Juniorki U15
BAŃCZYK Julia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 54 Podrzut: 71 Dwubój: 125 Sinclair: 158.65 |
||||||||||||||
BORYS Hanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 67 Dwubój: 123 Sinclair: 179.30 |
Juniorki U17
KURZAC Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 73 Dwubój: 129 Sinclair: 159.41 |
||||||||||||||
WIECZOREK Zofia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 46 Podrzut: 58 Dwubój: 104 Sinclair: 133.39 |
||||||||||||||
WIECZOREK Dorota
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 64 Dwubój: 112 Sinclair: 136.16 |
||||||||||||||
GAŁUSZKA Aniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 62 Podrzut: 78 Dwubój: 140 Sinclair: 172.21 |
||||||||||||||
BRODOWSKA Paulina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 40 Podrzut: 50 Dwubój: 89 Sinclair: 104.34 |
Juniorki U20
BRONCEL Agnieszka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 62 Podrzut: 78 Dwubój: 140 Sinclair: 215.22 |
||||||||||||||
BAŃCZYK Wiktoria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 91 Dwubój: 163 Sinclair: 169.42 |
||||||||||||||
JASTRZĘBSKA Paulina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 28 Podrzut: 37 Dwubój: 65 Sinclair: 96.24 |
Kobiety
SKOWRON Wiktoria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 102 Dwubój: 176 Sinclair: 201.09 |
||||||||||||||
BUKARZ Roksana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 100 Dwubój: 177 Sinclair: 231.55 |
||||||||||||||
MICHALIK Julianna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 52 Podrzut: 70 Dwubój: 120 Sinclair: 155.18 |
Juniorzy U15
BRAUNER PAŁASZYŃSKI Oskar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 110 Dwubój: 195 Sinclair: 284.02 |
||||||||||||||
GARBOWSKI Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 141 Dwubój: 241 Sinclair: 274.82 |
||||||||||||||
SZYMAŃSKI Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 90 Dwubój: 167 Sinclair: 208.25 |
||||||||||||||
TOMAŚKO Bartek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 38 Podrzut: 60 Dwubój: 98 Sinclair: 162.15 |
||||||||||||||
TOMAŚKO Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 55 Podrzut: 70 Dwubój: 125 Sinclair: 202.80 |
||||||||||||||
WRĘCZYCKI Fryderyk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 56 Dwubój: 104 Sinclair: 157.89 |
Juniorzy U17
DRANOS Vadym
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 155 Dwubój: 280 Sinclair: 348.51 |
||||||||||||||
BORYSEWICZ Danylo
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 122 Dwubój: 227 Sinclair: 344.22 |
||||||||||||||
OLESZKO Maksymilian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 120 Dwubój: 210 Sinclair: 253.98 |
||||||||||||||
KERNER FIRSZT Vitalis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 90 Dwubój: 150 Sinclair: 190.63 |
Juniorzy U20
DWORNIK Marcin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 100 Dwubój: 178 Sinclair: 256.83 |
||||||||||||||
PILCH Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 98 Dwubój: 173 Sinclair: 224.74 |
||||||||||||||
GAŁKA Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 78 Dwubój: 135 Sinclair: 163.80 |
Mężczyźni
SZYMAŃSKI Dariusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 308.73 |
||||||||||||||
BORECKI Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 145 Dwubój: 265 Sinclair: 297.66 |
||||||||||||||
BORYS Wojciech
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 110 Dwubój: 205 Sinclair: 236.92 |
||||||||||||||
WIDERA Marcel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 145 Dwubój: 260 Sinclair: 302.74 |