Juniorki
Dołżańska Zuzanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 86 Dwubój: 158 Sinclair: 204.85 |
||||||||||||||
Cebernik Nikola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 86 Dwubój: 150 Sinclair: 165.48 |
||||||||||||||
Nowak Lena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 61 Dwubój: 109 Sinclair: 167.52 |
||||||||||||||
Janowska Nadia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 40 Podrzut: 51 Dwubój: 91 Sinclair: 119.35 |
||||||||||||||
Wichert Wiktoria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 35 Podrzut: 43 Dwubój: 78 Sinclair: 120.51 |
||||||||||||||
Kędzierska Milena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 65 Dwubój: 113 Sinclair: 139.53 |
||||||||||||||
Bartkowiak Maria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 53 Podrzut: 65 Dwubój: 117 Sinclair: 155.89 |
||||||||||||||
Nowak Oliwia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 75 Dwubój: 141 Sinclair: 173.47 |
Juniorzy
Sieńko Dominik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 166 Dwubój: 294 Sinclair: 375.43 |
||||||||||||||
Krupa Adrian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 142 Dwubój: 262 Sinclair: 360.29 |
||||||||||||||
Lisiak Dawid
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 165 Dwubój: 297 Sinclair: 377.32 |
||||||||||||||
Klimkowicz Juri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 109 Podrzut: 130 Dwubój: 239 Sinclair: 334.60 |
||||||||||||||
Łuczak Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 120 Dwubój: 211 Sinclair: 279.41 |
||||||||||||||
Bilengrek Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 247.71 |
||||||||||||||
Piosik Adrian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 101 Dwubój: 190 Sinclair: 251.58 |
||||||||||||||
Juszczuk Iwo
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 117 Dwubój: 210 Sinclair: 289.30 |
||||||||||||||
Stawiński Błażej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 115 Dwubój: 210 Sinclair: 265.10 |
||||||||||||||
Ruciak Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 103 Dwubój: 183 Sinclair: 196.74 |
||||||||||||||
Bieliński Eryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 105 Dwubój: 195 Sinclair: 280.78 |
||||||||||||||
Dziamski Krystian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 108 Dwubój: 192 Sinclair: 278.33 |
||||||||||||||
Chojnicki Nikodem
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 89 Dwubój: 162 Sinclair: 226.27 |
||||||||||||||
Piątek Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 86 Dwubój: 152 Sinclair: 226.85 |
||||||||||||||
Łuczak Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 59 Podrzut: 72 Dwubój: 131 Sinclair: 193.50 |
||||||||||||||
Kaczmarek Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 26 Podrzut: 34 Dwubój: 60 Sinclair: 147.42 |
||||||||||||||
Fechner Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 77 Dwubój: 138 Sinclair: 180.21 |
||||||||||||||
Szułcik Miłosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 40 Podrzut: 50 Dwubój: 90 Sinclair: 164.53 |
||||||||||||||
Gromadewski Franciszek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 17 Podrzut: 21 Dwubój: 38 Sinclair: 81.84 |
||||||||||||||
Kędzierski Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 74 Dwubój: 130 Sinclair: 209.70 |
||||||||||||||
Nawakowski Adam
Najlepsze wyniki: Rwanie: 17 Podrzut: 23 Dwubój: 40 Sinclair: 73.54 |
||||||||||||||
Kaczmarek Filip
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 95 Dwubój: 175 Sinclair: 242.29 |
||||||||||||||
Szkudlarski Filip
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 50 Dwubój: 92 Sinclair: 150.19 |
||||||||||||||
Kosik Wojciech
Najlepsze wyniki: Rwanie: 26 Podrzut: 38 Dwubój: 63 Sinclair: 87.58 |