Juniorki
BEKTAS Cansu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 88 Dwubój: 163 Sinclair: 273.08 |
BEKTAS Cansu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 88 Dwubój: 163 Sinclair: 273.08 |
BEKTAS Cansu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 88 Dwubój: 163 Sinclair: 273.08 |
LATUSHKINA Lada
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 77 Dwubój: 144 Sinclair: 242.14 |
||||||||||||||
AYHAN Asuman
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 74 Dwubój: 138 Sinclair: 230.75 |
||||||||||||||
HINCU Teodora-Luminita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 86 Dwubój: 155 Sinclair: 243.82 |
||||||||||||||
CELIŃSKA MYSŁAW Klaudia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 80 Dwubój: 143 Sinclair: 220.94 |
||||||||||||||
GARCIA RINCON Marta
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 84 Dwubój: 156 Sinclair: 261.65 |
||||||||||||||
HREKAVA Iryna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 47 Podrzut: 60 Dwubój: 107 Sinclair: 180.20 |
LATUSHKINA Lada
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 77 Dwubój: 144 Sinclair: 242.14 |
|||
AYHAN Asuman
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 74 Dwubój: 138 Sinclair: 230.75 |
|||
HINCU Teodora-Luminita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 86 Dwubój: 155 Sinclair: 243.82 |
LATUSHKINA Lada
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 77 Dwubój: 144 Sinclair: 242.14 |
|||
AYHAN Asuman
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 74 Dwubój: 138 Sinclair: 230.75 |
|||
HINCU Teodora-Luminita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 86 Dwubój: 155 Sinclair: 243.82 |
CAMBEI Mihaela-Valentina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 100 Dwubój: 185 Sinclair: 291.56 |
||||||||||||||
SAFAK Sedef
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 90 Dwubój: 162 Sinclair: 254.78 |
||||||||||||||
SAMULIAK Svitlana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 219 Sinclair: 291.92 |
||||||||||||||
BOMBEN Martina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 88 Dwubój: 159 Sinclair: 248.97 |
||||||||||||||
KARASAKAL Nida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 90 Dwubój: 164 Sinclair: 257.59 |
||||||||||||||
ANDREEVA Polina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 82 Dwubój: 149 Sinclair: 232.46 |
||||||||||||||
TZATZOLLARI Elena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 84 Dwubój: 151 Sinclair: 218.49 |
||||||||||||||
LESZCZYŃSKA Karolina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 75 Dwubój: 138 Sinclair: 200.46 |
||||||||||||||
BERENZON Alina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 54 Podrzut: 70 Dwubój: 124 Sinclair: 194.20 |
CAMBEI Mihaela-Valentina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 100 Dwubój: 185 Sinclair: 291.56 |
|||
SAMULIAK Svitlana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 219 Sinclair: 291.92 |
|||
SAFAK Sedef
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 90 Dwubój: 162 Sinclair: 254.78 |
CAMBEI Mihaela-Valentina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 100 Dwubój: 185 Sinclair: 291.56 |
|||
SAFAK Sedef
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 90 Dwubój: 162 Sinclair: 254.78 |
|||
BOMBEN Martina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 88 Dwubój: 159 Sinclair: 248.97 |
COTRUTA Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 118 Dwubój: 212 Sinclair: 294.22 |
||||||||||||||
STERCKX Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 121 Dwubój: 211 Sinclair: 295.59 |
||||||||||||||
ZAKHARCHENKO Alina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 261.59 |
||||||||||||||
IVZHENKO Olha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 269.08 |
||||||||||||||
SZYMANEK Monika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 114 Dwubój: 196 Sinclair: 268.49 |
||||||||||||||
PILZ Annika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 87 Dwubój: 162 Sinclair: 236.28 |
||||||||||||||
STANEVA Victoria Gancheva
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 91 Dwubój: 157 Sinclair: 231.96 |
||||||||||||||
MATJUHHINA Angelina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 91 Dwubój: 160 Sinclair: 228.27 |
||||||||||||||
HOMEWOOD Taliyah Krissi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 0 Dwubój: 0 Sinclair: 0.00 |
STERCKX Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 121 Dwubój: 211 Sinclair: 295.59 |
|||
COTRUTA Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 118 Dwubój: 212 Sinclair: 294.22 |
|||
ZAKHARCHENKO Alina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 261.59 |
COTRUTA Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 118 Dwubój: 212 Sinclair: 294.22 |
|||
STERCKX Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 121 Dwubój: 211 Sinclair: 295.59 |
|||
ZAKHARCHENKO Alina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 261.59 |
IVANOVA Daniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 110 Dwubój: 196 Sinclair: 259.79 |
||||||||||||||
OZKAN Aysel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 116 Dwubój: 217 Sinclair: 278.42 |
||||||||||||||
OZKAN Cansel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 104 Dwubój: 194 Sinclair: 267.05 |
||||||||||||||
MANTAROPOULOS Marie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 103 Dwubój: 193 Sinclair: 252.58 |
||||||||||||||
MAISEYEVICH Dziyana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 112 Dwubój: 209 Sinclair: 271.83 |
||||||||||||||
VASILENKO Alina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 95 Dwubój: 168 Sinclair: 231.47 |
||||||||||||||
VALOGGIA Viola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 104 Dwubój: 185 Sinclair: 254.83 |
||||||||||||||
POŁKA Maria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 108 Dwubój: 194 Sinclair: 265.45 |
||||||||||||||
MIKAYELYAN Mariam
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 87 Dwubój: 161 Sinclair: 221.87 |
||||||||||||||
FYLYPIV Vitalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 87 Dwubój: 159 Sinclair: 217.33 |
||||||||||||||
LOTTI Lisa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 88 Dwubój: 159 Sinclair: 219.69 |
||||||||||||||
SCHLITTIG Vicky
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 83 Dwubój: 158 Sinclair: 217.64 |
||||||||||||||
ROZNOVAN Svetlana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 90 Dwubój: 157 Sinclair: 214.93 |
||||||||||||||
ACKERMANN Antonia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 107 Dwubój: 192 Sinclair: 251.63 |
||||||||||||||
ARVA Cintia Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 95 Dwubój: 164 Sinclair: 232.97 |
||||||||||||||
LOEN Julia Jordanger
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 84 Dwubój: 153 Sinclair: 210.42 |
||||||||||||||
PAYET Loane Marie Aurelia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 85 Dwubój: 152 Sinclair: 209.00 |
||||||||||||||
NOVAK Alina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 103 Dwubój: 183 Sinclair: 237.95 |
||||||||||||||
QUIGLEY Marina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 59 Podrzut: 76 Dwubój: 135 Sinclair: 189.94 |
OZKAN Aysel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 116 Dwubój: 217 Sinclair: 278.42 |
|||
IVANOVA Daniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 110 Dwubój: 196 Sinclair: 259.79 |
|||
OZKAN Cansel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 104 Dwubój: 194 Sinclair: 267.05 |
IVANOVA Daniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 110 Dwubój: 196 Sinclair: 259.79 |
|||
OZKAN Cansel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 104 Dwubój: 194 Sinclair: 267.05 |
|||
OZKAN Aysel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 116 Dwubój: 217 Sinclair: 278.42 |
MISERENDINO Giulia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 110 Dwubój: 207 Sinclair: 269.75 |
||||||||||||||
SALIAJ Kleopatra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 109 Dwubój: 194 Sinclair: 252.61 |
||||||||||||||
ILIE Mihaela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 111 Dwubój: 196 Sinclair: 258.00 |
||||||||||||||
ROSINSKA Yevheniia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 111 Dwubój: 198 Sinclair: 243.70 |
||||||||||||||
ROTHSTEIN Alisa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 91 Dwubój: 165 Sinclair: 215.01 |
||||||||||||||
BAECKSTROEM Jannike Anna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 89 Dwubój: 164 Sinclair: 212.91 |
||||||||||||||
LADVENICOVA Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 90 Dwubój: 159 Sinclair: 220.50 |
||||||||||||||
LIONI Chrysi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 90 Dwubój: 157 Sinclair: 204.55 |
||||||||||||||
KUBIKOVA Marie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 89 Dwubój: 161 Sinclair: 208.24 |
||||||||||||||
KIREVA Gabriela Kirilova
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 83 Dwubój: 147 Sinclair: 190.00 |
||||||||||||||
SAAR Mona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 79 Dwubój: 144 Sinclair: 189.44 |
||||||||||||||
EZZEDDINE Alissa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 75 Dwubój: 136 Sinclair: 178.09 |
MISERENDINO Giulia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 110 Dwubój: 207 Sinclair: 269.75 |
|||
SALIAJ Kleopatra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 109 Dwubój: 194 Sinclair: 252.61 |
|||
ILIE Mihaela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 111 Dwubój: 196 Sinclair: 258.00 |
SALIAJ Kleopatra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 109 Dwubój: 194 Sinclair: 252.61 |
|||
ILIE Mihaela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 111 Dwubój: 196 Sinclair: 258.00 |
|||
MISERENDINO Giulia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 110 Dwubój: 207 Sinclair: 269.75 |
LUOSTARINEN Aino Enni Inkeri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 117 Dwubój: 205 Sinclair: 254.76 |
||||||||||||||
KHACHATRYAN Milena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 117 Dwubój: 209 Sinclair: 256.76 |
||||||||||||||
YENIGUN Sara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 113 Dwubój: 200 Sinclair: 245.52 |
||||||||||||||
KACZMARCZYK Andżelika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 202 Sinclair: 247.73 |
||||||||||||||
SCOTTO DI UCCIO Fabiana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 100 Dwubój: 186 Sinclair: 228.84 |
||||||||||||||
STEINER Victoria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 106 Dwubój: 189 Sinclair: 234.51 |
||||||||||||||
BYCHOK Alena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 95 Dwubój: 179 Sinclair: 219.74 |
||||||||||||||
CARLSSON Hillevi Elsa Iris
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 100 Dwubój: 175 Sinclair: 215.55 |
||||||||||||||
HORNER Amelie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 97 Dwubój: 174 Sinclair: 220.34 |
||||||||||||||
THORARINSDOTTIR Birta Lif
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 94 Dwubój: 174 Sinclair: 213.53 |
||||||||||||||
PICOT Zeline Marie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 93 Dwubój: 167 Sinclair: 211.47 |
||||||||||||||
MYRILLA Maria Dimitra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 92 Dwubój: 166 Sinclair: 207.46 |
||||||||||||||
SOTERIOU Angeliki
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 88 Dwubój: 156 Sinclair: 191.34 |
||||||||||||||
MIKUSOVA Laura
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 76 Dwubój: 139 Sinclair: 179.11 |
KHACHATRYAN Milena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 117 Dwubój: 209 Sinclair: 256.76 |
|||
KACZMARCZYK Andżelika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 202 Sinclair: 247.73 |
|||
LUOSTARINEN Aino Enni Inkeri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 117 Dwubój: 205 Sinclair: 254.76 |
LUOSTARINEN Aino Enni Inkeri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 117 Dwubój: 205 Sinclair: 254.76 |
|||
YENIGUN Sara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 113 Dwubój: 200 Sinclair: 245.52 |
|||
KHACHATRYAN Milena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 117 Dwubój: 209 Sinclair: 256.76 |
SOTIEVA Iana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 134 Dwubój: 246 Sinclair: 291.59 |
||||||||||||||
UCAN Dilara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 123 Dwubój: 222 Sinclair: 262.03 |
||||||||||||||
SAUCHANKA Dziyana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 95 Dwubój: 174 Sinclair: 206.62 |
||||||||||||||
ERICSSON Nicol-Alejandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 95 Dwubój: 173 Sinclair: 205.68 |
||||||||||||||
ROJO CARRASCO Samanda
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 83 Dwubój: 153 Sinclair: 183.85 |
||||||||||||||
HECHT Shaked
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 73 Dwubój: 134 Sinclair: 159.22 |
||||||||||||||
MAGAT Csilla
Najlepsze wyniki: Rwanie: 58 Podrzut: 73 Dwubój: 131 Sinclair: 157.15 |
SOTIEVA Iana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 134 Dwubój: 246 Sinclair: 291.59 |
|||
UCAN Dilara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 123 Dwubój: 222 Sinclair: 262.03 |
|||
SAUCHANKA Dziyana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 95 Dwubój: 174 Sinclair: 206.62 |
UCAN Dilara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 123 Dwubój: 222 Sinclair: 262.03 |
|||
SOTIEVA Iana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 134 Dwubój: 246 Sinclair: 291.59 |
|||
ERICSSON Nicol-Alejandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 95 Dwubój: 173 Sinclair: 205.68 |
GERASIMOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 243.44 |
||||||||||||||
ARAKELYAN Margarita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 224.55 |
||||||||||||||
KHEIDZER Darya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 116 Dwubój: 212 Sinclair: 244.23 |
||||||||||||||
OPEKUNOVA Kseniia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 102 Dwubój: 181 Sinclair: 213.18 |
||||||||||||||
CHAKALINSKAYA Liubou
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 90 Dwubój: 164 Sinclair: 192.11 |
||||||||||||||
SALPIKIDOU Anna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 90 Dwubój: 164 Sinclair: 183.16 |
||||||||||||||
ESCALANTE Krisbel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 80 Dwubój: 152 Sinclair: 177.74 |
||||||||||||||
KARAMANLI Aysegul
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 95 Dwubój: 95 Sinclair: 111.48 |
GERASIMOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 243.44 |
|||
ARAKELYAN Margarita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 224.55 |
|||
KHEIDZER Darya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 116 Dwubój: 212 Sinclair: 244.23 |
GERASIMOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 243.44 |
|||
KHEIDZER Darya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 116 Dwubój: 212 Sinclair: 244.23 |
|||
ARAKELYAN Margarita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 224.55 |
GYURJYAN Liana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 129 Dwubój: 227 Sinclair: 262.03 |
||||||||||||||
BLANCO TARELA Irene
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 115 Dwubój: 211 Sinclair: 239.69 |
||||||||||||||
YALCIN Nuran
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 121 Dwubój: 209 Sinclair: 215.65 |
||||||||||||||
DAVIDUTA Gabriela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 199.95 |
||||||||||||||
BELOZEROVA Mariia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 106 Dwubój: 187 Sinclair: 191.46 |
||||||||||||||
JANIAK Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 108 Dwubój: 192 Sinclair: 202.96 |
||||||||||||||
BOLEDOVICOVA Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 92 Dwubój: 167 Sinclair: 188.10 |
||||||||||||||
ZEMBOVA Lenka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 115 Dwubój: 209 Sinclair: 233.50 |
GYURJYAN Liana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 129 Dwubój: 227 Sinclair: 262.03 |
|||
BLANCO TARELA Irene
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 115 Dwubój: 211 Sinclair: 239.69 |
|||
DAVIDUTA Gabriela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 Dwubój: 191 Sinclair: 199.95 |
GYURJYAN Liana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 129 Dwubój: 227 Sinclair: 262.03 |
|||
BLANCO TARELA Irene
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 115 Dwubój: 211 Sinclair: 239.69 |
|||
YALCIN Nuran
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 121 Dwubój: 209 Sinclair: 215.65 |
COTRUTA Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 118 Dwubój: 212 Sinclair: 294.22 |
||||||||||||||
STERCKX Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 121 Dwubój: 211 Sinclair: 295.59 |
||||||||||||||
CAMBEI Mihaela-Valentina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 100 Dwubój: 185 Sinclair: 291.56 |
||||||||||||||
SOTIEVA Iana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 134 Dwubój: 246 Sinclair: 291.59 |
||||||||||||||
MISERENDINO Giulia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 110 Dwubój: 207 Sinclair: 269.75 |
||||||||||||||
UCAN Dilara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 123 Dwubój: 222 Sinclair: 262.03 |
||||||||||||||
IVANOVA Daniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 110 Dwubój: 196 Sinclair: 259.79 |
||||||||||||||
SAFAK Sedef
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 90 Dwubój: 162 Sinclair: 254.78 |
Juniorzy
CHOLAKYAN Garnik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 328.11 |
||||||||||||||
CELIK Sahin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 99 Dwubój: 185 Sinclair: 315.07 |
||||||||||||||
SANDU Leonard Florentin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 109 Dwubój: 185 Sinclair: 316.53 |
||||||||||||||
LA BARBERA Federico
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 125 Dwubój: 223 Sinclair: 347.11 |
||||||||||||||
POLEZHAEV Egor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 99 Dwubój: 183 Sinclair: 313.06 |
||||||||||||||
MARCHANKA Aliaksandr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 93 Dwubój: 173 Sinclair: 295.29 |
||||||||||||||
DANEV Deniz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 87 Dwubój: 159 Sinclair: 271.02 |
CHOLAKYAN Garnik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 328.11 |
|||
CELIK Sahin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 99 Dwubój: 185 Sinclair: 315.07 |
|||
POLEZHAEV Egor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 99 Dwubój: 183 Sinclair: 313.06 |
SANDU Leonard Florentin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 109 Dwubój: 185 Sinclair: 316.53 |
|||
CHOLAKYAN Garnik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 328.11 |
|||
LA BARBERA Federico
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 125 Dwubój: 223 Sinclair: 347.11 |
MASSIDDA Sergio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 162 Dwubój: 303 Sinclair: 439.05 |
||||||||||||||
SHARKOV Albert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 134 Podrzut: 150 Dwubój: 284 Sinclair: 386.83 |
||||||||||||||
KRUPLA Florin Cosmin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 123 Dwubój: 223 Sinclair: 351.13 |
||||||||||||||
PAPOU Yahor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 122 Dwubój: 219 Sinclair: 340.03 |
||||||||||||||
MOSKAL Matej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 122 Dwubój: 218 Sinclair: 340.27 |
||||||||||||||
DIMOV Ivan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 150 Dwubój: 280 Sinclair: 426.21 |
||||||||||||||
CABUK Haci Osman
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 128 Dwubój: 229 Sinclair: 355.95 |
||||||||||||||
ERDOGAN Mustafa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 326.64 |
||||||||||||||
TAGIYEV Avaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 334.66 |
||||||||||||||
TYSHCHENKO Andrii
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 116 Dwubój: 207 Sinclair: 323.10 |
||||||||||||||
SHAMILISHVILI Bachuki
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 115 Dwubój: 202 Sinclair: 315.52 |
||||||||||||||
GODDEN James Finley
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 100 Dwubój: 173 Sinclair: 272.29 |
||||||||||||||
CATAREU Mihail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 93 Dwubój: 168 Sinclair: 261.03 |
MASSIDDA Sergio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 162 Dwubój: 303 Sinclair: 439.05 |
|||
SHARKOV Albert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 134 Podrzut: 150 Dwubój: 284 Sinclair: 386.83 |
|||
KRUPLA Florin Cosmin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 123 Dwubój: 223 Sinclair: 351.13 |
MASSIDDA Sergio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 162 Dwubój: 303 Sinclair: 439.05 |
|||
KRUPLA Florin Cosmin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 123 Dwubój: 223 Sinclair: 351.13 |
|||
MOSKAL Matej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 122 Dwubój: 218 Sinclair: 340.27 |
GENC Yusuf Fehmi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.96 |
||||||||||||||
DONEN Dogan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 149 Dwubój: 269 Sinclair: 389.51 |
||||||||||||||
POGHOSYAN Ara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 142 Dwubój: 260 Sinclair: 376.31 |
||||||||||||||
PAPEYAN Andranik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 138 Dwubój: 253 Sinclair: 367.11 |
||||||||||||||
SERADA Mikhail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 109 Podrzut: 136 Dwubój: 245 Sinclair: 353.35 |
||||||||||||||
KHARAZISHVILI Giorgi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 131 Dwubój: 237 Sinclair: 342.94 |
||||||||||||||
FICARRA Luca
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 130 Dwubój: 230 Sinclair: 334.28 |
||||||||||||||
RACHERU Alin Silviu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 130 Dwubój: 225 Sinclair: 326.44 |
||||||||||||||
MAMMADOV Tehran
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 150 Dwubój: 275 Sinclair: 396.21 |
||||||||||||||
POLHOS Marek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 125 Dwubój: 216 Sinclair: 313.28 |
||||||||||||||
WIATROWICZ Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 142 Dwubój: 261 Sinclair: 372.77 |
||||||||||||||
BENYIK Gabriel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 140 Dwubój: 258 Sinclair: 336.15 |
||||||||||||||
WANG HANSEN Gustav
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 111 Dwubój: 201 Sinclair: 291.09 |
||||||||||||||
BUYSSCHAERT Tristan Herve
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 107 Dwubój: 196 Sinclair: 283.36 |
||||||||||||||
JIMENEZ CANO Ruben
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 107 Dwubój: 193 Sinclair: 279.63 |
DONEN Dogan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 149 Dwubój: 269 Sinclair: 389.51 |
|||
POGHOSYAN Ara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 142 Dwubój: 260 Sinclair: 376.31 |
|||
GENC Yusuf Fehmi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.96 |
GENC Yusuf Fehmi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.96 |
|||
DONEN Dogan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 149 Dwubój: 269 Sinclair: 389.51 |
|||
POGHOSYAN Ara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 142 Dwubój: 260 Sinclair: 376.31 |
FLOREA Robert-George
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 152 Dwubój: 269 Sinclair: 366.40 |
||||||||||||||
ALTINTAS Emekcan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 145 Dwubój: 266 Sinclair: 360.42 |
||||||||||||||
KHODAS Dzmitri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 143 Dwubój: 265 Sinclair: 360.43 |
||||||||||||||
MUSTEATA Mihail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 141 Dwubój: 261 Sinclair: 354.65 |
||||||||||||||
GASIMOV Rustam
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 151 Dwubój: 274 Sinclair: 371.09 |
||||||||||||||
JAMALI BOULAAYOUN Ismail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 163 Dwubój: 293 Sinclair: 377.90 |
||||||||||||||
KOZYRAU Siarhei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 140 Dwubój: 250 Sinclair: 338.74 |
||||||||||||||
JAVADOV Omar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 152 Podrzut: 166 Dwubój: 318 Sinclair: 430.08 |
||||||||||||||
PRIJIC Korino
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 133 Dwubój: 238 Sinclair: 324.33 |
||||||||||||||
LECLERC Lucas Jean-Paul Bernard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 125 Dwubój: 227 Sinclair: 310.53 |
||||||||||||||
CANCE Quentin Jean-Baptiste
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 125 Dwubój: 225 Sinclair: 308.10 |
||||||||||||||
GIORBELIDZE Gurami
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 153 Dwubój: 275 Sinclair: 374.39 |
||||||||||||||
HOFSTAD Mats
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 115 Dwubój: 207 Sinclair: 282.35 |
KHODAS Dzmitri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 143 Dwubój: 265 Sinclair: 360.43 |
|||
ALTINTAS Emekcan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 145 Dwubój: 266 Sinclair: 360.42 |
|||
MUSTEATA Mihail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 141 Dwubój: 261 Sinclair: 354.65 |
FLOREA Robert-George
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 152 Dwubój: 269 Sinclair: 366.40 |
|||
ALTINTAS Emekcan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 145 Dwubój: 266 Sinclair: 360.42 |
|||
GASIMOV Rustam
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 151 Dwubój: 274 Sinclair: 371.09 |
SEROBIAN Gevorg
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 165 Dwubój: 308 Sinclair: 396.62 |
||||||||||||||
MAMONTOV Aleksei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 160 Dwubój: 293 Sinclair: 377.96 |
||||||||||||||
CABALA Sebastian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 176 Dwubój: 320 Sinclair: 417.25 |
||||||||||||||
GRIGORYAN Suren
Najlepsze wyniki: Rwanie: 148 Podrzut: 175 Dwubój: 323 Sinclair: 394.76 |
||||||||||||||
ZEYDANLI Ramazan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 154 Dwubój: 284 Sinclair: 367.85 |
||||||||||||||
ACIKGOZ Utku
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 145 Dwubój: 271 Sinclair: 348.89 |
||||||||||||||
SAHIBOV Hasanagha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 147 Dwubój: 265 Sinclair: 341.65 |
||||||||||||||
ASKARZADE Samir
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 142 Dwubój: 264 Sinclair: 340.17 |
||||||||||||||
TARQUINI Lorenzo
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 143 Dwubój: 264 Sinclair: 340.31 |
||||||||||||||
TANEV Bozhidar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 143 Dwubój: 259 Sinclair: 333.65 |
||||||||||||||
FINNIGAN Jacob James
Najlepsze wyniki: Rwanie: 113 Podrzut: 140 Dwubój: 253 Sinclair: 326.47 |
||||||||||||||
KALINOWSKI Dominik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 109 Podrzut: 136 Dwubój: 243 Sinclair: 315.59 |
||||||||||||||
FENYO Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 361.55 |
||||||||||||||
KOCYŁO Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 155 Dwubój: 275 Sinclair: 366.46 |
||||||||||||||
MARINOVSKY Tomer
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 125 Dwubój: 228 Sinclair: 294.09 |
||||||||||||||
CHRISTOFORIDIS Christos
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 126 Dwubój: 225 Sinclair: 291.03 |
||||||||||||||
ZINKEVICIUS Edgaras
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 119 Dwubój: 217 Sinclair: 281.71 |
||||||||||||||
PASIC Amar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 95 Dwubój: 173 Sinclair: 233.30 |
SEROBIAN Gevorg
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 165 Dwubój: 308 Sinclair: 396.62 |
|||
MAMONTOV Aleksei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 160 Dwubój: 293 Sinclair: 377.96 |
|||
GRIGORYAN Suren
Najlepsze wyniki: Rwanie: 148 Podrzut: 175 Dwubój: 323 Sinclair: 394.76 |
SEROBIAN Gevorg
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 165 Dwubój: 308 Sinclair: 396.62 |
|||
MAMONTOV Aleksei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 160 Dwubój: 293 Sinclair: 377.96 |
|||
CABALA Sebastian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 176 Dwubój: 320 Sinclair: 417.25 |
KUZMICHEV Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 181 Dwubój: 327 Sinclair: 385.57 |
||||||||||||||
BRATU Tudor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 175 Podrzut: 210 Dwubój: 385 Sinclair: 441.53 |
||||||||||||||
MOGUCHEV Maksim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 188 Dwubój: 341 Sinclair: 397.31 |
||||||||||||||
KOSTANYAN Vache
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 165 Dwubój: 306 Sinclair: 372.63 |
||||||||||||||
ALTUN Mert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 136 Podrzut: 169 Dwubój: 305 Sinclair: 371.46 |
||||||||||||||
GOGOKHIA Manuchar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 163 Dwubój: 302 Sinclair: 367.81 |
||||||||||||||
GUELI Gabriel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 161 Dwubój: 291 Sinclair: 355.47 |
||||||||||||||
GRIGORYAN Harutyun
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 150 Dwubój: 282 Sinclair: 343.08 |
||||||||||||||
ASANIDZE Saba
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 154 Dwubój: 278 Sinclair: 344.02 |
||||||||||||||
ARSU Ionut
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 150 Dwubój: 273 Sinclair: 333.31 |
||||||||||||||
HASANLI Isa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 145 Dwubój: 260 Sinclair: 317.11 |
||||||||||||||
FEDERER Benjamin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 111 Podrzut: 145 Dwubój: 256 Sinclair: 313.98 |
||||||||||||||
MOISEENKO Alexander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 157 Dwubój: 287 Sinclair: 349.98 |
||||||||||||||
BURNS Drew
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 137 Dwubój: 253 Sinclair: 309.30 |
||||||||||||||
KARYPIDIS Ioannis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 130 Dwubój: 246 Sinclair: 300.36 |
||||||||||||||
TANEV YORDANOV Nayden
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 135 Dwubój: 245 Sinclair: 299.72 |
||||||||||||||
POLACEK Marian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 135 Dwubój: 238 Sinclair: 293.64 |
||||||||||||||
HARTIKAINEN Juuso
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 135 Dwubój: 235 Sinclair: 296.69 |
||||||||||||||
SHEERAN Aiden
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 138 Dwubój: 233 Sinclair: 287.47 |
||||||||||||||
ACOSTA TORRES Jorge Leocadio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 130 Dwubój: 230 Sinclair: 280.29 |
||||||||||||||
ARNAUTOVIC Danis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 97 Dwubój: 187 Sinclair: 234.06 |
MOGUCHEV Maksim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 188 Dwubój: 341 Sinclair: 397.31 |
|||
KUZMICHEV Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 181 Dwubój: 327 Sinclair: 385.57 |
|||
KOSTANYAN Vache
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 165 Dwubój: 306 Sinclair: 372.63 |
KUZMICHEV Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 181 Dwubój: 327 Sinclair: 385.57 |
|||
BRATU Tudor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 175 Podrzut: 210 Dwubój: 385 Sinclair: 441.53 |
|||
MOGUCHEV Maksim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 188 Dwubój: 341 Sinclair: 397.31 |
SHARANKOU Siarhei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 178 Podrzut: 212 Dwubój: 390 Sinclair: 443.70 |
||||||||||||||
GHAHRAMANYAN Gevorg
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 190 Dwubój: 331 Sinclair: 385.72 |
||||||||||||||
LUNIN Ilia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 185 Dwubój: 341 Sinclair: 388.76 |
||||||||||||||
DOMBROVSKYI Maksym
Najlepsze wyniki: Rwanie: 149 Podrzut: 187 Dwubój: 336 Sinclair: 381.39 |
||||||||||||||
NIKOLAIENKO Oleh
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 181 Dwubój: 339 Sinclair: 401.27 |
||||||||||||||
ROMAŃCZUK Konrad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 160 Dwubój: 293 Sinclair: 346.19 |
||||||||||||||
KASHIBADZE Luka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 153 Dwubój: 278 Sinclair: 323.91 |
||||||||||||||
THOMASSON Yann
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 144 Dwubój: 260 Sinclair: 304.22 |
||||||||||||||
TANASA Stefan Codrut
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 142 Dwubój: 259 Sinclair: 302.46 |
||||||||||||||
GRAILLOT Jessy
Najlepsze wyniki: Rwanie: 118 Podrzut: 140 Dwubój: 258 Sinclair: 301.85 |
||||||||||||||
MADDEN Myren James
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 130 Dwubój: 245 Sinclair: 287.52 |
SHARANKOU Siarhei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 178 Podrzut: 212 Dwubój: 390 Sinclair: 443.70 |
|||
NIKOLAIENKO Oleh
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 181 Dwubój: 339 Sinclair: 401.27 |
|||
LUNIN Ilia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 185 Dwubój: 341 Sinclair: 388.76 |
SHARANKOU Siarhei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 178 Podrzut: 212 Dwubój: 390 Sinclair: 443.70 |
|||
GHAHRAMANYAN Gevorg
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 190 Dwubój: 331 Sinclair: 385.72 |
|||
DOMBROVSKYI Maksym
Najlepsze wyniki: Rwanie: 149 Podrzut: 187 Dwubój: 336 Sinclair: 381.39 |
BABAYAN Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 167 Podrzut: 194 Dwubój: 359 Sinclair: 404.45 |
||||||||||||||
KARAPETYAN Garik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 212 Dwubój: 394 Sinclair: 448.21 |
||||||||||||||
KURDYBAKHA Dmytro
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 184 Dwubój: 337 Sinclair: 377.41 |
||||||||||||||
BABAYEV Tarmenkhan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 191 Dwubój: 341 Sinclair: 391.58 |
||||||||||||||
PROSHIN Stanislav
Najlepsze wyniki: Rwanie: 142 Podrzut: 179 Dwubój: 321 Sinclair: 361.97 |
||||||||||||||
SHUKURLU Ali
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 198 Dwubój: 361 Sinclair: 411.79 |
||||||||||||||
GRITENCO Artiom
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 170 Dwubój: 315 Sinclair: 343.79 |
||||||||||||||
YASHKIN Aliaksei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 164 Dwubój: 296 Sinclair: 340.30 |
||||||||||||||
RUBANOVSKYI Mykyta
Najlepsze wyniki: Rwanie: 164 Podrzut: 201 Dwubój: 365 Sinclair: 405.03 |
||||||||||||||
TAKTAKISHVILI Lasha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 161 Dwubój: 287 Sinclair: 324.06 |
||||||||||||||
YOCHEV Georgi Petrov
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 155 Dwubój: 286 Sinclair: 331.28 |
||||||||||||||
CHOUTSISVILI Gavril
Najlepsze wyniki: Rwanie: 128 Podrzut: 150 Dwubój: 278 Sinclair: 314.86 |
||||||||||||||
ŚREDZIŃSKI Miłosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 141 Dwubój: 256 Sinclair: 294.41 |
||||||||||||||
IONITA Paul
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 197 Dwubój: 355 Sinclair: 394.09 |
BABAYAN Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 167 Podrzut: 194 Dwubój: 359 Sinclair: 404.45 |
|||
KURDYBAKHA Dmytro
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 184 Dwubój: 337 Sinclair: 377.41 |
|||
KARAPETYAN Garik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 212 Dwubój: 394 Sinclair: 448.21 |
BABAYAN Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 167 Podrzut: 194 Dwubój: 359 Sinclair: 404.45 |
|||
KARAPETYAN Garik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 212 Dwubój: 394 Sinclair: 448.21 |
|||
BABAYEV Tarmenkhan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 191 Dwubój: 341 Sinclair: 391.58 |
HOZA Bohdan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 189 Podrzut: 213 Dwubój: 402 Sinclair: 434.69 |
||||||||||||||
NAVAHRAN Tsimafei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 175 Dwubój: 315 Sinclair: 346.92 |
||||||||||||||
PETROSYAN Petros
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 175 Dwubój: 311 Sinclair: 349.26 |
||||||||||||||
MKHOYAN Eduard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 165 Dwubój: 306 Sinclair: 337.25 |
||||||||||||||
ANTAURI Saba
Najlepsze wyniki: Rwanie: 129 Podrzut: 157 Dwubój: 286 Sinclair: 318.44 |
||||||||||||||
KAZUMASHVILI Vano
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 155 Dwubój: 280 Sinclair: 309.36 |
||||||||||||||
KOLAR Jan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 161 Dwubój: 291 Sinclair: 330.44 |
||||||||||||||
DORN Maksymilian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 171 Dwubój: 301 Sinclair: 341.51 |
||||||||||||||
MURCZKIEWICZ Ryszard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 140 Dwubój: 250 Sinclair: 280.64 |
HOZA Bohdan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 189 Podrzut: 213 Dwubój: 402 Sinclair: 434.69 |
|||
MKHOYAN Eduard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 165 Dwubój: 306 Sinclair: 337.25 |
|||
NAVAHRAN Tsimafei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 175 Dwubój: 315 Sinclair: 346.92 |
HOZA Bohdan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 189 Podrzut: 213 Dwubój: 402 Sinclair: 434.69 |
|||
NAVAHRAN Tsimafei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 175 Dwubój: 315 Sinclair: 346.92 |
|||
PETROSYAN Petros
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 175 Dwubój: 311 Sinclair: 349.26 |
MARIEV Timur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 357 Sinclair: 365.98 |
||||||||||||||
ORACKO Dominik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 192 Dwubój: 353 Sinclair: 356.43 |
||||||||||||||
HRISTOV Stefcho Dimitrov
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 183 Dwubój: 344 Sinclair: 374.31 |
||||||||||||||
DEMIRCI Onur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 168 Podrzut: 207 Dwubój: 375 Sinclair: 415.93 |
||||||||||||||
BURBALA Yevhen
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 202 Dwubój: 358 Sinclair: 369.49 |
||||||||||||||
ADAMIA Mikheil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 180 Dwubój: 323 Sinclair: 334.12 |
||||||||||||||
KAZIMOV Rahman
Najlepsze wyniki: Rwanie: 138 Podrzut: 175 Dwubój: 313 Sinclair: 327.67 |
||||||||||||||
TOSHEV Martin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 167 Dwubój: 293 Sinclair: 311.14 |
||||||||||||||
KESKITALO Hanno Matias
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 155 Dwubój: 285 Sinclair: 296.14 |
||||||||||||||
PORTKA Cezary
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 162 Dwubój: 284 Sinclair: 292.26 |
||||||||||||||
LUCZ Levente
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 170 Dwubój: 305 Sinclair: 338.74 |
||||||||||||||
BOCSA Paul
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 145 Dwubój: 270 Sinclair: 286.68 |
MARIEV Timur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 357 Sinclair: 365.98 |
|||
HRISTOV Stefcho Dimitrov
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 183 Dwubój: 344 Sinclair: 374.31 |
|||
ORACKO Dominik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 192 Dwubój: 353 Sinclair: 356.43 |
MARIEV Timur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 357 Sinclair: 365.98 |
|||
ORACKO Dominik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 192 Dwubój: 353 Sinclair: 356.43 |
|||
DEMIRCI Onur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 168 Podrzut: 207 Dwubój: 375 Sinclair: 415.93 |
HOZA Bohdan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 189 Podrzut: 213 Dwubój: 402 Sinclair: 434.69 |
||||||||||||||
SHARANKOU Siarhei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 178 Podrzut: 212 Dwubój: 390 Sinclair: 443.70 |
||||||||||||||
BABAYAN Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 167 Podrzut: 194 Dwubój: 359 Sinclair: 404.45 |
||||||||||||||
DONEN Dogan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 149 Dwubój: 269 Sinclair: 389.51 |
||||||||||||||
KARAPETYAN Garik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 212 Dwubój: 394 Sinclair: 448.21 |
||||||||||||||
GENC Yusuf Fehmi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.96 |
||||||||||||||
GHAHRAMANYAN Gevorg
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 190 Dwubój: 331 Sinclair: 385.72 |
||||||||||||||
KUZMICHEV Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 181 Dwubój: 327 Sinclair: 385.57 |