Juniorki U15
KURZAC Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 73 Dwubój: 129 Sinclair: 159.41 |
||||||||||||||
BAŃCZYK Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 54 Podrzut: 71 Dwubój: 125 Sinclair: 158.65 |
Juniorki U17
FRANIELCZYK Emilia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 79 Dwubój: 144 Sinclair: 188.00 |
||||||||||||||
MATEJCZYK Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 75 Dwubój: 135 Sinclair: 158.04 |
||||||||||||||
MICHALIK Julianna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 52 Podrzut: 70 Dwubój: 120 Sinclair: 155.18 |
Kobiety U23
ŚLEDZIOWSKA Kamila
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 88 Dwubój: 155 Sinclair: 205.35 |
Kobiety
KRÓL Julita
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 112 Dwubój: 194 Sinclair: 231.72 |
Juniorzy U15
MAŁOTA Tymoteusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 230.59 |
||||||||||||||
STRASZOK Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 72 Dwubój: 127 Sinclair: 180.35 |
||||||||||||||
MAGIERA Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 68 Dwubój: 131 Sinclair: 205.50 |
||||||||||||||
JĘDRYSEK Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 24 Podrzut: 31 Dwubój: 55 Sinclair: 109.46 |
Juniorzy U17
NIESTRÓJ Karol
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 109 Dwubój: 196 Sinclair: 283.23 |
||||||||||||||
PILCH Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 98 Dwubój: 173 Sinclair: 224.74 |
||||||||||||||
ŚCIESZKA Bartłomiej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 62 Dwubój: 110 Sinclair: 180.15 |
Juniorzy U20
DOBOSZ Mirosław
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 161 Dwubój: 290 Sinclair: 351.32 |
||||||||||||||
WIDERA Marcel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 145 Dwubój: 260 Sinclair: 302.74 |
||||||||||||||
DULĘBA Paweł
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 107 Dwubój: 190 Sinclair: 232.55 |
||||||||||||||
DWORNIK Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 100 Dwubój: 178 Sinclair: 256.83 |
||||||||||||||
NOWAK Bolesław
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 78 Dwubój: 143 Sinclair: 203.66 |
||||||||||||||
RADOWSKI Mikołaj
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 95 Dwubój: 165 Sinclair: 174.79 |
Mężczyźni U23
GUMOLIŃSKI Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 100 Dwubój: 185 Sinclair: 276.43 |
Mężczyźni
ARASZKIEWICZ Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 135 Dwubój: 239 Sinclair: 310.02 |