You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Statystyki


Starty zawodnika w 2023 roku




ZAWODY - DATA
KLUB
WAGA
RWANIE
M
PODRZUT
M
DWUBÓJ
M
SINCLAIR
I
II
III
RW
I
II
III
POD
1
II Grand Prix Ciechanowa im. Ireneusza Palińskiego - 2023-05-13
Budowlani Opole
143.70
150
157
161
161
180
187
192
180
341
7
350.65
2
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 - 2023-06-15
Budowlani Opole
141.70
150
155
156
156
175
185
185
185
341
351.59
3
Mistrzostwa Polski Elite - 2023-06-15
Budowlani Opole
141.70
150
155
156
156
175
185
185
185
341
351.59
4
Puchar Polski AZS - 2023-06-24
Budowlani Opole
141.50
150
160
165
160
171
182
190
182
342
352.72
5
Mistrzostwa Europy U23 - 2023-07-26
Budowlani Opole
144.10
156
161
163
163
181
181
190
181
344
4
353.55
6
Turniej Nadziei Olimpijskich - 2023-09-24
Budowlani Opole
144.80
155
160
164
160
180
186
191
186
346
10
355.29
7
28. Międzynarodowy Memoriał im. Waldemara Malaka - 2023-09-30
Budowlani Opole
142.50
150
156
161
156
176
186
190
186
342
8
352.23
8
45. Turniej Barbórkowy - 2023-11-18
Budowlani Opole
143.00
150
160
160
150
180
185
192
185
335
11
344.79
9
Mistrzostwa Województwa Opolskiego - 2023-12-02
Budowlani Opole
144.30
150
155
155
155
180
190
190
190
345
354.49
10
Otwarty Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej O Puchar Prezesa Krajowego Zrzeszenia LZS - 2023-12-16
Budowlani Opole
145.12
150
157
161
157
180
190
193
190
347
356.17


PROGRES


SKUTECZNOŚĆ ZALICZANIA PODEJŚĆ


Rwanie
70
Podrzut
60
Ogółem
65

REZULTATY ZAWODNIKA W ZAWODACH MISTRZOWSKICH


IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
MiejsceWynikRokMiasto
MISTRZOSTWA ŚWIATA ELITE
MiejsceWynikRokMiasto
MISTRZOSTWA ŚWIATA U20
MiejsceWynikRokMiasto
8156 + 186 = 3422021Taszkient
MISTRZOSTWA ŚWIATA U17
MiejsceWynikRokMiasto
4150 + 180 = 3302021Rovaniemi
MISTRZOSTWA EUROPY ELITE
MiejsceWynikRokMiasto
MISTRZOSTWA EUROPY U23
MiejsceWynikRokMiasto
4163 + 181 = 3442023Bukareszt
5165 + 186 = 3512022Durres
MISTRZOSTWA EUROPY U20
MiejsceWynikRokMiasto
4150 + 180 = 3302021Rovaniemi
MISTRZOSTWA EUROPY U17
MiejsceWynikRokMiasto
6146 + 165 = 3112018Milano
7133 + 156 = 2892017Prishtina
MISTRZOSTWA EUROPY U15
MiejsceWynikRokMiasto
MISTRZOSTWA POLSKI ELITE
MiejsceWynikRokMiasto
2152 + 187 = 3392021Gdańsk
3153 + 186 = 3392022Nowy Tomyśl
3156 + 185 = 3412023Gdańsk
4155 + 179 = 3342020Biłgoraj
5149 + 176 = 3252019Ciechanów
6125 + 158 = 2832017Zamość
MISTRZOSTWA POLSKI U23
MiejsceWynikRokMiasto
1158 + 182 = 3402022Bydgoszcz
1156 + 185 = 3412023Gdańsk
MISTRZOSTWA POLSKI U20
MiejsceWynikRokMiasto
1153 + 182 = 3352020Gdańsk
3151 + 172 = 3232019Puławy
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
MiejsceWynikRokMiasto
1131 + 154 = 2852017Siedlce
2145 + 167 = 3122018Piekary Śląskie
MISTRZOSTWA POLSKI U15
MiejsceWynikRokMiasto
0127 + 146 = 2732016Biłgoraj

Profil odwiedzono: 7912 razy.