Juniorki
44 KG
GAO Yimei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 88 Dwubój: 155 Sinclair: 275.77 |
||||||||
KHONG My Phuong
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 87 Dwubój: 161 Sinclair: 271.24 |
||||||||
ROSA FIGUEIREDO Emily
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 80 Dwubój: 145 Sinclair: 259.89 |
||||||||
BERRIO ZULUAGA Manuela Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 101 Dwubój: 177 Sinclair: 278.50 |
||||||||
POPOVICI Alina-Alexandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 58 Podrzut: 80 Dwubój: 138 Sinclair: 249.10 |
||||||||
OLEŚKIEWICZ Sylwia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 86 Dwubój: 154 Sinclair: 242.31 |
||||||||
CHAVAN Mohini Daryappa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 82 Dwubój: 148 Sinclair: 243.95 |
||||||||
JONES Catrin Haf
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 99 Dwubój: 177 Sinclair: 256.62 |
||||||||
LAHUANAMPA CASTILLO Melina Alicia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 50 Podrzut: 65 Dwubój: 115 Sinclair: 206.30 |
||||||||
CAMPOVERDE ALMEIDA Kerlly Mariuxi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 50 Podrzut: 62 Dwubój: 112 Sinclair: 217.43 |
||||||||
NAVARRO MEJIA Maria Alejandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 63 Dwubój: 111 Sinclair: 204.01 |
||||||||
WANG Yi-Syuan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 48 Podrzut: 52 Dwubój: 100 Sinclair: 183.08 |
||||||||
KARAKOL Gamze
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 92 Dwubój: 164 Sinclair: 260.31 |
KHONG My Phuong
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 87 Dwubój: 161 Sinclair: 271.24 |
|||
GAO Yimei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 88 Dwubój: 155 Sinclair: 275.77 |
|||
ROSA FIGUEIREDO Emily
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 80 Dwubój: 145 Sinclair: 259.89 |
GAO Yimei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 88 Dwubój: 155 Sinclair: 275.77 |
|||
BERRIO ZULUAGA Manuela Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 101 Dwubój: 177 Sinclair: 278.50 |
|||
POPOVICI Alina-Alexandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 58 Podrzut: 80 Dwubój: 138 Sinclair: 249.10 |
48 KG
YANG Lijin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 90 Dwubój: 160 Sinclair: 264.86 |
||||||||
DE SOUZA FACCIOLLA FERREIRA Aline
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 84 Dwubój: 157 Sinclair: 259.84 |
||||||||
OLIVEIRA MADEIRA Luana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 99 Dwubój: 176 Sinclair: 274.72 |
||||||||
JIMENEZ PALECHOR Julieth Alexandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 89 Dwubój: 152 Sinclair: 249.39 |
||||||||
SINISTERRA TORRES Yenny
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 116 Dwubój: 210 Sinclair: 300.74 |
||||||||
CUEVA URIBE Fiorella Francesca
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 93 Dwubój: 164 Sinclair: 262.13 |
||||||||
GUPTA Pooja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 83 Dwubój: 146 Sinclair: 240.61 |
||||||||
PENCIU Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 102 Dwubój: 195 Sinclair: 267.16 |
||||||||
SEEGERT Megan Marie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 90 Dwubój: 165 Sinclair: 262.95 |
||||||||
FANG Wan-Ling
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 94 Dwubój: 172 Sinclair: 270.99 |
||||||||
REICHARDT Hayley Marie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 98 Dwubój: 172 Sinclair: 269.33 |
||||||||
JARRETT Hailee Nicole
Najlepsze wyniki: Rwanie: 56 Podrzut: 72 Dwubój: 128 Sinclair: 213.45 |
DE SOUZA FACCIOLLA FERREIRA Aline
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 84 Dwubój: 157 Sinclair: 259.84 |
|||
OLIVEIRA MADEIRA Luana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 99 Dwubój: 176 Sinclair: 274.72 |
|||
YANG Lijin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 90 Dwubój: 160 Sinclair: 264.86 |
YANG Lijin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 90 Dwubój: 160 Sinclair: 264.86 |
|||
JIMENEZ PALECHOR Julieth Alexandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 89 Dwubój: 152 Sinclair: 249.39 |
|||
CUEVA URIBE Fiorella Francesca
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 93 Dwubój: 164 Sinclair: 262.13 |
53 KG
LI Yan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 102 Dwubój: 185 Sinclair: 280.72 |
||||||||
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 Dwubój: 227 Sinclair: 311.07 |
||||||||
TAPUY GREFA Monica Joahana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 105 Dwubój: 179 Sinclair: 253.18 |
||||||||
CONSTANTIN Nicoleta-Vasilica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 92 Dwubój: 163 Sinclair: 248.68 |
||||||||
NOVITSKAIA Kristina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 113 Dwubój: 197 Sinclair: 285.60 |
||||||||
HANAGANDI Rupa Mahadev
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 89 Dwubój: 157 Sinclair: 237.76 |
||||||||
AMOS Erin Arranz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 94 Dwubój: 169 Sinclair: 243.31 |
||||||||
DELACRUZ Jourdan Elizabeth
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 112 Dwubój: 200 Sinclair: 304.37 |
||||||||
SPESIVAIA Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 85 Dwubój: 155 Sinclair: 233.95 |
||||||||
MRÓZ Kinga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 86 Dwubój: 153 Sinclair: 232.27 |
||||||||
YAYLA Gamze
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 83 Dwubój: 152 Sinclair: 232.91 |
||||||||
TERAJIMA Naho
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 95 Dwubój: 169 Sinclair: 234.56 |
||||||||
LARA RAMIREZ Guadalupe
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 80 Dwubój: 143 Sinclair: 217.36 |
||||||||
SORIANO PALOMINO Liliana Cielo
Najlepsze wyniki: Rwanie: 62 Podrzut: 79 Dwubój: 141 Sinclair: 221.02 |
||||||||
YANG Pei-Yu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 59 Podrzut: 79 Dwubój: 138 Sinclair: 208.58 |
||||||||
RAMOS PEREZ Millaray Scarleth
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 81 Dwubój: 148 Sinclair: 198.55 |
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 Dwubój: 227 Sinclair: 311.07 |
|||
LI Yan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 102 Dwubój: 185 Sinclair: 280.72 |
|||
TAPUY GREFA Monica Joahana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 105 Dwubój: 179 Sinclair: 253.18 |
LI Yan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 102 Dwubój: 185 Sinclair: 280.72 |
|||
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 Dwubój: 227 Sinclair: 311.07 |
|||
TAPUY GREFA Monica Joahana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 105 Dwubój: 179 Sinclair: 253.18 |
58 KG
DAENGSRI Nawaporn
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 116 Dwubój: 211 Sinclair: 306.50 |
||||||||
AULBEK Aigerim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 107 Dwubój: 192 Sinclair: 273.59 |
||||||||
SANCHEZ FERRER Alba
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 278.69 |
||||||||
FURDIK Irina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 103 Dwubój: 186 Sinclair: 263.13 |
||||||||
ESCOBAR AGUIRRE Hellen Andrea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 124 Dwubój: 223 Sinclair: 279.19 |
||||||||
RODKING Thidarat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 98 Dwubój: 179 Sinclair: 252.55 |
||||||||
MOHAMED Aya Emad Gouda
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 101 Dwubój: 178 Sinclair: 251.68 |
||||||||
PEPŁOWSKA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 97 Dwubój: 177 Sinclair: 249.89 |
||||||||
NIEVAS Sasha Belen Beatriz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 104 Dwubój: 189 Sinclair: 266.97 |
||||||||
LEVENT Nuray
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 118 Dwubój: 216 Sinclair: 282.14 |
||||||||
LYTKINA Anna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 90 Dwubój: 170 Sinclair: 244.58 |
||||||||
MORALES DEL AGUILA Rosalba Estela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 112 Dwubój: 195 Sinclair: 270.74 |
||||||||
DAVILA SANSINENA Susana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 101 Dwubój: 184 Sinclair: 241.73 |
||||||||
NA Hyuna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 95 Dwubój: 165 Sinclair: 238.25 |
||||||||
JARQUIN GONZALEZ Jessica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 106 Dwubój: 195 Sinclair: 257.34 |
||||||||
PONCIANO RODRIGUEZ Cristal Guadalupe
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 99 Dwubój: 176 Sinclair: 247.85 |
||||||||
MEGO CONTRERAS Shoely Mabel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 110 Dwubój: 194 Sinclair: 278.36 |
||||||||
CHIANG Meng-Chen
Najlepsze wyniki: Rwanie: 60 Podrzut: 81 Dwubój: 141 Sinclair: 200.73 |
||||||||
LIAO Yu-Hsuan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 75 Dwubój: 139 Sinclair: 198.48 |
||||||||
MYERS REYNOLDS Charrae Jade
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 88 Dwubój: 159 Sinclair: 216.29 |
DAENGSRI Nawaporn
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 116 Dwubój: 211 Sinclair: 306.50 |
|||
SANCHEZ FERRER Alba
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 278.69 |
|||
AULBEK Aigerim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 107 Dwubój: 192 Sinclair: 273.59 |
DAENGSRI Nawaporn
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 116 Dwubój: 211 Sinclair: 306.50 |
|||
AULBEK Aigerim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 107 Dwubój: 192 Sinclair: 273.59 |
|||
SANCHEZ FERRER Alba
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 278.69 |
63 KG
HUANG Ting
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 134 Dwubój: 239 Sinclair: 313.63 |
||||||||
AHMED Esraa Elsayed Rashed Elsayed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 116 Dwubój: 216 Sinclair: 290.21 |
||||||||
SHEVKOPLIAS Alona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 120 Dwubój: 218 Sinclair: 279.78 |
||||||||
PALACIOS DAJOMES Angie Paola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 122 Dwubój: 222 Sinclair: 288.24 |
||||||||
ISHII Miku
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 113 Dwubój: 203 Sinclair: 253.79 |
||||||||
BELOBORODOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 105 Dwubój: 196 Sinclair: 262.71 |
||||||||
CHOBNGAM Wanida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 96 Dwubój: 174 Sinclair: 233.27 |
||||||||
LUNA TOLENTINO Fatima Jokebed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 100 Dwubój: 173 Sinclair: 233.60 |
||||||||
CAJAS QUIROZ Yomara Esther
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 98 Dwubój: 172 Sinclair: 234.32 |
||||||||
WRZOSEK Maria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 94 Dwubój: 174 Sinclair: 227.80 |
||||||||
MINA TORRES Dayana Lucia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 106 Dwubój: 192 Sinclair: 239.32 |
||||||||
CHIBISOVA Irina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 107 Dwubój: 194 Sinclair: 254.75 |
||||||||
ZWEYGARDT Tyera Laaann
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 89 Dwubój: 158 Sinclair: 213.13 |
||||||||
GALLEGOS CUTIPA Kelly Milagros
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 90 Dwubój: 154 Sinclair: 206.48 |
HUANG Ting
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 134 Dwubój: 239 Sinclair: 313.63 |
|||
AHMED Esraa Elsayed Rashed Elsayed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 116 Dwubój: 216 Sinclair: 290.21 |
|||
SHEVKOPLIAS Alona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 120 Dwubój: 218 Sinclair: 279.78 |
HUANG Ting
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 134 Dwubój: 239 Sinclair: 313.63 |
|||
AHMED Esraa Elsayed Rashed Elsayed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 116 Dwubój: 216 Sinclair: 290.21 |
|||
SHEVKOPLIAS Alona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 120 Dwubój: 218 Sinclair: 279.78 |
69 KG
AYOVI CABEZAS Lisseth Betzaida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 142 Dwubój: 258 Sinclair: 260.82 |
||||||||
AHMED Sara Samir Elsayed Mohamed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 143 Dwubój: 255 Sinclair: 322.81 |
||||||||
KIM Jihyeon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 132 Dwubój: 235 Sinclair: 236.26 |
||||||||
TILER Rebekah Jade
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 126 Dwubój: 227 Sinclair: 285.87 |
||||||||
WU Shujing
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 121 Dwubój: 207 Sinclair: 262.96 |
||||||||
SHYSHANOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 123 Dwubój: 230 Sinclair: 276.17 |
||||||||
NOLASCO HERNANDEZ Lizbeth Gabriela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 194 Sinclair: 233.69 |
||||||||
ATAKAN Zeynep
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 120 Dwubój: 202 Sinclair: 254.14 |
||||||||
LEE Min Ji
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 103 Dwubój: 188 Sinclair: 239.28 |
||||||||
RUIZ VINAS Daniela Michelle
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 110 Dwubój: 188 Sinclair: 196.85 |
||||||||
KAROLAK Magdalena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 104 Podrzut: 136 Dwubój: 239 Sinclair: 243.40 |
||||||||
RIAZANOVA Daria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 135 Dwubój: 240 Sinclair: 269.29 |
||||||||
HERNANDEZ MARTIN Ilia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 119 Dwubój: 212 Sinclair: 260.44 |
||||||||
MC MILLAN Shala Sherina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 119 Dwubój: 219 Sinclair: 221.79 |
||||||||
PEREZ ZAVALA Lizette Carolina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 100 Dwubój: 176 Sinclair: 226.84 |
||||||||
CHERRARA Ikram
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 95 Dwubój: 172 Sinclair: 220.50 |
||||||||
LIAO Hua-Fan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 100 Dwubój: 177 Sinclair: 220.75 |
||||||||
HIRECH Bouchra Fatima Zohra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 222.06 |
||||||||
SIPOS Jessica Embry
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 102 Dwubój: 185 Sinclair: 203.68 |
||||||||
TODA Hinako
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 100 Dwubój: 180 Sinclair: 229.71 |
||||||||
VARGAS VARGAS Katerin Valeska
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 75 Dwubój: 136 Sinclair: 150.47 |
||||||||
LEON RIVAS Clara Luz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 57 Podrzut: 78 Dwubój: 135 Sinclair: 178.62 |
||||||||
DAJOMES BARRERA Neisi Patricia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 142 Dwubój: 259 Sinclair: 307.41 |
||||||||
KAPUSTINA Tatyana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 123 Dwubój: 228 Sinclair: 258.27 |
AYOVI CABEZAS Lisseth Betzaida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 142 Dwubój: 258 Sinclair: 260.82 |
|||
AHMED Sara Samir Elsayed Mohamed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 143 Dwubój: 255 Sinclair: 322.81 |
|||
DAJOMES BARRERA Neisi Patricia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 142 Dwubój: 259 Sinclair: 307.41 |
AYOVI CABEZAS Lisseth Betzaida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 142 Dwubój: 258 Sinclair: 260.82 |
|||
AHMED Sara Samir Elsayed Mohamed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 143 Dwubój: 255 Sinclair: 322.81 |
|||
KIM Jihyeon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 132 Dwubój: 235 Sinclair: 236.26 |
75 KG
SHYSHANOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 123 Dwubój: 230 Sinclair: 276.17 |
||||||||
NOLASCO HERNANDEZ Lizbeth Gabriela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 194 Sinclair: 233.69 |
||||||||
HIRECH Bouchra Fatima Zohra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 222.06 |
SHYSHANOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 123 Dwubój: 230 Sinclair: 276.17 |
|||
NOLASCO HERNANDEZ Lizbeth Gabriela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 194 Sinclair: 233.69 |
|||
HIRECH Bouchra Fatima Zohra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 222.06 |
SHYSHANOVA Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 123 Dwubój: 230 Sinclair: 276.17 |
|||
NOLASCO HERNANDEZ Lizbeth Gabriela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 194 Sinclair: 233.69 |
|||
HIRECH Bouchra Fatima Zohra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 105 Dwubój: 192 Sinclair: 222.06 |
+75 KG
AYOVI CABEZAS Lisseth Betzaida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 142 Dwubój: 258 Sinclair: 260.82 |
||||||||
KIM Jihyeon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 132 Dwubój: 235 Sinclair: 236.26 |
||||||||
RUIZ VINAS Daniela Michelle
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 110 Dwubój: 188 Sinclair: 196.85 |
||||||||
KAROLAK Magdalena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 104 Podrzut: 136 Dwubój: 239 Sinclair: 243.40 |
||||||||
RIAZANOVA Daria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 135 Dwubój: 240 Sinclair: 269.29 |
||||||||
MC MILLAN Shala Sherina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 119 Dwubój: 219 Sinclair: 221.79 |
||||||||
SIPOS Jessica Embry
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 102 Dwubój: 185 Sinclair: 203.68 |
||||||||
VARGAS VARGAS Katerin Valeska
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 75 Dwubój: 136 Sinclair: 150.47 |
||||||||
KAPUSTINA Tatyana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 123 Dwubój: 228 Sinclair: 258.27 |
AYOVI CABEZAS Lisseth Betzaida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 142 Dwubój: 258 Sinclair: 260.82 |
|||
KIM Jihyeon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 132 Dwubój: 235 Sinclair: 236.26 |
|||
MC MILLAN Shala Sherina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 119 Dwubój: 219 Sinclair: 221.79 |
AYOVI CABEZAS Lisseth Betzaida
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 142 Dwubój: 258 Sinclair: 260.82 |
|||
KIM Jihyeon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 132 Dwubój: 235 Sinclair: 236.26 |
|||
RUIZ VINAS Daniela Michelle
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 110 Dwubój: 188 Sinclair: 196.85 |
SINCLAIR
AHMED Sara Samir Elsayed Mohamed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 143 Dwubój: 255 Sinclair: 322.81 |
||||||||
DAENGSRI Nawaporn
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 116 Dwubój: 211 Sinclair: 306.50 |
||||||||
HUANG Ting
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 134 Dwubój: 239 Sinclair: 313.63 |
||||||||
LI Yan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 102 Dwubój: 185 Sinclair: 280.72 |
||||||||
AHMED Esraa Elsayed Rashed Elsayed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 116 Dwubój: 216 Sinclair: 290.21 |
||||||||
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 Dwubój: 227 Sinclair: 311.07 |
||||||||
GAO Yimei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 88 Dwubój: 155 Sinclair: 275.77 |
||||||||
TILER Rebekah Jade
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 126 Dwubój: 227 Sinclair: 285.87 |
||||||||
AULBEK Aigerim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 107 Dwubój: 192 Sinclair: 273.59 |
||||||||
SANCHEZ FERRER Alba
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 110 Dwubój: 200 Sinclair: 278.69 |
Juniorzy
LE Nguyen Quoc Bao
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 119 Dwubój: 215 Sinclair: 364.47 |
||||||||||||||
GARAEV Zulfat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 170 Dwubój: 314 Sinclair: 426.43 |
||||||||||||||
GUNGOR Isa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 138 Dwubój: 260 Sinclair: 363.16 |
||||||||||||||
RIVERA BARROS Julian Javier
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 131 Dwubój: 232 Sinclair: 362.86 |
||||||||||||||
SINGH Piyush
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 100 Dwubój: 180 Sinclair: 310.11 |
||||||||||||||
GASTELO CARRERA George Ulises
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 100 Dwubój: 178 Sinclair: 307.26 |
||||||||||||||
SON Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 146 Dwubój: 266 Sinclair: 412.89 |
GARAEV Zulfat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 170 Dwubój: 314 Sinclair: 426.43 |
|||
LE Nguyen Quoc Bao
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 119 Dwubój: 215 Sinclair: 364.47 |
|||
RIVERA BARROS Julian Javier
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 131 Dwubój: 232 Sinclair: 362.86 |
LE Nguyen Quoc Bao
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 119 Dwubój: 215 Sinclair: 364.47 |
|||
GARAEV Zulfat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 170 Dwubój: 314 Sinclair: 426.43 |
|||
GUNGOR Isa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 122 Podrzut: 138 Dwubój: 260 Sinclair: 363.16 |
LIN Zhixiang
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 160 Dwubój: 290 Sinclair: 413.96 |
||||||||||||||
NGUYEN Tran Anh Tuan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 145 Dwubój: 263 Sinclair: 409.37 |
||||||||||||||
LOPEZ CARRANZA Brandy
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 133 Dwubój: 230 Sinclair: 360.49 |
||||||||||||||
GARRIDO BUENAIRE Victor Jesus
Najlepsze wyniki: Rwanie: 104 Podrzut: 125 Dwubój: 229 Sinclair: 359.64 |
||||||||||||||
LY Quang Vinh
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 140 Dwubój: 257 Sinclair: 377.05 |
||||||||||||||
SUKHOTSKYI Dmytro
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 140 Dwubój: 257 Sinclair: 371.37 |
||||||||||||||
GUEMEZ CEL Victor Badur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 137 Dwubój: 247 Sinclair: 362.55 |
||||||||||||||
SHVARTS Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 122 Dwubój: 220 Sinclair: 343.85 |
||||||||||||||
KARA Ramazan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 119 Podrzut: 149 Dwubój: 263 Sinclair: 379.18 |
||||||||||||||
OSTEEV Kirill
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 120 Dwubój: 221 Sinclair: 345.12 |
||||||||||||||
CINI Oguzhan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 110 Dwubój: 210 Sinclair: 328.87 |
||||||||||||||
LIM Kanghun
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 143 Dwubój: 249 Sinclair: 382.58 |
||||||||||||||
HUANG Pin-Hsun
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 150 Dwubój: 267 Sinclair: 363.50 |
||||||||||||||
CHIU Hao-Wei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 115 Dwubój: 203 Sinclair: 317.86 |
||||||||||||||
RABHI Smail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 102 Dwubój: 190 Sinclair: 297.67 |
||||||||||||||
DERU Jimjang
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 142 Dwubój: 244 Sinclair: 382.17 |
||||||||||||||
AL-BADRI Karrar Hameed Zayed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 125 Dwubój: 214 Sinclair: 337.62 |
||||||||||||||
DUMITRAS Bogdan-George
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 119 Dwubój: 119 Sinclair: 186.70 |
LIN Zhixiang
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 160 Dwubój: 290 Sinclair: 413.96 |
|||
NGUYEN Tran Anh Tuan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 145 Dwubój: 263 Sinclair: 409.37 |
|||
LY Quang Vinh
Najlepsze wyniki: Rwanie: 117 Podrzut: 140 Dwubój: 257 Sinclair: 377.05 |
LIN Zhixiang
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 160 Dwubój: 290 Sinclair: 413.96 |
|||
NGUYEN Tran Anh Tuan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 145 Dwubój: 263 Sinclair: 409.37 |
|||
DERU Jimjang
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 142 Dwubój: 244 Sinclair: 382.17 |
MOSQUERA LOZANO Jose David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 165 Dwubój: 302 Sinclair: 414.68 |
||||||||||||||
ZURITA VALLEJO Cristhian David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 151 Dwubój: 281 Sinclair: 406.85 |
||||||||||||||
KUDŁASZYK Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 183 Dwubój: 325 Sinclair: 439.06 |
||||||||||||||
JUNG Hoyong
Najlepsze wyniki: Rwanie: 113 Podrzut: 137 Dwubój: 250 Sinclair: 365.55 |
||||||||||||||
DEEPAK Lather
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 140 Dwubój: 256 Sinclair: 372.96 |
||||||||||||||
TAKU Lalu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 139 Dwubój: 246 Sinclair: 356.23 |
||||||||||||||
BALAM NAAL Maximiliano
Najlepsze wyniki: Rwanie: 113 Podrzut: 140 Dwubój: 253 Sinclair: 361.19 |
||||||||||||||
YOHAMONA LEON Pedro Luis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 131 Dwubój: 227 Sinclair: 329.32 |
||||||||||||||
YAZICI Ferhat Ali
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 158 Dwubój: 291 Sinclair: 392.49 |
||||||||||||||
TOUAIRI Faris
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 186 Dwubój: 331 Sinclair: 404.15 |
||||||||||||||
DAWSON Gabriel Knight
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 120 Dwubój: 215 Sinclair: 311.05 |
||||||||||||||
COSENTINO Alec Greggory
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 115 Dwubój: 207 Sinclair: 300.10 |
||||||||||||||
MALIUK Aleksei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 0 Dwubój: 0 Sinclair: 0.00 |
MOSQUERA LOZANO Jose David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 165 Dwubój: 302 Sinclair: 414.68 |
|||
ZURITA VALLEJO Cristhian David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 151 Dwubój: 281 Sinclair: 406.85 |
|||
JUNG Hoyong
Najlepsze wyniki: Rwanie: 113 Podrzut: 137 Dwubój: 250 Sinclair: 365.55 |
MOSQUERA LOZANO Jose David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 165 Dwubój: 302 Sinclair: 414.68 |
|||
KUDŁASZYK Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 183 Dwubój: 325 Sinclair: 439.06 |
|||
TAKU Lalu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 139 Dwubój: 246 Sinclair: 356.23 |
LIU Weijian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 169 Dwubój: 300 Sinclair: 405.85 |
||||||||||||||
SUHAREVS Ritvars
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 354 Sinclair: 446.19 |
||||||||||||||
TERRONES MIRANDA Oscar Adrian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 165 Dwubój: 298 Sinclair: 391.05 |
||||||||||||||
CAGDAR Ahmet
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 157 Dwubój: 284 Sinclair: 381.36 |
||||||||||||||
GARCIA CHAVEZ Gerardo Antonio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 111 Podrzut: 147 Dwubój: 258 Sinclair: 353.29 |
||||||||||||||
BĘBEN Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 152 Podrzut: 188 Dwubój: 340 Sinclair: 422.63 |
||||||||||||||
YAMANE Daichi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 160 Dwubój: 290 Sinclair: 387.03 |
||||||||||||||
ZHAKHANSHA Arystanbek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 127 Podrzut: 156 Dwubój: 283 Sinclair: 381.70 |
||||||||||||||
SANCHEZ VELEZ Jorge Jesus
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 171 Dwubój: 304 Sinclair: 392.56 |
||||||||||||||
COHEN William Vincent
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 130 Dwubój: 240 Sinclair: 327.20 |
||||||||||||||
ZOMER BORNEO Victor Vinicius
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 120 Dwubój: 217 Sinclair: 293.82 |
||||||||||||||
CUMMINGS JR Clarence
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 192 Dwubój: 337 Sinclair: 433.79 |
LIU Weijian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 169 Dwubój: 300 Sinclair: 405.85 |
|||
SUHAREVS Ritvars
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 354 Sinclair: 446.19 |
|||
CAGDAR Ahmet
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 157 Dwubój: 284 Sinclair: 381.36 |
LIU Weijian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 169 Dwubój: 300 Sinclair: 405.85 |
|||
TERRONES MIRANDA Oscar Adrian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 165 Dwubój: 298 Sinclair: 391.05 |
|||
SUHAREVS Ritvars
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 354 Sinclair: 446.19 |
LOPEZ LOPEZ Yeison
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 195 Dwubój: 356 Sinclair: 446.38 |
||||||||||||||
DAVITADZE Revaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 203 Dwubój: 374 Sinclair: 436.59 |
||||||||||||||
CUMMINGS Omar Malik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 162 Dwubój: 287 Sinclair: 362.57 |
||||||||||||||
BADZIĄGOWSKI Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 180 Dwubój: 326 Sinclair: 400.75 |
||||||||||||||
MAURUS Harrison James
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 200 Dwubój: 357 Sinclair: 436.14 |
||||||||||||||
FERNANDEZ LUGO Adolfo Alejandro
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 165 Dwubój: 304 Sinclair: 359.27 |
||||||||||||||
KŁOS Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 192 Dwubój: 342 Sinclair: 406.90 |
||||||||||||||
POPOV Aleksei
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 150 Dwubój: 270 Sinclair: 341.52 |
||||||||||||||
YANAGAWA Tomoaki
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 156 Dwubój: 287 Sinclair: 358.82 |
||||||||||||||
ORTIZ PARRA Miguel Angel Andres
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 130 Dwubój: 230 Sinclair: 292.24 |
||||||||||||||
LESCANO GUERRERO Miguel Angel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 130 Dwubój: 228 Sinclair: 298.62 |
||||||||||||||
POPESCU Mihai-Alexandru
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 0 Dwubój: 0 Sinclair: 0.00 |
LOPEZ LOPEZ Yeison
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 195 Dwubój: 356 Sinclair: 446.38 |
|||
DAVITADZE Revaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 203 Dwubój: 374 Sinclair: 436.59 |
|||
FERNANDEZ LUGO Adolfo Alejandro
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 165 Dwubój: 304 Sinclair: 359.27 |
LOPEZ LOPEZ Yeison
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 195 Dwubój: 356 Sinclair: 446.38 |
|||
DAVITADZE Revaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 203 Dwubój: 374 Sinclair: 436.59 |
|||
CUMMINGS Omar Malik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 162 Dwubój: 287 Sinclair: 362.57 |
OBUKHOV Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 188 Dwubój: 336 Sinclair: 403.62 |
||||||||||||||
RIVAS MOSQUERA Jhonatan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 179 Podrzut: 212 Dwubój: 391 Sinclair: 441.54 |
||||||||||||||
SAGYNDYKOV Chingiz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 167 Dwubój: 299 Sinclair: 360.33 |
||||||||||||||
FISCHER David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 200 Dwubój: 365 Sinclair: 393.64 |
||||||||||||||
GOROSAVE ESCALLADA Victor Humberto
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 165 Dwubój: 291 Sinclair: 355.37 |
||||||||||||||
BANG Seohyun
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 176 Dwubój: 317 Sinclair: 380.23 |
||||||||||||||
SKULIMOWSKI Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 180 Dwubój: 333 Sinclair: 394.43 |
||||||||||||||
BURKS Zakary Ryan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 147 Dwubój: 259 Sinclair: 310.68 |
||||||||||||||
FLORES CONCHA Cesar Fabrizzio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 120 Dwubój: 220 Sinclair: 265.84 |
RIVAS MOSQUERA Jhonatan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 179 Podrzut: 212 Dwubój: 391 Sinclair: 441.54 |
|||
OBUKHOV Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 188 Dwubój: 336 Sinclair: 403.62 |
|||
FISCHER David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 200 Dwubój: 365 Sinclair: 393.64 |
OBUKHOV Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 188 Dwubój: 336 Sinclair: 403.62 |
|||
RIVAS MOSQUERA Jhonatan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 179 Podrzut: 212 Dwubój: 391 Sinclair: 441.54 |
|||
SAGYNDYKOV Chingiz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 167 Dwubój: 299 Sinclair: 360.33 |
TOUAIRI Aymen
Najlepsze wyniki: Rwanie: 155 Podrzut: 201 Dwubój: 356 Sinclair: 390.04 |
||||||||||||||
LO Hao-Jhih
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 186 Dwubój: 331 Sinclair: 375.31 |
||||||||||||||
COHEN Michael Howard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 189 Dwubój: 334 Sinclair: 367.85 |
||||||||||||||
MOHAMED Ahmed Mohamed Abdelaziz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 190 Podrzut: 241 Dwubój: 429 Sinclair: 436.26 |
||||||||||||||
LUGO GONZALEZ Jose
Najlepsze wyniki: Rwanie: 127 Podrzut: 171 Dwubój: 298 Sinclair: 345.02 |
||||||||||||||
SVALOV Mikhail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 136 Podrzut: 153 Dwubój: 289 Sinclair: 335.64 |
||||||||||||||
PANAYOTIDI Nikolay
Najlepsze wyniki: Rwanie: 168 Podrzut: 180 Dwubój: 348 Sinclair: 379.32 |
||||||||||||||
HWANG Sangyun
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 150 Dwubój: 265 Sinclair: 312.51 |
||||||||||||||
TAYLOR Vernon Leslie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 160 Dwubój: 291 Sinclair: 325.52 |
||||||||||||||
NAVARRETE VARGAS Juan Antonio
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 132 Dwubój: 235 Sinclair: 268.69 |
||||||||||||||
ZAPATA NEIRA Alejandro Junior
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 122 Dwubój: 223 Sinclair: 263.76 |
TOUAIRI Aymen
Najlepsze wyniki: Rwanie: 155 Podrzut: 201 Dwubój: 356 Sinclair: 390.04 |
|||
MOHAMED Ahmed Mohamed Abdelaziz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 190 Podrzut: 241 Dwubój: 429 Sinclair: 436.26 |
|||
SVALOV Mikhail
Najlepsze wyniki: Rwanie: 136 Podrzut: 153 Dwubój: 289 Sinclair: 335.64 |
TOUAIRI Aymen
Najlepsze wyniki: Rwanie: 155 Podrzut: 201 Dwubój: 356 Sinclair: 390.04 |
|||
COHEN Michael Howard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 189 Dwubój: 334 Sinclair: 367.85 |
|||
LO Hao-Jhih
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 186 Dwubój: 331 Sinclair: 375.31 |
MEDINA ANDUEZA Josue Said
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 191 Dwubój: 354 Sinclair: 381.69 |
||||||||||||||
GABUAEV Murat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 179 Dwubój: 329 Sinclair: 355.86 |
||||||||||||||
ELGARHY Osama Mohamed Monir Ibrahim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 166 Podrzut: 191 Dwubój: 357 Sinclair: 363.97 |
||||||||||||||
GRETSA Dmitrii
Najlepsze wyniki: Rwanie: 160 Podrzut: 190 Dwubój: 350 Sinclair: 354.38 |
||||||||||||||
MIKOVICS Attila
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 172 Dwubój: 312 Sinclair: 320.05 |
||||||||||||||
KAWAMURA Masaki
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 186 Dwubój: 331 Sinclair: 331.82 |
||||||||||||||
LEE Jun
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 170 Dwubój: 280 Sinclair: 304.02 |
||||||||||||||
CONTRERAS SAMPI Gerardo Yamir
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 113 Dwubój: 203 Sinclair: 227.75 |
MEDINA ANDUEZA Josue Said
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 191 Dwubój: 354 Sinclair: 381.69 |
|||
GABUAEV Murat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 179 Dwubój: 329 Sinclair: 355.86 |
|||
ELGARHY Osama Mohamed Monir Ibrahim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 166 Podrzut: 191 Dwubój: 357 Sinclair: 363.97 |
MEDINA ANDUEZA Josue Said
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 191 Dwubój: 354 Sinclair: 381.69 |
|||
ELGARHY Osama Mohamed Monir Ibrahim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 166 Podrzut: 191 Dwubój: 357 Sinclair: 363.97 |
|||
GABUAEV Murat
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 179 Dwubój: 329 Sinclair: 355.86 |
LIN Zhixiang
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 160 Dwubój: 290 Sinclair: 413.96 |
||||||||||||||
NGUYEN Tran Anh Tuan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 145 Dwubój: 263 Sinclair: 409.37 |
||||||||||||||
LIU Weijian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 169 Dwubój: 300 Sinclair: 405.85 |
||||||||||||||
MOSQUERA LOZANO Jose David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 165 Dwubój: 302 Sinclair: 414.68 |
||||||||||||||
LOPEZ LOPEZ Yeison
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 195 Dwubój: 356 Sinclair: 446.38 |
||||||||||||||
RIVAS MOSQUERA Jhonatan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 179 Podrzut: 212 Dwubój: 391 Sinclair: 441.54 |
||||||||||||||
OBUKHOV Igor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 188 Dwubój: 336 Sinclair: 403.62 |
||||||||||||||
SUHAREVS Ritvars
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 354 Sinclair: 446.19 |
||||||||||||||
TERRONES MIRANDA Oscar Adrian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 165 Dwubój: 298 Sinclair: 391.05 |
||||||||||||||
CAGDAR Ahmet
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 157 Dwubój: 284 Sinclair: 381.36 |