Kobiety
Mężczyźni
BERRIO ZULUAGA Manuela Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 101 Dwubój: 177 Sinclair: 278.50 |
BERRIO ZULUAGA Manuela Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 101 Dwubój: 177 Sinclair: 278.50 |
BERRIO ZULUAGA Manuela Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 101 Dwubój: 177 Sinclair: 278.50 |
ALMAZYADI Nawaf Mohammed S
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.43 |
||||||||||||||
PALACIOS DAJOMES Angie Paola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 122 Dwubój: 222 Sinclair: 288.24 |
||||||||||||||
LEVENT Nuray
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 216 Sinclair: 282.14 |
ALMAZYADI Nawaf Mohammed S
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.43 |
|||
LEVENT Nuray
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 216 Sinclair: 282.14 |
|||
PALACIOS DAJOMES Angie Paola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 122 Dwubój: 222 Sinclair: 288.24 |
ALMAZYADI Nawaf Mohammed S
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.43 |
|||
PALACIOS DAJOMES Angie Paola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 122 Dwubój: 222 Sinclair: 288.24 |
|||
LEVENT Nuray
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 216 Sinclair: 282.14 |
MEREDOV Maksad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 151 Podrzut: 180 Dwubój: 331 Sinclair: 405.63 |
||||||||||||||
ABDULLAH Rahmat Erwin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 144 Podrzut: 188 Dwubój: 331 Sinclair: 410.14 |
||||||||||||||
MITYKO Veronika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 113 Dwubój: 214 Sinclair: 248.60 |
||||||||||||||
ROBU Marin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 171 Podrzut: 207 Dwubój: 378 Sinclair: 457.44 |
MEREDOV Maksad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 151 Podrzut: 180 Dwubój: 331 Sinclair: 405.63 |
|||
ROBU Marin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 171 Podrzut: 207 Dwubój: 378 Sinclair: 457.44 |
|||
ABDULLAH Rahmat Erwin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 144 Podrzut: 188 Dwubój: 331 Sinclair: 410.14 |
ABDULLAH Rahmat Erwin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 144 Podrzut: 188 Dwubój: 331 Sinclair: 410.14 |
|||
MEREDOV Maksad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 151 Podrzut: 180 Dwubój: 331 Sinclair: 405.63 |
|||
MITYKO Veronika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 113 Dwubój: 214 Sinclair: 248.60 |
ONATE ARAUJO Otto Felix
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 310.41 |
||||||||||||||
RIVAS MOSQUERA Valeria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 132 Dwubój: 238 Sinclair: 277.08 |
||||||||||||||
SENICOVA Nikola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 118 Dwubój: 215 Sinclair: 244.55 |
ONATE ARAUJO Otto Felix
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 310.41 |
|||
RIVAS MOSQUERA Valeria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 132 Dwubój: 238 Sinclair: 277.08 |
|||
SENICOVA Nikola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 118 Dwubój: 215 Sinclair: 244.55 |
ONATE ARAUJO Otto Felix
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 310.41 |
|||
RIVAS MOSQUERA Valeria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 132 Dwubój: 238 Sinclair: 277.08 |
|||
SENICOVA Nikola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 118 Dwubój: 215 Sinclair: 244.55 |
FISCHER Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 130 Dwubój: 231 Sinclair: 258.96 |
FISCHER Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 130 Dwubój: 231 Sinclair: 258.96 |
FISCHER Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 130 Dwubój: 231 Sinclair: 258.96 |
ADAMUS Bartłomiej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 208 Dwubój: 371 Sinclair: 423.45 |
||||||||||||||
MEZINSKIS Armands
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 195 Dwubój: 358 Sinclair: 432.81 |
ADAMUS Bartłomiej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 208 Dwubój: 371 Sinclair: 423.45 |
|||
MEZINSKIS Armands
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 195 Dwubój: 358 Sinclair: 432.81 |
ADAMUS Bartłomiej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 208 Dwubój: 371 Sinclair: 423.45 |
|||
MEZINSKIS Armands
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 195 Dwubój: 358 Sinclair: 432.81 |
ABDULLAH Rahmat Erwin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 144 Podrzut: 188 Dwubój: 331 Sinclair: 410.14 |
||||||||||||||
MEREDOV Maksad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 151 Podrzut: 180 Dwubój: 331 Sinclair: 405.63 |
||||||||||||||
MEZINSKIS Armands
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 195 Dwubój: 358 Sinclair: 432.81 |
||||||||||||||
ADAMUS Bartłomiej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 208 Dwubój: 371 Sinclair: 423.45 |
||||||||||||||
ALMAZYADI Nawaf Mohammed S
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 167 Dwubój: 297 Sinclair: 402.43 |
||||||||||||||
ONATE ARAUJO Otto Felix
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 310.41 |
||||||||||||||
PALACIOS DAJOMES Angie Paola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 122 Dwubój: 222 Sinclair: 288.24 |
||||||||||||||
LEVENT Nuray
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 216 Sinclair: 282.14 |