Memoriał im. Aleksandra MachowskiegoWrocław
2017-09-23
XII Turniej Młodych TalentówGdańsk
2017-09-16
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 15 latCiechanów
2017-09-16
III Mistrzostwa Śląska w podrzucie do lat 20Tarnowskie Góry
2017-09-16
Eliminacje do Mistrzostw Polski do lat 15 Województwa ŁódzkiegoRadomsko
2017-09-16
Wojewódzka Liga Juniorów OZPC Łódź - III RundaRadomsko
2017-09-09
III Runda DMP II LigiSiedlce, Piekary Śląskie, Zielona Góra
2017-09-09
III Runda DMP I LigiCiechanów, Oława, Mrocza
2017-09-09
XIII Wojewódzki Puchar Ziemi PuławskiejPuławy
2017-08-26
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu NakielskiegoMrocza
2017-08-26
XX Ogólnopolskie Igrzyska LZSSpała
2017-08-20
Międzynarodowy Turniej EURO-BUG XII Hrubieszów
2017-07-10
XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Siedlce 2017Siedlce
2017-07-01
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2017Horní Suchá (CZE)
2017-06-24
XIX Drużynowy Puchar Prezydenta Miasta ElblągaElbląg
2017-06-24
XXII Memoriał im. Waldemara MalakaGdańsk
2017-06-24
XXIII Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza BryzkaSiedlce
2017-06-24
Mistrzostwa Polski AZSBiała Podlaska
2017-06-18
XXVI Memoriał im. Czesława BiałasaSzopienice
2017-06-17
Eliminacje do OOMBiłgoraj
2017-06-17
Eliminacje do OOMGdańsk
2017-06-17
Eliminacje do OOMKonstantynów Łódzki
2017-06-17
Eliminacje do OOMOława
2017-06-17
Memoriál Ondreja Hekela Nowe Miasto nad Wagiem (SVK)
2017-06-17
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 17Oława
2017-06-10
Młodzieżowe Mistrzostwa PolskiZamość
2017-06-03
I Memoriał im. Jana WojnowskiegoLubraniec
2017-06-03
Turniej z okazji Dnia PolicPolice
2017-05-27
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 17 latOtwock
2017-05-27
IV Puchar Marszałka Województwa PomorskiegoGdańsk
2017-05-27
Mistrzostwa Śląska do lat 15Żywiec
2017-05-27
Turniej o Puchar Burmistrza PolkowicPolkowice
2017-05-27
Turniej Młodych TalentówMrocza
2017-05-27
Wojewódzka Olimpiada MłodzieżyMyślibórz
2017-05-20
Turniej o Puchar Miasta MalborkaMalbork
2017-05-20
Mistrzostwa Województwa LubelskiegoBiała Podlaska
2017-05-13
Drużynowe Mistrzostwa Śląska do lat 20Piekary Śląskie
2017-05-13
Drużynowe Mistrzostwa Śląska do lat 20Szopienice
2017-05-07
Mistrzostwa Polski LZS do lat 15Siedlce
2017-05-07
Mistrzostwa Polski LZS do lat 17Siedlce
2017-05-07
Mistrzostwa Śląska do lat 17Piekary Śląskie
2017-05-06
Pokal der Blauen Schwerter 2017Meißen (GER)
2017-04-29
III Indywidualny Puchar Polski MężczyznOpole
2017-04-28
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20Łuków
2017-04-22
VI Międzynarodowy Turniej im. Jana HawrylewiczaSiedlce
2017-04-14
XIII Turniej o Puchar Zawiszy CzarnegoBydgoszcz
2017-04-13
Mistrzostwa Śląska do lat 23Szopienice
2017-04-08
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 20Warszawa
2017-04-08
Puchar Starosty LubelskiegoPiotrowice
2017-04-08
Mistrzostwa Województwa ZachodniopomorskiegoMyślibórz
2017-04-03
Mistrzostwa Świata do lat 17Bangkok (THA)
2017-04-02
Mistrzostwa Europy Seniorek i SeniorówSplit (CRO)
2017-04-01
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego do lat 20Nowy Dwór Gdański
2017-03-26
Indywidualne Mistrzostwa W-MOZPCElbląg
2017-03-26
Liga Wojewódzka Juniorów OZPC - Łódź - II RundaDobryszyce
2017-03-26
Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów U20 i Młodzieżowych Mistrzostw Polski U23Dobryszyce
2017-03-25
Bundesliga: Athletenteam Vogtland - TB 03 RodingPlauen (GER)
2017-03-25
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego do lat 20 i 23Więcbork
2017-03-25
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWierzbno
2017-03-19
Mistrzostwa Śląska do lat 20Szopienice
2017-03-18
III Krok w Podnoszeniu CiężarówMrocza
2017-03-18
Mistrzostwa LOZPC do lat 20Hrubieszów
2017-03-11
Turniej Młodzików do 15 latMyślibórz
2017-03-11
Bundesliga: KSV Durlach - Oder Sund TeamDurlach
2017-03-11
XXXV GRAND PRIX KOSICE - Memoriál Karola GumánaKoszyce (SVK)
2017-03-11
Turniej o Puchar Burmistrza Lewina BrzeskiegoSkorogoszcz
2017-03-05
I Runda DMP I LigiPOL
2017-03-05
I Runda DMP II LigiPOL
2017-02-26
Mistrzostwa Województwa ŁódzkiegoKonstantynów Łódzki
2017-02-26
Liga Wojewódzka Juniorów OZPC - Łódź - I RundaKonstantynów Łódzki
2017-02-25
Bundesliga: Oder Sund Team - Athletenteam VogtlandSchwedt/Stralsund
2017-02-25
Bundesliga: SSV Samswegen - Chemnitzer ACSamswegen (GER)
2017-02-25
VII Drużynowy Turniej w podnoszeniu ciężarówPolice
2017-02-24
Otwarte Mistrzostwa Powiatu SIedleckiegoSiedlce
2017-02-18
Memoriał im. Mariana Głuszka - Wielki Mecz SztangistówNowy Tomyśl
2017-02-18
Mistrzostwa Zrzeszenia LZSNowy Tomyśl
2017-02-18
Wojewódzki Turniej Młodzików do lat 15Bydgoszcz
2017-02-18
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZSBiłgoraj
2017-02-04
Bundesliga: SSV Samswegen - Athletenteam VogtlandSamswegen (GER)
2017-01-28
Turniej im. P. KorolaLwów
2017-01-21
Bundesliga: Berliner TSC - SSV Samswegen Berlin
2017-01-21
Bundesliga: Oder Sund Team - SG Fortschritt EibauSchwedt/Stralsund